Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Victoria's Secret

3 posters

Go down

Victoria's Secret Empty Victoria's Secret

Post by Rainbow. Mon Dec 12, 2011 7:32 pm

Victoria's Secret Victorias_secret
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Fri Dec 23, 2011 9:17 pm

Бяхме напазарували доста но имах нужда от секси бельо за да го провокирам. Дръпнах го към магазина на него не му се влизаше много но нямаше избор,защото ако не го стори щеше някой друг да ме види и хареса преди той да се усети. Бутнах го към едно канапе при пробната и си избрах няколко неща. Чудех се дали ще му харесат. Облякох се и съвсем невинно се показах пред него.
Victoria's Secret V266939_RC038
-Е,харесва ли ти добре ли ми стой?
Попитах но го погледнах съвсем бегло.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 9:35 pm

Огледах се добре, за да се уверя, че няма никой, защото заклевам се, щях да убия всеки загледал момичето ми. когато се уверих че сме сами пристъпих бавно към нея и я огледах добре, като ръцете ми се плъзнаха по тялото й, но вместо доволна усмивка на лицето ми се изписа точно обратното.
- Седи ти ужасно! казах намръщено и се пресегнах към една лентичка, която държеше бельото върху нея и я развързах. То се свлече на земята и разкри божествените й форми - така е много по-добре - казах доволен и я целунах страстно, като я придърпах към себе си.
Досетих се, че ако някой дойде тя ще се смути, за това просто спрях времето около нас и всичко замръзна, а тя нямаше как да разбере, защото в съблекалнята нямаше никого.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Fri Dec 23, 2011 9:41 pm

Целувките му се разгорещяваха истината бе че това някой да ни хване супер много повдигаше адреналина ми .Опрях ръцете си на гърди те му,стенех в силните му но нежни ръце,който ме карата да се разтапям по него.
-Някой може да ни види!
Все пак казах но не ме интересуваше,харесвах го и нищо нямаше да ме отдели от неговото тяло и от това страхотно усещане. Бутнах го към мекото канапе,като се покатерих върху него,задвижих кръстчето си,за да могат бедрата ми да се отъркат в неговата мъжественост.
-Всеки път ме влудяваш и ме правиш супер ненаситна!
Простенах му на ухо,наистина много го харесвах,никой мъже не съм желала така и никой не бе в състояние да ми подейства така.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 10:03 pm

Истината беше, че влудения бях аз. Хората нямаха такова влияние над мен, но тя вече беше на път да го постигне. Влизаше ми под кожата бързо и решително, като дори не ми оставаше време да се осъзная и да обмисля нещата и какво въобще ставаше.
Оставих се в ръцете й, защото й имах доверие, повече отколкото на всеки друг човек. Харесвах всяко нещо, което тя правеше с мен и бях готова да й позволя каквото пожелае ... бях готов да бъда неин. Все още ме беше страх от това, но можех ли да бягам от най-хубавите неща на този свят, вместо да им дам шанс.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Fri Dec 23, 2011 10:10 pm

Свалих блузата му,като я метнах на пода,нямах търпение да се докосна до върховната му кожа. Прокарах ръка,като прехапах устни,още се чудех,как можеше да имам толкова готин мъж до себе си. Наведох се и го целунах толкова страстно,че загубих дъх,отдръпнах се поех си дълбоко въздух. Придърпах го към мен и го прегърнах силно,като отновосе отърках в него. Бях мокра,палавата ми усмивка се показа на лицето ми:
-Май вече,трябва да купя това бельо...
Дръпнах се малко назад,като откопчах колана на панталоните му,погледа ми шареше по цялото тяло,а аз бях като доволно дете,което бе на път да отвори най-готиния подарък.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Sat Dec 24, 2011 2:37 am

Така и така щях да го купя, за това реших, че не е нужно да го пазя. С едно бързо и рязко движение бикините се скъсаха и паднаха на земята, напълно ненужни и неупотребими вече. Оставих я да ме досъблече, а после я вдигнах лекичко и тя веднага разбра какво искам. Качи се върху мен и ме обсипа с целувки, както и аз нея. Ръцете ми нежно галеха гърба й, а устните ми се спуснаха към гърдите й и се заиграха с тях.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 8:25 pm

Задвижих се върху него с такава не бивала страст,че дъхът ми спря в гърлото,не можех да повярвам,че под мен имаше толкова секси мъж,който ме караше да се чувствам по този начин:
-Люби ме!
Простенех на ухото му,защото се страхувах някой да не ме чуе,хвана ме със силните си ръце за дупето,като ме задвижи. Чувствах се като малка ненаситна развратница но не можех да спра да го желая. Само щом се докоснех до него и тялото ми изтръпваше:
-О...
Щях да кажа,че го обичам но се спрях,не биваше да го казвам.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 8:34 pm

Приех това "О" за поредното стенание и дори е не осъзнавах за какво ставаше въпрос. Бях толкова погълнат от страстта, че бях сляп и глух за всичко останало. От устните ми се откъсваха леки въздишки, които показваха какво удоволствие ми доставяше тя, а малко след това се появи и другия знак, който бях направил напълно несъзнателно - всички огледала в пробната се заскрежиха, а някой дори се напукаха и от студа, който се плъзгаше по тях. В пробната беше станало достатъчно студено, за да се използва за хладилник и дори може би за фризер, но аз не усещах нищо от това. Движенията й ми носеха такава наслада, че дори не разбирах какво правех, а това не беше никак добре. Трябваше да се владея, докато съм с нея или щеше да стане още много по-зле и може би щях да я загубя, но в момента съвсем отдалечен от тези мисли пристисках тялото й в моето и й шепнех колко много ме подлудява.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 8:43 pm

Не усещах нищо около мен,бях затворила очи,отдадена на него,а когато ги отварях,виждах него. Толкова красив и толкова влудяващ. Ръцете ми се вкопчиха в раменете му,движех се диво,на горе на долу,като му позволявах да ме усети до най-малката частица. Щом засилих още повече,породена от желанието ми за невероятен оргазъм и точно в края на всичко,не си давах сметка но бях извикала:
-Обичам те...
Толкова не съзнателно,че мислех,че само съм си го мислела.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 8:49 pm

Много добре чух какво ми каза, но се надявах само да ми се е причуло, защото не само, че не можех да й каза същото, а дори не знаех какво изпитвам към нея. Тя ме побъркваше и до една степен ме притежаваше ... можеше дори да ме контролира, стига само да знаеше как, но въобще не се бях замислял дали притежава любовта ми. Затворих очи и се опитах да не мисля за това, но то кънтеше в главата ми като досадните коледни камбанки и това просто ме побъркваше, но не по онзи хубав и приятен начин, както тя правеше с мен. Насилих края, защото вече се притеснявах, че ако продължим и и аз ще изръся някое тъпо признание, но въпреки всичко това края беше толкова хубав, че отново забравих за заобикалящото ни. Отдадох се на страстта и зарових лицето си във врата й, като не спирах да я целувам. Не можех и не исках да спирам.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 8:57 pm

Притиснах се силно до него,беше ми студено след това,а тялото му бе толкова топло. Дори малко треперех,понякога се случваше така,след като свърша,защото тялото ми бе загряно. Целувах го по раменете и не го пусках. Не осъзнавах но бяхме в съблекалнята:
-Трябва да ставам,ами ако някой влезе?
Притесних се аз и се дръпнах от него.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 9:19 pm

Досетих се, че е време да оправя нещата, като всичко и всички отново се раздвижиха. И въпреки това аз се отпуснах спокойно на диванчето, на което да сега правихме секс, но когато издишах от устата ми излезе пара. Огледах се добре и чак тогава забелязах, че почти всичко беше заскрежено и ужасно студено. Облещих се, като погледнах и часовника. Супер ... правихме секс от половин час, а скапания часовник не беше помръднал дори със секунда. Погледнах инстинктивно към Ребека, за да видя дали и тя беше забелязала всичко това, но дори и да не беше видяла часовника, това със студа просто нямаше как да й се размине от погледа.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 9:31 pm

Всичко бе заскрежено това не можеше да направи обикновен климатик. Свих ръцете си и го погледнах,май го бе направил той,със сигурност не бях аз:
-Ти ти ли го направи?!
Казах,като треперех,защото беше много студено:
-Май не си просто човек!?
Този път не знае,как ще ми се оправдае но:
-Вече искам истината,какъвто и да си ти ще те приема.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 9:36 pm

Ядосах се, но не на нея, а на себе си. Изправих се, без да казвам нищо и се облякох, а тя седеше и ме гледаше, като очакваше някакъв отговор.
- Облечи се и взимай каквото ти харесва - казах сурово и излязох от съблекалнята, като се спрях до касата и я изчаках там, за да платя нещата, които щеше да вземе.
Може би в колата щях да се опитам отново да й замажа очите, като й кажа, че духовете могат да те накарат да виждаш много неща, като локвата кръв в дамската тоалетна онази вечер. Все пак тя не вярваше в свръхестественото ... защо пък да започва да вярва от сега. имах достатъчно време, за да измисля нещо, но дори не знаех дали искам още да я лъжа.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 9:49 pm

Облякох се на бързо но само взех дрехата която скъсах и ще една която,щях да се опитам да замажа положението и да се опитам да го накарам да си каже истината. Сигурно мислеше нещо:
-И не ми излизай с това,че духовете са го направили! Защото не усетих дух!
Седнах в колата,като затегнах колана,още бях прекалено превъзбудена.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 9:57 pm

- Това значи ли, че запазвам правото си да мълча, защото всичко може и ще бъде използвано срещу мен - казах с широка усмивка, като отново се правих на съдя.
Подкарах бавно колата към вкъщи, докато чаках отговора й. Не исках да бързам с прибирането, защото тогава щяхме да останем сами, без никаква работа и искам или не, щеше да се наложи да поговорим.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 10:01 pm

-Адвокат не ти се полага при такова тежко провинения.
Усмихнах се но го целунах по бузата:
-Но временно те слагам под моя защита и ти обещавам,че няма да те питам докато не ми кажеш истината,не искам да измисляш някакви глупости,просто мълчи и когато искаш да ми кажеш истината тогава.
Погалих го по бузата,защото бе ясно,че няма да ми каже нищо.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 10:24 pm

- Тогава свикни с мисълта, че едва ли някога ще водим този разговор.
Усмихнах се и я целунах нежно по устните, като вече спокойно настъпих педала на газта и скоро бяхме пред вкъщи. Днес бяхме свършили доста работа и просто си плачехме и двамата за почивка ... а и все пак довечера беше бъдни вечер и исках да се отпуснем пред камината и ... може би звучеше странно, но си представях как сме седнали на земята, завити с едно одеало прегръщаме се и аз си играя с косите й.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Victoria's Secret Empty Re: Victoria's Secret

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum