Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скалите

3 posters

Go down

Скалите Empty Скалите

Post by Rainbow. Mon Dec 12, 2011 7:43 pm

Скалите Susq%20River
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 4:53 pm

Не ме заведе в града искаше да му кажа явно всичко,мълчах и не знаех къде,ще ме заведе. Бяхме на една скала скрита в клоните и се виждаше едно езеро. Излязох,като закопчах якето си и пъхнах ръцете си в джобовете,днес не духаше толкова.
В даличината виждах една фигура,която също се любуваше на гледката. Сигурно беше от хората,който идваха тук,за това не обърнах внимание но чух вик,а после не я видях. Сърцето ми задумка силно сякаш се бе случило нещо. По дяволите алкохола,бях параноична.
-Не знам от къде да почна и какво да ти кажа,и дали трябва да ти казвам нещо.
Ръката ми стоеше пред гърдите,защото още се чувствах ужасно но не бе от алкохола,а от някакво странно чувство:
-Знаеш че съм Ребека.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 5:05 pm

- Кога ще спреш да ми повтаряш очевидното и не улесниш престоя ни тук? Знам, че ме следиш от много време ... познах те още онзи ден в кафето и знам, че непрекъснато ме лъжеш, така че дай да направим нещата по-лесни.
Седнах на ръба на скалата и се загледах в невероятната гледка. Искаше ми се да скоча от тук и да се потопя в бистрата вода, но сега бях дошъл с друга цел.
- Нека направим така - ти ще ми кажеш всичко и когато реша, ще те върна в града. В случай, че се питаш какво ще стане, ако си замълчиш - Не ... няма да те убия, но ако те оставя тук сама, няма начин да се върнеш жива до града.
Отпуснах тялото си на камъка и се загледах към красивото небе. Беше малко облачно и слънцето още се опитваше да се прокрадне, но беше наистина красиво.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 5:14 pm

Питах се,защо толкова се интересува от мен но така или иначе трябваше да говоря иначе няма да се махна от тук. Не седнах до него,а останах права,загледах се само за секунда в него,а след това в далечината:
-Следя те,защото досието ти е съмнително,не си роден тук със сигурност,в акта ти за раждане са вписани имена на не съществуващи хора. Все едно си се пръкнал от нищото,а само серийни убийци или избягали от затвора правят този номер.
Извадих значката си и му я показах:
-Аз съм агент на ФБР,и се провалих в мисията си,не биваше да се увличам толкова и да позволявам,това да се случва.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 5:21 pm

Не можах да сдържа смеха си и той отекна като ехо в скалите, което го направи още по-зловещ, а всъщност просто ми беше смешно, с какво си имах работа. Тя беше толкова необикновена и невероятна, а историята й се оказа толкова елементарна. От една страна се зарадвах, защото ако знаех, че е агент на ФБР, дори нямаше да се занимавам с нея. Щях да изтрия преправя спомените й и да я накарам да си тръгне завинаги от този град, но след снощи ми се прииска, да я задържа близо до себе си. Беше ме заинтригувала много и се надявах, да продължа да се забавлявам в нейната компания.
- И сега ... какво възнамеряваш да правиш с мен? Туку що показах, че съм лош човек - отвлякох те и без твоето желание те доведох тук.
Все още се смеех и й подхвърлях закачливи коментари.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 5:35 pm

-Аз съм свикнала да оцелявам и в по-лоши условия,така или иначе прекосяването на една гора не е особено сложно,още повече,че съм го правила и с много по малко неща. Но след като ме пуснеш,ще обявя мисията си за провалена и,ще трябва да се прибера в Ню Йорк...
Като щяха да пратят друг агент,който да ме замести.
-Така или иначе в какъвто и случай да е,ще трябва да се сбогуваме,а ако мислиш просто да ме отвлечеш,след една седмица,като не предам рапорт,ще тръгнат да ме търсят.
Погледнах към него:
-А,и сега съм ти интересна,сигурно все някога ще ти омръзна.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 5:49 pm

Да щеше да ми омръзне ... със сигурност, но защо да не се позабавлявам с нея, докато още ми е интересна? Изправих се и чак сега забелязах как престъпва нервно. Бавно се приближих до нея, като увих едната си ръка около кръста й и я притиснах плътно към тялото си, а с другата се заиграх с косите й. Нямаше жена, която да устои на чара ми ... поне не и човек. Усетих как се отпусна в ръцете ми, но не знаех дали е от удоволствие или от страх, но и не ме интересуваше много.
- Нека ти предложа една сделка - прошепнах, като се наведох и носът и устните ми леко преминаха по врата й, докато си поемах от аромата на кожата й - сега ще те заведа, където пожелаеш, а ти ще останеш тук, за да продължиш с разследването си. От всеки, който ме е следил, само твоята компания харесвам и с удоволствие бих излизал с теб, а ти ще имаш възможността, да продължиш случая си и най-вече ... да запазиш работата си. Какво ще кажеш? - притиснах я още повече до мен и устните ми бяха на милиметри от ухото, като прошепнах нежно и закачливо - Това ще бъде нашата малка тайна!
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 6:05 pm

Накара цялото ми тяло да се отпусне в ръцете му потрепнах,от надигаща се възбуда. Усещах дъхът му по врата си и това,караше цялата ми глава да се завърти и да ми омекнат краката. Но когато ме погледна за да ми даде предложението,бързо затворих устата си,защото бях,като вцепенена:
-Добре!
Тогава се откъснах от ръцете му,дръпнах якето си на долу,като се закашлях,не трябваше да му се поддавам така:
-Нека да започнем с най-важния въпрос,кой наистина си ти?
Той се помръдна и помислих,че ще дойде към мен,за това се отдръпнах:
-И не ме докосвай пак!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 6:11 pm

Бавно се приближих на нея и спрях на сантиметри от тялото й, като и се усмихнах мило и дружелюбно.
- Това означава ли, че не желаеш да те докосвам? - видях зачервеното й лице и реших да не я притеснявам още от сега. За това тръгнах към колата си и отворих вратата на шофьорското място, но вместо да вляза вътре, сложих ръцете си на вратата и се облегнах на колата, като се наслаждавах на вятъра, който разрошваше косата ми.
- Името ми Кристофър Колинс и съм непоправим сваляч.
След тези думи влязох в колата и запалих двигателя, а тя имаше дамо 1 минута, за да се качи, защото щях да потегля и да я оставя там сама. Просто ми беше забавно да я разигравам.

Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 6:17 pm

Това не даде отговори на въпроса ми но побързах да се кача в колата:
-Не е честно,когато ме лъжеш!
Закопчах колана си и му обърнах главата си,когато аз бях откровена той лъжеше.
Скръстих ръце бях разочароване:
-Сега къде отиваме?
Той не ми отговори:
-Да не ме докосвай,няма да съм ти поредното завоевание,което си изчукал. Свалячо!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 6:23 pm

- Нека да изясним нещо, СКЪПА МОЯ - подкарах колата обратно към града, докато й говорех - Аз не лъжа! Знаеш много добре името ми, защото аз не излъгах за разлика от теб и казх че съм сваляч ... не ебач!
Пуснах силна музика и започнах да си пея тихичко, докато карах. Най-вероятно бях смешен от страни, но до някъде и това беше целта. Искаше ми се тя малко да се успокои и да се отпусне докато е с мен, както аз се отпуснах в компанията й.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Wed Jan 04, 2012 9:26 pm

Бях,като същинска фурия карах толкова бързо все едно бях във академията и бе многи забавно защото бях малка в килата и натусках педала с токчетата. Паркирах близо до скалите,като му подадох якето за да се облече,не че имаше значение. Излязох и седнах на капака на колата или по скоро се иблегнах.
-Хареса ли ти карането ми?
надигнах кракът си за да оголя краката си. Придърпах го към мен.
-Секс на открито,как мислиш ти?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Wed Jan 04, 2012 9:41 pm

Излязох от колата без да обличам якето й, не че щеше да ми стане, като се чудех какво точно правехме тук, но после тя ми показа. С лекота повдигнах нежното й тяло и я сложих върху капака на колата. Беше доста висока колата, така че нямаше да ми е лесно да правя секс с нея в тази поза, но щеше да е лесно да й се насладя с устни. Нежно целувах гърдите й, които се показваха от голямото й деколте, а през това време бавно смъквах презрамките на роклята й, докато не я свалих чак до кръста й.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Wed Jan 04, 2012 9:59 pm

Усещането за него на това място,караше адреналина ми да се качи на макс. Устните му преминаха пи гърдите ми,надигна ме за да не стоя на земята увих крака около него. Ръката ми се спусна към колана на панталона откопчах го с едно движение и пъхнах ръката си улавяйки набъбналата му мъжественлст.
-Знаеш ли че си най - надарения мъж с койти съм била.
Ръката му се задвижи по цялото му продължение.
-Никига не съм намираша този атрибут за красив но твоя определено е невероятен.
Говорех му мръсно,а дори не знаех от къде идват тези прикаски.
-А най много харесвам да го усещам в мен.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Wed Jan 04, 2012 10:08 pm

Бавно се отдръпнах от нея и заговорих като пълен идиот.
- Извинете ме, но мисля, че загубих приятелката си някъде по пътя.
Усмихнах се мило, но вместо да продължа с лигавщините, я съблякох , като оставих роклята върху капака на колата, а нея взех на ръце. Повървях малко, като я носех и накрая стигнахме до някаква полянка със заскрежена мека трева. Легнах на земята, като поставих нея да легне върху мен. Не ми се искаше да й е студено или некомфортно, за това бях решил аз да съм отдолу. Устните ми се спуснаха по врата й, като се отделиха само за един кратък момент, колкото да кажа нещо.
- Какво друго ти харесва - попитах, като не прикрих възбудата от думите й.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Wed Jan 04, 2012 10:20 pm

Не бях проникнала в него само се отърквах в него,за да подържам силната му възбуда. Въпреки че бе студено с него до мен не усещах студа. А още шовече че тялото му бе под мен и ме побъркваше. А аз придължавах да говоря мръсотии.
-Обожава секси тялото ти.ръцете ти как се движат по мен и усещат всяко място което ми харесва.
Наведох се кън него засмуках втзглавничката на ухото му.
-Мили обичам да ме любиш никий не може да го прави кати теб,винаги ме докарваш до невероятен оргазъм.
Отърках се отново във него,:
-Искам да опитам всичко с теб,има ли нещо което искаш любими.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Wed Jan 04, 2012 11:47 pm

- Само теб - прошепнах напълно уверено.
Ръката ми беше на кръста й, като се плъзна по гърба й и се в плете в косите й. Нежно я придърпах към себе си, за да я целуна, но тогава страстта ме завладя. Само след секунди тя се оказа на мократа студена земя, а силното ми тяло я притискаше и не й позволяваше да помръдне. Отървах се моментално от всяка дреха останала по телата ни, защото нямах търпение да се слея с нея. Проникнах бързо и яростно в нея, но не грубо. Всяко мое движение беше изпълнено с любов и отдаденост.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Thu Jan 05, 2012 12:02 am

Не най от висчко обичах силното му тяло върху мен и как стегнатото му дупе се извиваше за да проникне в мен и да ме дари с наслада. Страстта му нямаше предел караше ме да стена и да го притискам в себеси исках го все по дълбоко и силно в мен. Бях найстина много ненаситна. Прокарах нокти по гърбът му оставяйки следи. Бях невероятно мокра от не бивала възбута,до такава степен,че с лекота проникваше в мен,въпреки да бе така голам за мен. Прехапвах устни,стистнах здраво дупето му.
-Оу люби ме красавецо,люби ме любов моя...
Казвах и редях тихо,защото ме остав без никакав глас. Той ме бе оставил бе дъх. Обожавах да ме люби така.
-Крис... забави не искам толкова бързо да свърша.
Прошепнах хапейки ухото му :
-Задвижи се бавно,кажи ми как ме чувстваш.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Thu Jan 05, 2012 12:11 am

Стиснах я силно за кръста и проникнах още по-надълбоко в нея, като движенията ми ставаха все по-резки и по-агресивни. Правех точно обратното на това, което искаше от мен. Исках да й доставя огромно удоволствие и предчувствах, че ще се справя с това предизвикателство. А защо не да видя до колко оргазма мога да я докарам. Все пак нямаше да е честно, ако тя си играеше сама, за това реших да се включа и аз, като се надявах да не звуча нелепо, защото никога не го бях правил.
- Чувствам, че не мога да се движа бавно, защото ме побъркваш от страст ... чувствам, че с теб мога да продължа така и до утре ... - преглътнах шумно, защото само от самата мисъл за това, което щях да кажа ми стана лошо и неприятно ... може би, защото ме беше страх, но се чувствах длъжен да го кажа ... имах нужда да го кажа - чувствам ... че започвам да се влюбвам в теб.
Не знаех дали следващото, което направих беше потвърждение на чувствата ми или просто ме беше страх какво ще каже, но го направих - целунах я много страстно и задълбочено, като не спирах да се движа лудо и бясно в нея, чакайки я всеки момент да свърши и да ме дари с божественото си стенание, което толкова обичах да чувам.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Thu Jan 05, 2012 12:32 am

Не ме послуша дори за миг, дори ибратно засили още повече,а итлично знаех,че ще свърша без паметни извиквайки името му. Не чух писледните му дими,защото той засили още повече страстния ритъм и не след дълко свърших. Притисбах се към него и го захапах по рамото. После го целунах, и отново леко го захапах. Но бе толкова стегнат че.нямаше какво да захапя. Притисках се в него,защото тръпнех от удоволствие и не му позволявах да излезе от мен.
-Обичам те Крис...
Дишах тежко и сгалех гърба му,бях готова за още,а това че бе твърд и още в мен,пулсиращ ме караше да се възбудя отновао.
-Действаш ми като инжекция с виагра.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Thu Jan 05, 2012 12:41 am

Хванах нежно лицето й, за да го обърна към моето и да я целуна отново, а тази нежна целувка беше провокирана от думите й ... не от последните, а от това, че ме обича. Вече исках да го чувам непрекъснато и не смятах да прикривам нуждите си. Забелязах огромното й желание да продължим и това ме настърви още повече. Чувствах се страхотно в тялото й, дори бих казал, че се чувствах ... правилно. Сякаш това беше нещото, което трябваше да правя ... така де, да бъда с нея и нямах намерение да се противя. Това ми харесваше прекалено много, за да исках да променя нещата. Повъргаляхме се още малко в мократа трева, докато не намерихме подходящата поза - Тя беше легнала на земята, аз се бях надвесил над нея, а единият й крак беше на рамото ми. Перфектното й тяло се беше разгърнало като пергелче и ми харесваше все повече.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Thu Jan 05, 2012 12:57 am

В такава поза се виждаше колко малка съм в всъщност. Но точно в това ни бе чарът аз да бъда така малка а тох толкова голям и силен.
-Толкова си силен и голям и така нежен към мен.
Кзм
Измърках палаво и прокарах ръце по плочките на корема му.
-Сега е тсой ред да свършиш красавецо мой.
Задеижих сладкото си дупе и го накарах да се озвери повече хвана кракът ми и се задеижи в мен. Улових едната му ръка нежно я насочи х към устните си,осмъках еротично пръста му и го насочих към гърдите си.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sam Winchester Thu Jan 05, 2012 1:04 am

Знаеше как да ме провокира, но не беше познала ... нямах никакво намерение да свършвам скоро. Щях да приключа чак тогава, когато тя не можеше да издържи повече ... а може би щях да я помъча и малко след това, но сега тепърва започвах. Искаше да прекара една незабравима гореща но с много секс ... е това беше нощта.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Rebeka Thu Jan 05, 2012 10:25 pm

Не искаше да свърши искаше цяла вечер да ме люби но нямах нищо против,исках да ме люби но тук бе студено,за това го избутах. Побягнах към колата бе малки тясно но бързо свалих седалките и се отвори доста място.
-Ти мижеш навън но на мен ми истина дупето.
Казах му палаво,като разтворих крака и му открих сладката гледка към нежното ми но възбудено цвете.
-Пойграй си с мен малко накарай ме да полудея...

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Скалите Empty Re: Скалите

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum