Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

5 posters

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 1:29 am

First topic message reminder :

Всъщност къщата ми се състои от няколко малки и сега ще ви покажа :P

Къщата за отдих:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-11
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-2

Къщата с басейна:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-7

Спалнята ми:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-2

Нужната къща, където е кухнята, банята, романтичният изглед и втората спалня.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-2
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-3
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-4
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Modern-bathroom-tile-design-ideas-9
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 1815527ku7feusg

И разбира се ... къщата за гости:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 1821056n07yubvm

... за малко да забравя колата си:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 182214249iayng9
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 1:25 am

Слязах при него той се бе забавил много но гледката на оцапания ми мъж ми хареса още повече. Прехапах устни и бях застанала на прага:
-Ужасно си секси,нали го знаеш.
Пристъпих към него,бях с завързан чаршав за себе си,а под него нямаше нищо. Качих се на плота където имаше чисто място. Бодадох си пръстчето напред,като си взех малко от шоколада на гуфретите и го облизах:
-Супер много са сладки!

Rebeka

Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 1:32 am

Оставих гофретника за минута и отидох при Ребека. Слоих сладолед върху гофретата й, за да не се оплаква, че е гореща и я хванах с ръце, като я поднесох към устата й. Тя я захапа, но без да исках я омазах цялата и започнах да я бърша, но ставаше само по-зле и по-зле, а след това замириса и на изгоряло. Обърнах се към гофретника и видях, че пуши, затова отидох веднага и го отворих, като видях изгорялата гофрета, но освен това се опарих. Изнервих се ужасно много и блъснах по плота с юмрук, а той целия се заскрежи, чак до дупето на Ребека.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 1:41 am

-Оле ле!
За малко да ми залепне дупето за плота. Усмихнах се,знаех как да го умилостивя. Приближих се,погалих го по рамото и го целунах:
-Не се панирай мили мой,сега ще го оправим...
Изключих котлона,като го отворих с една вилица пъхнах обгорялата гуфрета в мивката и пуснах водата.
Обърнах се към него,като видях ръката му бе се обгорил но знаех,че ще му мине бързо,за това взех само една лепенка и я залепих,дарих му една целувка:
-Виж нищо не е станало любими,всичко ще се оправи.
Гушнах го силно.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 2:01 am

- Трябваше аз да се грижа за теб - казах тъжно - а не ти за мен - и направих една сладка физиономия ...
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 725611wv4hiumj
После погледнах ръката си и видях, че ми е минало и сигурно беше, защото още не можех да приема нормално новината, че ще ставам баща, че чак аз се вдетених и започнах да се държа като идиот ... като щастлив идиот ...
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Tumblr_lyzxvqLP0b1rp4fhao1_400
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 2:07 am

Сега изпадна в истерия. Дозавързах си чаршафа и започнах да забърсвам кухнята,като докато той се радваше аз я бях изчистила. Седнах на плота но на друго място,защото бе заледено. Взех си чинийката,като си поцнах малко:
-Истината е че са много сладки!
Облизах се още бях омацана с шоколад:
-Аз изчистих кухнята,а ти имаш задачата да изчистиш мен.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 2:09 am

- Ммм, допада ми идеята.
Приближих се бавно към нея и прокарах пръсти през косата й, като започнах бавно да облизвам устните й, но не по онзи начин с многото лиги ... дето приличаш на куче, а нежно и внимателно, като от време на време засмуквах долната й устна.
- Ти си много сладка ...
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 2:18 am

Развързах чаршафчето,като му се открих. Взех от сметаната,като я оставих да се свлича по мен от врата ми,между гърдите и надолу:
-Надявам се да ти се усладя още!
Придърпах глава му към мен за да ме целува още:
-Миличък искам те пак искам да го направим тук и сега.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 10:28 am

Последните няколко дни минаха нормално. Всички си беше както трябва и дори вървеше още по-добре. Тази сутрин станах много рано и понеже Ребека беше преуморена последните няколко дни, я оставих да поспи. Станах и се облякох с бяла риза и дънки, като реших малко да се разходя из центъра. Излязох с малката кола, защото времето се беше пооправило и нямаше нужда да взимам джипа.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 9:00 pm

Тичах след тях с всичка сила, когато стигнах до къщата. На входа застанх изправен и поемащ дълбоко въздух, когато казах:
-Е Барни. Ти си на ход - след тези думи демона остави тялото на свобода, но от тежките действия и неща на който го беше подложил той просто припадна пред вратата.

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by John Mustang Fri Feb 24, 2012 9:02 pm

Бях на разходка из гората и тогава видях един човек припада пред вратата на една къща. Притичах до него и му ударих лек шамар по бузата:
-Хей! Добре ли си? Жив ли си? - след това се изправих, като потропах по вратата и казах:
-Хей.. тук има припаднал мъж!
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 9:05 pm

Спрях колата пред гаража на къщата си, а пред самата врата имаше двама мъже. Единия лежеше на земята и не се виждаше добре, а другия ми беше напълно непознат.
- Стой тук - казах заповедно на Джо и излязох тихо от колата, като тръгнах към тях, но се криех в сенките.
Надявах се да ме послуша, защото щеше да е напълно безотговорно, ако тръгне сега навън, но нямаше да се учудя в нея. За няколко часа бях видял достатъчно.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 9:10 pm

С Крис стигнахме до домът му,беше огромна къща,но точно когато щях да се отпусна чух някой да вика пред къщата.Погледнах през прозореца и видях Барни да лежи на асвалта.Дали не е трик на демона,има само един начин да разберем.
-Крис
,чакай...може да е номер!
Защо никой не ме слуша,това,че съм момиче не значи,че не мога да изкормя демон...така да се каже.Слезнах от колата и го последвах.Когато видях Барни разбрах,че демона е все още в него,просто е освободил руля.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by John Mustang Fri Feb 24, 2012 9:15 pm

Погледнах мъжа, който се криеше в сенките. Така де. Мислеше си, че ще се скрие и след това някакво момиче. Погледнах ги и попитах:
-Какво ви става. Това е жив човек! - след което погледнах към него и допълних:
-Така де. Това е Барни Стинсън. Мъж. На 30. Роден в Ню Мексико и обсебен от демон. - след като казах това допълних:
-Мисля, че му има нещо. Повечето му кости са счупени. - поклатих глава и допълних:
-Колко съм зле. Аз съм Джон Мустанг. Приятно ми е!
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 9:19 pm

Останах с отворена уста и се втренчих в мъжа. Как знаеше всичко това и какво пък му имаше на него. Не усещах нищо ... дори не усещах обикновената енергия, която се усещаше при хората. Дочух стъпките на Джо и се обърнах със сърдите физиономия.
- Защо не ме слушаш? - попитах обиден, че не е зачела мнението ми, а после отново се обърнах към човека - да ... той ми е приятел. Пи малко повече, но аз ще се погрижа за него.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 9:25 pm

-Значи сме квит..
Казах му ядосано,до сега трябва да е разбрал,че с мен не може да се разбере човек.Той вдигна Барни от земята,и се зачудих дали това момче е човек.Невъзможно е да знае толкова много неща за човек,който току що е срещнал.
-Аз съм Джоана,Джо за кратко,а онзи сърдитко там е Крис.
Като стана дума за Крис,последвах го към къщата,но не спирах да се обръщам назад към Джон.Изглеждаше ми толкова познат,много странно.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by John Mustang Fri Feb 24, 2012 9:30 pm

Направих физиономия и казах:
-В кръвта му няма и капка алкохол. - след което се усмихнах мило, но това беше защитна реакция на тялото ми, като допълних:
-В момента е в безсъзнание и има няколко счупени кости. - след тези думи преглътнах, дори и да нямах слюнка. Погледнах ги и казах:
-Аз ще си ходя. - като се обърнах и пак щях да се занимавам с разходката си из гората.
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 9:34 pm

- Да каза го вече - казах през зъби, когато ми повтори, че костите му са счупени, а след това реши да си тръгне - приятна вече - казах и аз със престорена усмивка, като отворих вратата и направих място на Джо да мине, а след като я затворих, й се скарах тихичко.
- Не мисля, че имаше нужда да му казваш кои сме.
Така де, предпочитах сам да се досети, ако успееше, вместо тя да ни пъха главите в торбата. Тръгнах пред нея, а тя ме последва, като носих Барни на раменете си и стигнах до някаква врата.
- Би ли отворила - казах учтиво, а тя ме погледна странно - предпочитам да го направим в мазето.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 9:41 pm

Просто кимнах и отворих вратата,беше ми гадно заради Джон,което ме очуди.Слезнахме в мазето и на едно празно пространство нарисувах задържащият кръг и той постави Барни в средата.
-После трябва да викнем линейка,или да го закараш до болницата,да го оставиш и да се върнеш,така поне ще е в безопасност.
Извадих дневника от раницата и започнах да чета латинските думи на прогонващото заклинание.Радвам се че майка ми ме е учила,иначе ако просто си говорех,щях да изглеждам глупаво.Когато изчетох заклинанието Барни започна да се гърчи,черен пушък излизи през устата му и се прори в пода,като остави мястото обгорено.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 9:44 pm

От устата на Барни потече кръв. Той се изкашля и след това отвори очи бавно и каза:
-Аз.. такова.. - след това ги огледа и попита:
-Цяла нощ ли съм правил шоуто? - след което се изкашлях отново и допълних:
-Какво става тук?

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 9:50 pm

- Отиди в спалнята и вземи кърпи - казах на Джо и се надявах поне този път да ме послуша.
Аз клекнах до Барни, като хванах главата му и започнах да го оглеждам. Дали да го заведа в болницата или щях да успея да му помогна и тук. Не спирах да се двоумя, а през това време Джо се върна с кърпите. Сложих едната пред устата му и погледнах въпросително към нея.
- Не мисля, че биха могли да му помогнат в болницата - казах напълно сигурен в думите си - май ще трябва да се справим сами.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Джо Харвел Sat Feb 25, 2012 8:14 am

За моя жалост ноща продължаваше.Отидох и взех кърпите,искаше ми се да му кажа да си ги вземе сам,все пак за пръв път съм в тази къща,но просто отидох,само и само да не гледам какво е оставил демона след себе си.Когато се върнах с кърпите ги дадох на Крис и застанах на разстояние от тях.Ние бяхме направили това,когато Крис даде назад и мина през него,не разбирам как можем да го поправим по-добре от лекарите.
-Ако си доктор,добре,но аз знам само как да шия рани и да превръзвам...

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sat Feb 25, 2012 9:51 am

- Джон е прав - целия е потрошен. Да не мислиш, че лекарите ще успеят да му помогнат. Въпрос на време е да умре, ако го заведем в болницата. Трябва да измислим нещо друго ... нещо, за което обикновените хора не биха се сетили и мисля, че току що се сетих. Стой с него, идвам след малко.
Оставих Джо и Барни в мазето, а аз се качих в спалнята и започнах да ровя като обезумял. Извадих всичко от шкафовете и гардеробите, но никъде не намирах това, което исках. Най-накрая се сетих къде я бях сложил - в спалнята ми на дървото. Излязох от къщата и отидох до спалнята, а под матрака намерих книгата. Беше за доста сериозни магии, но какъв друг избор ни оставаше. Сетих се как любимата ми вещица ми я беше подарила, но за жалост беше мъртва от векове, така че щеше да ни се наложи да се справим сами.
Върнах се при тях, като седнах на земята и започнах нервно да прелиствам.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Barney Stinson Sat Feb 25, 2012 9:55 am

-Пф-ф-ф. Да бе.. аз. Да умра. Грешиш. Аз винаги ще съм - след това се изкашлях и видях кръвта:
-Добре.. по-бързай - след тези думи вдишах и издишах и допълних:
-Така де.. аз искам да живея. Давайте кукли.. движете се.. ще ви платя! - опитах се да се задържа в най-сериозната си форма и да покажа, колко съм силен, но.. явно не се получи, защото издишах тежко и казах:
-Ау... ребрата ми..

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Джо Харвел Sat Feb 25, 2012 10:16 am

Крис донесе някаква книга,от вида й разбрах,че е доста старичка.Разбрах,че ще се опита да направи заклинание,което още повече не ми хареса.Тези неща стават ако се кланяш на някой демон,защо нямахме ангел под ръка.Определено щеше да стане по-бързо.
-С какво да помогна?
Коленичих до Крис,явно нямаше да се слуша в здравия разум и щяхме да правим нещата по неговият начин.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sat Feb 25, 2012 11:19 am

Рових дълго време, но накрая намерих това, което исках. Взех химикалка и листи и след около 15 минути бях превел всичко, което ни трябваше. Леле какви неща ... не че не ми бяха познати де, но на нея едва ли щяха да й харесат. Зачудих се как да направим нещата така, че да не оплескаме всичко и да стане още по-зле. Е нямаше много време за мислене, защото Барни щеше да издъхне скоро, затова я погледнах притеснено и се зачудих какво с какво да ми помогне.
- Случайно да ти се намират някакви неща от сорта на ... животински кости.
Е това нямаше как да я зарадва и дори милата ми усмивка не омекоти нещата, но все пак беше много по-добре от човешки кости.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Джо Харвел Sun Feb 26, 2012 7:34 pm

Погледнах го очудена и с огромен сърказам кажах:
-Да,нося си краче от заек като медальон...-поклатих глава и се затърсих из раницата,все трябваше да ми се намира нещо от минала работа.-Кост от черна котка ще свърши ли работа?
Попитах го и извадих торбичката от раницата си внимателно и му я подхвърлих.Каквото и да следва,ще си затворя очите...този път.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 10 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum