Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hospital

3 posters

Go down

Hospital Empty Hospital

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 7:34 pm

Hospital 1292610071
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 7:38 pm

Колата спря пред болницата и те ме заведоха до докторите. След като ме поеха явно чакаха, за да ме разпитат, но имаше един проблем. Аз бях изчезнал от болницата. Просто ме нямаше. Нямаше и следа от мен. Това, което казаха на двойката, която ме доведе беше "Той просто стана все едно му няма нищо и си тръгна."

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 7:52 pm

Погледнах очудено жената която ни съобщи за мъжът.
-Добре,госпожо.Ако чуете нещо или той реши да се върне се обадете на този номер.-подадох й визитна картичка с фалшивото ми име.След като дръпнах великана за ръката да излезем пред болницата му казах.
-Нещо тук намирисва,нещо в цялата история с този мъж не е както трябва... Вътре ли си или ще си ходиш у дома?

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 7:55 pm

Появи се лукава усмивка на лицето ми и тя нямаше нужда от отговор. Просто подадох ръката си към нея и казах с малко по-сдържана усмивка.
- Между другото ... казвам се Крис.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 8:03 pm

Погледнах ръката му,после него и реших,че едно ръкостискане няма да ме нарани.
-Здравей,Крис,...както вече казах аз съм Джо.
Вече си мисля,че ще е добра идея да се връщам в хотелската стая,имам нужда от сън.Но също се нуждая от нещо повече...
-Ще ме закараш ли до мотела,уморена съм,а това определено беше дълга нощ.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 8:10 pm

- С удоволствие - казах весело и преди тя да усети, сложих ръката си на раменете й.
Отидохме до колата и й отворих врата като един истински кавалер, а тя ме упъти на къде да карам. Беше малко неловко, затова пуснах радиото, но имаше някакво ужасно смущение, което пробуждаше съмнение в мен. Погледнах в огледалото за задно виждане, но колата ми изглеждаше напълно празно. Какво тогава й ставаше на тая кутийка.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 8:14 pm

Точно тогава на улицата пред тях се появи образа на русия мъж, с когото се запознаха по-рано. Той погледна напред и каза:
-Здрасти. - след това загледа двойката и допълни:
-Аз съм Барни.. - след което допълних:
-Така де.. поне тялото е негово. - след тези думи се качих на предния капак и клекнах, като ги гледах:
-Иначе в момента в това тяло е демона на един от седемте гряха.. Приятно ми е!

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 8:21 pm

Погледнах Крис и се надявах да направи нещо.
-Кой от греховете си ти?
Мислех,че Уинчестър се бяха отървали от всички грехове,но явно не са.Как е попаднал тук и още по-важният въпрос...къде са останалите му братя и сестри?Тази ситуация определено не ми харесваше,за това сложих ръка на ножът,ако той реши да направи нещо.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 8:26 pm

Хванах скоростния лост и дадох на задна. Така бързо потеглих, че палячото падна от колата ми и се изтърси на земята, а аз продължих да карам назад още 50 метра, като накрая завих по една от улиците и тръгнах към къщата си.
- Не мисля, че е добра идея да оставаш сама тази вечер - казах сериозно и тя понечи да ми възрази, но веднага вдигнах ръката си, като й дадох знак да млъкне - не съм такъв идиот, за какъвто ме мислиш. Просто имах нужда от малко развлечение, а ти ми изглеждаше интересна, така че ... май нямаш много голям избор.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 8:29 pm

Изправих се, като изтупах костюма си и казах:
-Ще му го върна. Този костюм струва.. а чакай.. откраднах го - и след като се засмях на собствената си шега се огледах и допълних:
-Сериозно. На никой ли не съм смешен? - погледнах към колата, която се отдалечи и след като преглътнах злобно допълних:
-Поне знам на къде сте се запътили - огледах се и видях една кола, като я спрях. Човека от вътре ме гледаше уплашено, но аз просто с едно движение счупих вратът му. Качих се на шофьорското място и казах:
-Съжалявам труп. Твърде велик съм, за да се возя на задната седалка - и потеглих.

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 8:32 pm

Определено не ми се оставаше сама тази вечер,нещо знае,че съм тук в градът,но определено не ми се ходеше никъде с него.Май все пак нямах избор,както той каза.
-Добре...
Казах и се настаних удобно на седалката,поне ножът беше с мен,ако се опита нещо ще ги запозная.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 8:44 pm

Тогава зад тях се появи и друг автомобил, който се движеше с бясна скорост. Удари се силно във задницата им и тяхната кола подскочи. Аз се усмихнах и казах:
-Здрасти! - без да ме интересува дали ме чуват, а след това помахах и се надявах да ми обърнат малко повече внимание. Иначе.. щях да ги накарам!

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 8:48 pm

Погледнах с отворена уста в огледалото. Мамка му, това беше любимата ми кола. Лицето ми придоби червен цвят, а на мен ми се поиска да сляза и да го убия, но кой щеше да спечели ... това беше малко спорен въпрос. Въпреки всичко ме издразни ужасно много, а нямах намерение да оставям нещата така. Спрях да гледам пътя, защото затворих очите си, а след малко цялата му кола беше покрива с лед и нямаше начин да мръдне от земята.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 8:50 pm

Тогава се видя как една врата излетя и Барни го сочеше с пръст в огледалото, докато казваше:
-Ще ти го върна! - и преглътна, като допълни:
-Сериозен съм.. - след тези думи свали сакото си и се затича след него, защото нямаше да остане безнаказан!

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 8:52 pm

Погледнах назад и усмивка грейна на лицето ми.
-Добре,сега натисни педала и да ни няма от тук.Не искам да виждам лицето му известно време.
Надявах се да съм звучала сериозно,а не изплашено.Все пак това бе един от греховете,имаше начин да го изкарам от Барни,но трябваше да го хвана,в противен случей трябва да го убия заедно с демона.Скоро бяхме в дома на Крис и малко се успокойх.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Hospital Empty Re: Hospital

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum