Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гората около града

4 posters

Go down

Гората около града Empty Гората около града

Post by Rainbow. Sun Nov 06, 2011 12:43 pm

Гората около града Deep_forest23
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 2:32 pm

Исках да пристигнем възможно по-бързо и когато колата спря излетях навън.Поех си дълбоко въздух и взех раницата си,метнах я на предният капак за да мога да вържа косата си спокойно.Ако ме доближи още веднъж,независимо дали нарочно или без да иска,не ми пука какво ще стане,но ще го ударя.
-На къде,Шерлок?
Попитах го,вече се страхувах,че сме закъснели,но с премахнатият дух,може и отдавна да е било късно.Това голямо може би никога не ме е спирало да продължавам напред,дори и да са мъртви близките им заслужават да знаят истината,а не да се побъркват с въпроса дали са живи или не.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 2:44 pm

Слязох от колата, но на всякъде ми миришеше странно, а енергията, която усещах, никак не ми помагаше.
- Не знам - казах откровено, защото нямах намерение да я лъжа, но се надявах да не си помисли, че съм я довел с друга цел.
Тръгнах бавно по някаква пътечка, като за начало просто оглеждах и се опитвах да доловя нещо, а и я чаках да се приготви. Странното беше, че нямаше абсолютно никакви следи. Духовете за мен бяха като охлюви - оставаха следа, но сега не усещах нищо, но още когато докоснах снимката, знаех, че трябва да дойда тук. Или интуицията започваше да ме лъже, което реално погледнато беше невъзможно или тук не беше намесен просто дух, защото те нямат навика да се крият.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 2:52 pm

Взех пушката си и за всеки случей ножът,който може да убие всичко.Тръгнах след него по пътеката,макар да не виждах лицето му виждах гърбът му,а ръменете му определено го издаваха...объркан е.
-Мислиш,че има още нещо замесено в тази история...нали?
Попитах го,като се опитвах да подържам неговото темпо на ходене.Каквото и да има в тази гора,не е дух и определено не иска да бъде открито.Само се надявам накрая ние да не се окажем преследваните.
-Някакви идеи?

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 3:00 pm

- Предполагам - казах вече напълно сериозно - но не мога да го усетя. Може да е вещица. Те са ужасно добри в това, да се прикриват.
Продължих по някаква пътечка, но усещането отслабна и се обърнах след малко към момичето.
- Мога ли да те оставя за 10 минути сама? Ако не си добре, може да отидеш в колата, но така не мога да разбера нищо, а и енергията идваща от теб ме разсейва допълнително.
Досега не ми се беше случвало, енергия от обикновен човек да ме разсея, но пък и тялото ми ме ограничаваше ... трябваше да изляза от него и да се справя по старомодния начин.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 3:05 pm

Огледах гората около нас леко несигурна,но после върнах погледът си върху него и с идно движение заредих пушката.
-Мисля,че ще се справя.
Казах с лека усмивка на лицето,но вътрешно се съмнявах.Мразех да преследвам нещо което не знам какво е,чувствам се несигурна и уязвима.Той изчезна,обикновенно бих тръгнала по някоя пътека,опитвайки се да намеря това което търся,но този път...съм леко изплашена,а това че съм сама влошава нещата.При всеки звук се объщах,не свалих пушката и за миг.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 3:13 pm

Наистина се надявах да се оправи сама, защото нямаше причина иначе да съм тук. Беше ми забавна и не знам защо, но още щом я видях на гробищата, привлече интереса ми. Чак след като изчезнах от погледа й, се трансформирах и от мен остана само една сянка, която се движеше с неописуема бързина. Забавих се повече, отколкото й казах, но за 15 минути бях огледал всеки сантиметър над земята. Разбира се, не ги намерих, но имаше едно място, където усетих енергия и то много силна. Лошото беше, че усетих и духове, като това означаваше, че не всички са оцелели, но определено имаше живи хора. Върнах се веднага при нея и като пълен идиот не помислих, а веднага се материализирах зад нея. Тя чу шума, обърна се и стреля за пореден път в гърдите ми.
- МАМКА МУ - извиках ядосано, но и той не ми изглеждаше много дружелюбна - искам да ми купиш риза - казах напълно сериозно, а тона ми беше като на малко сърдито момченце, а после добавих - и между другото, на около 200 метра от тук усетих нещо, но е под земята. Никъде не намерих вход, защото както казах, следите са заличени, но не ми се вярва да е прекалено далеч.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 3:23 pm

Изкара ми ангелите когато се появи и както бях навита като прожина...стрелях,за пореден път.
-Започвам да си мисля,че нарочно ме оставяш да те гърмя...
Все пак той можеше да е много бърз и да ме спре или просто да изчезне и да се появи някъде другаде,не отричам,че ми прави удоволствие да го застрелвам,но от благоразумие сдържам усмивката си.
-Трябва да намерим входа!-огледах гората.-На старата карта на градът видях нещо като отбелязана стара мина.Може би тунелите минават чак под гората и в някой от тях са хората.Можеш ли да намериш някой отворен тонел през който да влезем?

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 3:39 pm

- Супер - казах отчаяно и погледнах надолу - направи ризата ми на нищо, а сега ще си омърлям и дънките.
Тя обаче се беше беше напрегнала много, затова просто издишах тежко и казах:
- Оффф добре.
Започнах отново да оглеждам, но никъде не намерих това, за което ми говореше тя, но просто не гледах на правилното място. Оказа се, че входа е от там, откъдето сме дошли, но растенията бяха закрили входа. Върнах се за нея, но този път хванах пушката, след като се материализирах. Тя се стресна отново, но за щастие не дръпна спусъка.
- Намерих го - казах с широка усмивка, сякаш бяхме спечелил от лотарията.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 3:46 pm

Преглътнах изненадата си когато отново се появи,но този път не стрелях.Това е лошо,ако следващият път нещо ме изненада ще се поколебая и няма да дръпна спусака.
-Води ме,примадона...
Явно се връщахме от началото,тонелът беше тъмен,имаше греди,който го задържаха,но не беше безопасно,дано има бързи рефлекси,ако се срути тунела,поне той да се измъкне.
-Стой близо...
Извадих фенера си и влязох в тонела.
-Усещаш ли нещо?-попитах след около десет минути вървене.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 3:50 pm

- Стой близо... - каза тя, а аз се приближих и я хванах за ръката, но усетих как ме пусна и ме удари леко.
- Каквооо? - попитах смеейки се, но тогава чухме шум.
Притихнахме, но някак си ... не усещах нищо негативно, затова я успокоих.
- Човек е - казах тихо и двамата тръгнахме бързо, като аз вървях пред нея, а тя ме следваше - а ... ето го грозника от снимката - казах ентусиазирано и посочих някакъв вързан мъж, които за жалост ме чу и не ми се зарадва много.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 3:53 pm

Стоях си завързан и се чудех. "Къде съм?", "Какво става с мен?" След това чух стъпки. Видях как се приближават две мацки.. а не.. едното беше мъж коса на мацка. Опитах се да кажа нещо и единственото, което излезе от устата ми беше:
-Здравейте. Как сте? Харесвате ли магия?

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 3:57 pm

Приклекнах до мъжът и срязах въжетата.
-Магия? Не особенно...-казах и се изправих.Ако той беше зад всичко това ще си получи заслуженото.
-Къде са останалите хора?
Попитах и направих няколко крачки навътре в тунела,хвърлих едно фенерче на новата ни дружка.
-Помните ли кой ви доведе тук...или нещо друго?

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 4:01 pm

Облегнах се на стената и започнах да си гледам ноктите, сякаш току що си бях направил нов маникюр.
- Не може ли да водите този разговор, след като излезем от тук?
Не долавях други хора, а определено не ми се седеше там долу, защото имах едно неприятно усещане, което караше кожата ми да настръхне, а аз никога не се плашех или нещо подобно. Може би наистина трябваше да се махнем от там.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 4:04 pm

Загледах ги и направих един трик, в който се видяха искри и на ръката ми пишеше с черен маркер "Не помня нищо". Ухилих се и казах:
-Така де... не пляскайте.. може да си счупите някой нокът... - след като казах това допълних:
-Добре де.. можеше малко да пляскате.. - огледах ги и допълних:
-И последното, което си спомням е.. как бях в един стриптийз клуб и се радвах на дупето на Съншайн..

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 4:10 pm

Погледнах дългокоско и се чудех дали и той като мен се сдържаше да не прати русия в страната на сънищата.
-Добре...да се махаме от тук....
Исках да проверя дали има още хора,но като погледнах девата ми стана ясно,че сме закъснели,а ако влезна по-навътре в тунела може да намеря нещо което няма да ми хареса.
-Ставай,трябва да се махаме от тук.
Исках възможно най-бързо да излезна.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 4:17 pm

Усмихнах се доволно и тръгнах към изхода, като тя остана да помага на идиота, но той очевидно не можеше да ходи.
- Аз ще се оправя с него - казах мило на момичето и тя тръгна пред нас.
Взех го на ръце и сега приличахме на женена двойка, а той беше булката. През цялото време не спря да ми охка и пъшка, като се държеше като някаква женичка.
- Сериозно ли? А мен ме помисли за момиче - казах сърдито и той разбра, че мога да чета и мислите му.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 4:19 pm

Още, когато ме повдигна на ръце го отблъснах и се опитах да стъпя на краката си. Дори и да не можех му казах:
-Код на браточките 42. Браточките не пипат задниците на другите браточки! -След това го погледнах и допълних:
-Сериозно.. Обарваше ли ме? - подпрях се на стената с ръка и допълних:
-Мога да се оправя и сам.. - и започнах да куцам към след русокоската.

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 4:24 pm

-Хайде,примадони.Нямам цяла нощ!
Истината бе,че ако не легна през следващите два часа ще припадна от умора.На крак съм от три дена,само се наливам с кафе.Сетих се още нещо,ние не си знаехме имената,може да е малко глупаво сега да се запознаваме,но е по добре от Блонди,Задник и Примадона.
-Джоана....но всички ми викат Джо.
Казах без да поглеждам назад към тях.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 4:29 pm

- Чакай, чакай - казах притеснено и размахах ръце, за да привлека вниманието й, а тя се обърна, като си помисли, че има някаква опасност. Точно тогава я погледнах с една дебелна физиономия и попитах.
- Кой е блонди, кой е задника и кой е примадоната. Така де ... както и да е, аз се чувствам леко засегнат.
Сложих ръце на кръста си, но тогава осъзнах, че съм идеален за примадоната и го пуснах да висят до тялото ми, като направих една нацупена физиономия.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Barney Stinson Fri Feb 24, 2012 4:31 pm

Оправих си яката на ризата, като истински мъж и казах:
-Не знам за вас, но аз съм блондито! - и ги огледах сериозно:
-Какво? Отива ми? - след това се ухилих и допълних:
-Вие си избирайте кой е задника и примадоната - и след това допълних към дългокосия мъж:
-Примадоно - засмях се и това май изясни за задника и като я погледнах и казах:
-Какво.. хубав е... - и продължих да си куцам, но после казах:
-Мамка му.. костюма ми.. изцапан е!

Barney Stinson

Posts : 36

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Джо Харвел Fri Feb 24, 2012 5:02 pm

-Надявам се и двамата да сте наясно,че сте шумни и тук вътре може да има нещо което може да ви чуе!
Казах им ядосано и се обърнах напред.Не казахме нищо друго докато не излязохме от тонела.Едно не ми беше ясно,как един дух може да отвлече толкова хора и защо,да оставим личната връзка помежду им,но за какво са й били толкова много.
-Да те заведем в болница..После всеки ще поеме по-пътя си.
Разбира се,аз щях да се върна,не оставям недовършена работа.Щях да разбера какво става тук по един или друг начин.

Джо Харвел

Posts : 132

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sam Winchester Fri Feb 24, 2012 7:09 pm

Спрях да се лигавя и помогнах на мъжа да стигне до колата ми. Качихме се вътре и потеглих направо към центъра, защото по нареждане на шефката, трябваше най-напред да отидем до болницата.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Гората около града Empty Re: Гората около града

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum