Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Night Club Shutterstock

3 posters

Go down

Night Club  Shutterstock Empty Night Club Shutterstock

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 7:18 pm

Най-откачените Хаус и Техно партита са в Shutterstock.
Тук забавлението е стопроцентово!
За хората, които обичат силните басове и разкрепостените купони:

Night Club  Shutterstock 2023292rvfvs8zd
Night Club  Shutterstock 2023312l5ofgbbj
Night Club  Shutterstock 202332592q4cgwxi
Night Club  Shutterstock 20233353wrqniuwp
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Night Club  Shutterstock Empty Re: Night Club Shutterstock

Post by Sam Thompson Tue Dec 27, 2011 4:21 pm

По принцип не ходех по клубовете, защото ги мразех. Стотици непознати се блъскат един в друг, напиват се и правят глупости. До тук добре - одобрявах всичко изброено. Но идваше гадната част - тясно и задимено пространство. Дори цяла вечер да се опитваш да изкараш само на една бутилчица минерална вода, ще си тръгнеш не опиянен, а направо пиян от алкохолните изпарения във въздуха. Не, че аз имах такъв проблем - Самюъл Томпсън бе опитвал какъв ли не алкохол в какви ли не комбинации. Но мразех барове и дискотеки.
Какво, по дяволите, правех тук тогава? Ами, беше рожденият ден на Дейвид - един от най-близките ми хора, който - под влиянието на други негови близки хора - бе решил да празнува тук. В "Shutterstock", който не беше толкова зле, колкото очаквах. Имаше достатъчно място за всички гости на Дейв на сепарето, което бе запазил цели две седмици по-рано. В останалата дискотека нямаше и едно празно място, нямаше дори свободен стол на бара.
Само че това нямаше значение, защото купонът за мен се оформяше на нашата маса. Доколкото си спомням, бяхме около десетина човека. Дейв бе във вихъра си и понасяше в него всички ни. На ниската стъклена масата бяха наредени няколко вече опразнени бутилки уиски, преполовена водка и две вече отворени бутилки текила. Само че рожденикът, както и всички ние покрай него, в миг зарязахме алкохола. В момента Дейв чертаеше 'магистрали', както наричахме линиите от кокаин. Всички, които все още можеха да се държат на крака, се скупихме около него. Той извади доларова банкнота от джоба си я сви във формата на тръбичка. Инстинктивно огледах дискотеката - разбира се, никой не ни наблюдаваше, защото... ами, защото всички правеха същото, което и ние в момента. Само дето Рой, който стоеше от дясната ми страна, в момента се натискаше толкова настоятелно с някакво непознато момиче, че често се случваше да ме уцели нечие коляно или лакът. Вече започваха да ми лазят по нервите.
Дръпнах рязко импровизираната тръбичка от ръцете на Дейвид и се наведох над масата. Единия край на банкнотата допрях до бялото прахче, а другия поднесох към носа си. С пръст запуших лявата си ноздра и силно си поех въздух през дясната. Бързо потърках носа си в опит да разсея парещото чувство, което моментално се загнезди там.

Уау, Дейв, това беше силно, мисля, че му извиках. Или не. Не помня. Нямаше значение, защото вече се бях изправил от масата и се бях запътил към средния бар. Май имах мисия да взема още една или няколко бутилки уиски. Нямаше значение, поне щях да се пораздвижа.
Да, бе.
Вървях между тълпата без посока. Сигурно вече двадесета минута търсех бара. Бях решил да се ориентирам по светлините, но.. светлини много, трезвеност - малко. Всеки път, когато прожекторите се насочваха към мен, усещах как очите ми бяха готови да се разтопят всеки момент. Светлината ми изглеждаше твърде силна за понасяне. Музиката обаче беше нещо друго. Караше и най-малката клетка в тялото ми да заподскача на яростните бийтове на Skrillex, а този беше луд. Беше адски луд, мамка му! Исках да скачам, да се мятам, да бутам тълпата, но крайниците ми тежаха твърде много, а аз бях твърде зле, че да успея да ги движа толкова координирано.
Трябваше да изляза за малко на чист въздух или да отида до тоалетната, където да потопя главата си в мивката и да пусна силно студената вода. Това ми помагаше винаги. Само че нямаше лесно излизане от тълпата, която сякаш ме носеше като жив океан. Затова се засилих и с почти затворени очи се запътих в посока, към която смятах, че са тоалетните. Само че се бях объркал леко.
Бях стигнал до бара, като по път едва не бях смачкал някаква жена. Обърнах се рязко. О, и то каква жена само! Дънките ми можеха да ми отеснеят само при едно намигване от нейна страна. Забавно.
- Опа-а-а, извинявай - ухилих й се. Надявах се да не изглеждам твърде пиян или предрусал.


Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Night Club  Shutterstock Empty Re: Night Club Shutterstock

Post by Annabella J. Francis Tue Dec 27, 2011 5:13 pm

Още от самото начало на деня не ме свърташе никъде.На обяд излязох от нас и скитах навсякъде, където ми падне.Бях загубила представа колко бе часът, но навън беше тъмно.Само светлините на някои магазини и ресторанти светеха, разбира се и на уличните лампи.
Изпитвах жажда.Жажда за алкохол.Исках да се напия зверски, до такава степен, че после да не си помня дори името.А и като се замисля, отдавна не се бях веселила.Мисля, че днес беше време за това.
Прибрах се в нас.Оправих се, облякох си къса и секси рокля.Не можех да я наричам рокля, защото само още един сантиметър, ако ми се вдигне нагоре и черното ми бельо щеше да се покаже, а тогава става зле.Зле за мен, но не и на мъжете.
Излязох от нас по най-бързия начин.Тръгнах надолу по улицата, спомням си, че там имаше една дискотека, в която така и не бях стъпвала.Сега беше моментът да я посетя.
Отворих тежките врати и влязох бързо, като директно се запътих към бара.Вътре едвам се дишаше.Музиката беше усилена на макс, всичко вътре кънтеше.Запушено, много запушено.Идеално.Имаше прекалено много хора, само това не ми се нравеше.На където и да се обърна виждах все разни пубери, които смъркат или пият алкохол и едва се държат на краката си.Но имаше и такива като мен, над 18.Макар и да бяха малко, но все пак ги имаше.
Настаних се бавно на един от високите столове, придърпвайки си рокличката надолу.
- Едно уиски с повече лед, пич. - смигнах на бармана, а той сякаш се смрази на място като ме видя.Ченето му увисна и не отдели очи от мен.
- Хайде, по-бързо!Нямам време за губене! - повиших му тон, след петата минута, която все още стоях без алкохол, а той просто си седеше и ме зяпаше.След моята "команда" той веднага се обърна към рафтовете с алкохол, извади една бутилка и наля в широка чаша от уискито, като сложи и много лед, както бях казала.Сложи го пред мен и ми се усмихна, а аз само го изгледах пренебрежително.Отпих бързо от алкохола и се зарових в малката кожена черна чантичка в ръката ми.Търсих си цигарите.Толкова малка чанта, а не можех да си намеря скапаната кутия!Накрая напипах нещо, тънко и правоъгълно.Да, най-накрая я намерих.Извадих една цигара и я запалих.Издишах неполезния дим.
Изведнъж някой се блъсна рязко в мен, без малко да падна от стола.
- Хей, внимавай къде вървиш! - изрепчих се.Бях се нервирала малко.Не беше правилно да си го изкарвам на другите, не често се случваше.
Обърнах се към непознатия, който ми се извини току-що и го огледах.Не беше толкова зле.Ама никак.Така като го гледах не ми изглеждаше много трезвен.Перфектно!И ето, че Анабела се уреди!Подсмихнах се самодоволно.

Annabella J. Francis

Posts : 44
Job/hobbies : Fuck this world!
Humor : Me gusta.. xDDD

Back to top Go down

Night Club  Shutterstock Empty Re: Night Club Shutterstock

Post by Sam Thompson Tue Dec 27, 2011 10:40 pm

Беше ми много замаяно. През няколко секунди пред очите ми притъмняваше и за миг дискотеката с цялата тази тълпа от забавляващи се млади хора и силната музика изчезваха. Намирах се в нищото. Но дори и там тялото ми продължаваше да ми изглежда твърде тежко и трудноподвижно.
Но, майната му на всичко - обичах да експериментирам! Не можех да кажа, че обичам алкохола, цигарите и наркотиците, но определено обичах да експериментирам със себе си. А и с другите, разбира се. Чувството да видиш как някой стои като пън и гледа в точка само защото не си реагирал така, както биха реагирали обикновените хора, беше незаменимо и осмисляше живота ми. Е, малко пресилено казано, но определено ми доставяше удоволствие и внасяше тръпка в ежедневието ми.
Въпреки всичко това се извиних на момичето. Както вече споменах, харесаха ми експериментите с други хора. Харесваше ми това да ги поставям в различни ситуации, за да видя как биха реагирали. Но бях възпитан по кавалерски начин и нямаше как да си подмина самотната девойка, след като й бях отпрал така грубо едно силно рамо.
Пък и беше секси. Може да бях твърде пиян и доста друсан, но това нямаше как да бъде подминато. Даже напротив - набиваше се на очи и ми направи много по-голямо впечатление, отколкото ако бях напълно трезвен и незамъглена от различни субстанции глава.

Направих няколко бавни и несигурни крачки към бара, където бе седнала тя. Подпрях се с една ръка на плота, а с другата хванах стола й, без да загрявам в първия момент, че това е твърде близо до оголеното й от късата поличка бедро. Малко заприличах на онези гъзари, които ходеха по дискотеките и забиваха по няколко мацки на вечер, но реших да се хвана за бара най-вече за да не падна на твърдия под.
Заради тъмнината и коката зениците ми се бяха разширили адски много и иначе дълбоките ми сини очи най-вероятно изглеждаха черни. Бях вперил поглед в блестящите очи на момичето до мен. Не продумвах и дума. Видях я как уж необезпокоявано посяга към чашата си. Тъкмо когато допря стъклото до плътните си устни, отправи към мен изпепеляващ поглед.
Това беше достатъчно. И тя го искаше и в момента ми даваше зелена светлина. Усмихнах се вяло:
- Защо, по дяволите, светът позволява такива момичета като теб да бъдат сами? Толкова е нечестно, не мислиш ли?

Боже, застреляйте ме, но не знаех какви ги дрънкам. Май прозвуча твърде изтъркано, глупаво и плоско, но.. вече го бях казал и главата ми беше пълна с толкова много алкохол и дрога, че нямаше да успея да замажа положението. Надявах се само на отговор, по-дружелюбен от плесница.

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Night Club  Shutterstock Empty Re: Night Club Shutterstock

Post by Annabella J. Francis Tue Dec 27, 2011 11:33 pm

Отпих поредната голяма глътка от уискито си, а след като видях, че са останали едва два пръста, ги изпих на екс.Не обърнах внимание на репликата му, просто се подсмихнах.Ами да, сама съм.Проблем?За мен никакъв.Не знам дали за него или за някой друг има.
Погледнах към момчето, което стоеше долу и едвам се крепеше да не падне на пода.Определено беше доста друсан и пиян.Подадох му ръка, за да се изправи, нищо че пак нямаше да може да се държи на краката си, но реших да опитам.Хвана ме здраво.Не изглеждаше толкова тежък, но вместо да се изправи, той ми дръпна ръката напред, бързо се изхлузих от стола и паднах върху него.Изведнъж ме напуши на смях.
- О, Боже!Видя ли какво направи, а? - едвам казах тези думи, но не бях сигурна дали ги чу.
Не спирах да се хиля.Май алкохолът ме бе хванал.Лесно ме хващаше, не се учудих.
Не ми се ставаше от сегашната ми позиция, но ако още малко постоях така, на него щеше да му изтръпне задника...и не само.
Бавно се надигнах, като си оправих за пореден път роклята, неосъзнавайки, че може би вече той беше видял всичко, но не ми дремеше.Отново му подадох ръка, но този път му казах:
- Внимавай!Не искам пак да се озова на пода. - нищо, че не ми беше лошо там, но това е друг въпрос.Този път го казах сериозно, без да се хиля като ненормална.
Пак ме хвана за ръката, този път не се оставих, с голяма сила го изтеглих нагоре и ето, че се изправи на крака.Не се знае за колко дълго време, но все пак.
- По-добре седни. - предложих му. - Не искам да те вдигам...за трети път. - изкикотих се.
Момчето не беше никак добре.Май се нуждаеше от кафе.Или от нещо друго.
- Хей, добре ли си? - попитах го, побутвайки го по рамото.Вече виждах как лека-полека си затваряше очите и пребледняваше.

Annabella J. Francis

Posts : 44
Job/hobbies : Fuck this world!
Humor : Me gusta.. xDDD

Back to top Go down

Night Club  Shutterstock Empty Re: Night Club Shutterstock

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum