Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дион, Гърция, преди 2 години.

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Rainbow. Mon Dec 19, 2011 7:04 pm

First topic message reminder :

Ако някой ме попиташе за какъв дявол се бях домъкнала тук, едва ли щях да мога да му отговоря с точност. Главно защото и аз не знаех. Просто мислено разгърнах една карта на света в ума си и реших да ида там, където пъкне първата ми мисъл. А тя цъфна точно тук, в Дион.

Всъщност си спомнях това забутано градче в Гърция. Някога, много отдавна, още преди да стана дезертьор и да започна да се укривам от Рая (исках да съм сободна, без да се налага да падам), имах мисия тук. Трябваше да спася накакъв самоубиец, забравих точната причина, поради която беше навит да си тегли ножа, и се справих със завиден успех, предвид колко непоколебим беше в решението си младият мъж. Но това беше толкова отдавна, че вече нямаше абсолютно никакъв смисъл. Единственото нещо, което бе останало в мен от ангелската ми природа, бяха големите изящни бели криле. Всякакви ангелски черти в характера ми бяха изчезнали, бяха заличени от остроумието и сарказа ми.

Както е казал Ницше: "Поглеждаш бездната и бездната те поглежда."

Бях се забила в някакво малко барче и пиех уиски, докато прехвърлях през ума си различни опции за разведряване на настроението. По принцип ставах много изобретателна, когато ми беше скучно и измислях такива неща, че после под мен земята плачеше, но сега нещо бях зациклила. Между назъбените колелета, отговарящи за умствения ми процес, сякаш бе заседнало упорито боклуче, което отказваше да поддаде, да се разтроши и да остави механизмите да работят като хората. Но, в крайна сметка, всеки си имаше своите кризи.

Точно когато щях да въздействам на бармана да скочи и да се сбие с един неприятен тип, който пръскаше тестостерон наоколо с пиянските си изцепки, когато в другия край на бара забелязах познато лице. Толкова познато, че чак не можех да си спомня откъде ми е познато. Взех чашата си с уиски (Джони Уокър, червен етикет) и след секунда се телепортирах точно пред мъжа.

- Изглеждаш ми много познат - смръщих се аз, гледайки го отдолу. В сравнение с него аз си бях лилипут. - Заплашвала ли съм те някога?...
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down


Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Re: Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Rainbow. Sun Dec 25, 2011 10:34 pm

Ооо, явно този каубой имаше неизчерпаема енергия... Идеално, аз също. Можех да продължа така дни наред, без прекъсване. За мен нямаше никакъв проблем, тъй като какъв проблем можеше да име ходеща реклама на седемте смъртни гряха? Правех каквото си исках, когато си исках, както си исках и колкото дълго си исках, и никой нищо не можеше да ми каже. Това бе единствената истина за живота.

Стенанията ми може и да са причинили събуждането на някои хора, които спят по-леко, но в момента аз не мислех за това. Мислех си за момента, за това, което се случваше сега. Легнала по корем, бях вкопчила пръсти в две метални пръчки отстрани на заледената масичка, за да не полетя, и хапех устни от страст. Беше невероятно, беше страхотно. Точно както го обичах – грубо.

- По-бързо... – тихо изпъшках, притворила очи и извила се като скоба. – По-бързо.

Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Re: Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Sam Winchester Mon Dec 26, 2011 2:54 am

За момент бях се притеснил, че съм прекалено груб, но тя просто поиска да забързаме темпото, а аз машинално й се подчиних. Стиснах я здраво ниско в кръста, за да ми е по-лесно да се движа и усилих скоростта. В целия коридор ехтеше онзи пляскащ звук, който се получаваше, когато телата ни се сблъскваха. Усилването на скоростта обаче, скъси периода на удоволствието. Тя ме побъркваше по онзи сладък неземен начин. Започнах леко да хапя достижимите за устните ми части от тялото й. Стенанията й ме провокираха още повече и ме караха да засиля темпото максимално. Не след дълго леда се пръсна а парченца, защото количката вече не можеше да издържи на клатенето. Хванах я здраво с едната си тъка, а с другата още държах нея, а тогава се чу онзи скърцащ звук, който се чува, когато се огъне някой твърд метал. Беше ме обзела неземна страст, но предпочитах да стисна количката отколкото нея. Накрая една тежка въздишка се изтръгна от устните ми и тя усети как се излях в нея. Наведох се леко, като вече галех нежно тялото й и я целувах с върха на устните си.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Re: Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Rainbow. Tue Dec 27, 2011 9:11 pm

Изправих се рязко на крака, отмятайки назад дългата си руса коса и приглаждайки намачканата си пола разсеяно. Като светица. Като ангелче. Хаха...

Качнах на лицето си онази дежурна усмивка тип „Ти знаеш, че си мисля за нещо, но няма да разбереш за какво” и се обърнах към мъжа. Бях на един дъх разстояние от него и нарочно го дразнех с близостта на лицата ни, като постоянно се приближавах и отдалечавах с едва забележими сантиметри. Телата ни, още не изстинали, бяха почти прилепнали едно до друго, а босите ми стъпала стъпваха върху парченцата лед, пръснати по пода. Не си помислих нито за обувки, нито за бельо – това бяха просто маловажни детайли, които не заслужаваха да им бъде обърнато чак такова внимание. Седнах върху заприличалата на нищо масичка, мислейки си каква късметлийка съм да не мога да забременея (наложено лично от един високостоящ серафим „проклятие”)... За секунда от нищото в ръката ми се появи кутия евтини цигари и кибрит. Да, знам. В някои отношения си падах малко традиционалистка и определено ненавиждах запалките.

Драснах извадената клечка и си запалих цигара, вдигайки поглед към Кристофър. Очите ми бяха леко присвити, взирайки се през мъглата от дим право в очите на мъжа.

- Сега какво, шампионе?
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Re: Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Sam Winchester Tue Dec 27, 2011 10:38 pm

Тя беше много порочна и това определено ми харесваше, но жените, който пушеха ме отвращаваха. Хванах цигарата й и я смачках, като огънчето изгасна в юмрука ми, а след това я погледнах намръщено и тръгнах към апартамента си, без да я каня ... имах някакво предчувствие, че ще ме последва. Отключих вратата и се озовах в голямата всекидневна. Хвърлих нещата си на дивана, като оставих вратата след мен отворена и се запътих към барплота. Извадих няколко вида алкохол и след време пред имаше 2 чаши пълни с някакъв туку що измислен коктейл, който всъщност се оказа доста сполучлив. Взех чашите и седнах на дивана, като отпих от едната и изчаках дамата си да се присъедини към мен, освен ако не се беше нацупила, че смачках цигарата й.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Re: Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Rainbow. Wed Dec 28, 2011 9:01 pm

Не реагирах по никакъв начин на безмълвно изказаното му лично мнение и не мръднах от количката, докато той не се вмъкна в апартамента си. Постоях известно време от вън, след това се разтопих във въздуха. И, преди да се появя с триумфална усмивка на канапето в хола, се постарах Кристофър да усети носещият се из въздуха цигарен дим. В следващия момент просто се материализирах върху канапето с кръстосани крака и цигара в уста. Усмихвах се. Не спирах да се усмихвам. Държах да знае, че не можеше да ми каже какво да правя, независимо дали бях на негова или на своя територия – не признавах такива неща. Все пак, нали заради свободната воля се чупих от там, горе?

Издишах дима нагоре и той образува никотинов облак над главата ми. Не, че бях пристрастена, но просто ми харесваше самата идея за пушенето. А аз правех каквото ми хареса.

- О, благодаря – фиксирах с поглед чашката с алкохола и я взех в ръка, поднасяйки я към устните си. Точно преди езикът ми да се докосне до течността, аз отдалечих чашата и я изгледах подозрително. След това погледнах към Кристофър. – Отровно ли е?... - след това се усмихнах безрадостно - Признай си, би ме убил с удоволствие... Ако можеше.
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Re: Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 9:40 pm

- За теб ... не - казах напълно убедително - за това тяло ... не повече от цигарения дим.
Усмихнах се, като поднесох чашата към устните си и пръв отпих от питието, като почти изпразних чашата. Все още не бях отговорил на въпроса й, но в момента го обмислях. Представях си как тя лежи под мен, а аз обспипвам цялото й с целувки, след което правим бурен и болезнен секс, а накрая вместо да легна и да си почина до нея, щях да хвана гърлото й и да я стискам, докато не видя как блясъка в очите й изгасне. Премигах няколко пъти, за да изгоня тези мисли, защото бяха абсолютно неприсъщи за мен и дори до някъде си мислех, че е защото тя ми влияеше доста ... всъщност не знам какво беше, но ми влияеше и това ме дразнеше. Не обичах някой да има контрол над мен, а влиянието беше нещо подобно. Цигарения дим продължаваше да ме дразни, за това просто станах и отворих плъзгащата се врата на огромния балкон, а приятно хладен вятър нахлу от там.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дион, Гърция, преди 2 години. - Page 2 Empty Re: Дион, Гърция, преди 2 години.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum