Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коледен базар

2 posters

Go down

Коледен базар Empty Коледен базар

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 8:53 pm

Тук можете да намерите всичко, което ви трябва за коледната и новогодишната нощ:
Елхи, играчки, фойерверки, лакомства и всичко останало,
за което се сетите...

Коледен базар Koleden-bazar-koln2-300x300Коледен базар Elha-getty_a33159ef25
Коледен базар Koleda-koleda-getty_e66d6ec0ee
Коледен базар 0,,5030730_1,00
Коледен базар 4_resize
Коледен базар Xmascookie-2
Коледен базар 4b289334d8fff_3_Magazin-Bobar
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 9:03 pm

Тръгнахме към коледния базар тук имаше много хора но не беше пълен гъч,можехме свободно да се разминаваме. Вървях и се радвах на Коледната магия.
Коледен базар Tumblr_lwesxbfOSV1qcay3ao2_250
Купих си за 25 цента една коледна корабийка с човече. Като си я хапвах по пътя,скоро стигнахме до елхите. Тук имаше невероятно много елхи. За това тръгнах между тях:
-Начина да избереш подходящата елха е да ти заговори с коледен език!
Засмях се:
-Като я видиш,тя ще ти каже,като любовта от пръв поглед,тя просто ти казва "Аз съм твоята елха!".
Доизядох корабийката и се оглеждах за нашата елха.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 9:24 pm

- А после ще започне като всяка жена ... купи ми бижута - визирах коледната украса и се засмях на шегата си, като се приближих до Ребека и леко я щипнах за сладкото дупе, което бях видял днес, но за жалост нямах достатъчно време да му се нарадвам.
Не знам защо, но през целия базар се държахме за ръце, като влюбени тинейджъри и макар, че ми се виждаше странно, не желаех да я пускам. Дори ми се прииска, да сложа ръката си на кръста й и да я притисна към мен, но се отказах, защото нямах желание да вървя наведен през цялото време, а определено щеше да ми се наложи. Беше ми много приятно това, което правехме, но имах чувството, че елхите не ме харесаха, защото от където и да минех, само усещах иглички по врата си.
- Слънчице, ще избереш ли по-бързо моля те - казах и чак тогава се усетих, как я бях нарекъл, но беше прекалено късно, за да се поправя, а това може би беше оправданието ми, защото дълбоко в себе си знаех, че не искам да поправям тази дума.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 9:32 pm

обърнах се когато ми каза слънчице,малко се смутих но тогава се обърнах и видях елхата,тя бе голяма и много красива но по висока от мен дори малко по висока от него. Застанах до нея и разперих ръце.
-Тази ще е!
Казах аз и я прегърнах,като знаех ,че ме бучка но исках да усетя аромата на елхата:
-Толкова е хубаво!
Той се приближи към мен:
-Сами ли,ще си я занесем или да някой,че ни я достави.
Тогава видях нещо над главата ми,погледнах на горе,а под нас имаше празничен имел:
-Виж имел!
Усмихнах се,дали знаеше поверието:
-Знаеш ли какво значи това?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 9:43 pm

Не се налагаше да поглеждам много нагоре, защото беше почти на нивото на очите ми, но изтръпнах, когато видях какво ми показваше. Исках да я целуна ... исках да е истинска целувка, но самия аз се държах като някакво момиченце и не можех да преценя, дали това е правилния момент, но пък какво по романтично от първа истинска целувка по имела ... Тя обаче видя колебанието ми и понечи да тръгне нанякъде, но все още я държах и когато я видях да се отдръпва осъзнах, че искам да я целуна веднага. Дръпнах я рязко, а тя залитна към мен и се озова право в прегръдките ми. Ръцете ми се увиха около кръста, а устните ми нежно докоснаха устните й, но сега вече искаха още повече. Усетих как тя се надигна на пръсти и тогава се отдадох истински на целувката ни.

Коледен базар Jared-padalecki-genevieve-kiss-04
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 9:51 pm

Тъкмо мислих,че няма да спази традицията и тръгнах,когато той хвана ръката ми и ме дръпна към него,като ме целуна. В началото бе малко не уверена но после,прерасна в нещо магично и нежно,сякаш заваля сняг сякаш летях. Надигнах се на пръсти,защото се страхувах да не се дръпне и да не развали,прекрасния спомен.
Отдръпнах се,като прехапах долната си устна и се усмихнах но усмивката ми бе много лъчезарна,усмивка на влюбено момиче. Което се чувствах сега. Скрих се зад нашата елха,като на някаква игра,като ми трябваше време да осмисля,какво стана.
-Ще взе ме ме ли елхата...
Макар че вече бях готова сама да я извлека от гората с елхи и да си я взема.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 10:12 pm

Видях игривото пламъче в погледа й и реших да й угодя. Гонихме се около нашата елха и чак когато усетих, че целия съм раздран, засилих усилията си и след секунди тя беше в прегръдките ми. Целунах я нежно по главата, а после я погледнах и направих възможно най-тъжната физиономия, че дори и очите ми се навлажниха.

Коледен базар Jared_padalecki_6

- Взимаме която искаш ... моля те само да се махнем от тези елхи ... моля те.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 10:18 pm

-Oooo!
Възкликнах и го целунах,като се надигнах и го целунах по сладката муцунка. След това извиках да ни запазят елхата и да ни я доставят. Хванах го за ръка и го изкарах от елхите и веднага отидохме да купим гирлянди и играчки за елхата. Както и най-важното коледна звезда. Не купувахме много просто това което ни бе нужно но неговите ръце бяха заети,за това му харесах едно сладко шоколадово бонбонче и му го бутнах в устата бързо,а след това избягах напред.
-Хайде да се прибираме,ще трябва да направя и коледен кейк,какво е Коледа без коледен кейк и курабийки!
Той бързо ме догонваше без голямо усилие,защото моите две крачки се равняваха на една негова.
-Сигурно елхата,ще е преди нас в къщи. Побързай!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 10:25 pm

Нещата се развиха доста бързо и това малко ме стресна, но след като се замислих осъзнах, че и на мен така ми харесват, но за едно бързаше прекалено много. Натоварих нещата в багажника и едвам го затворих. Трябваше да си взема по-голяма кола ... най-вече за през зимата, защото тази щеше да се затрудни с изкачването до вкъщи, ако имаше сняг. Изтичах бързо при нея и я хванах за раменете, като я накарах да се спре за малко и да ме погледне.
- Не мислиш ли, че избързваш - видях как се смути и веднага осъзнах, че ме е разбрала грешно - имам предвид за приготовленията - изстрелях светкавично, преди да е станало още по-зле - Все пак има още 5 дена до Коледа, така че не е нужно, тази вечер да правим друго, освен да украсим. А и има едно нещо, с което не съм съгласен - тя продължи да ме гледа въпросително, сякаш чакаше да кажа нещо ужасно, а аз се усмихнах и весело заявих - искам лампички. Не обичам елхи, които не блещукат.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Коледен базар Empty Re: Коледен базар

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum