Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

2 posters

Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Sat Dec 24, 2011 11:29 pm

Малка, уютна и... Напълно достатъчна.

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Tumblr_lv6x2jkmED1qzrkblo1_500_large
Къщата отвън.

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Tumblr_lvfqkds0U01qhy9iy
Холът.

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Tumblr_lvfqkvDRqI1qhy9iy
Изглед към кухнята.

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Bathroom-remodeling
Банята.

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Music-boys-bedroom-theme
Стаята на Сам.

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Thewindow-7702-500-470_large
Стаята на Мелъди.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Sun Dec 25, 2011 12:26 am

- Идваш ли? - гласът ми се разнесе от хола. Че колко време се търси един филм, по дяволите?
Прехапах долната си устна, облягайки се на дивана и вперих очи към коридора. Очаквах само със силата на мисълта да призова съквартирантът си тук, но тези работи не работеха така. Отказах се след няколко секунди и отместих поглед към прозореца. Очите ми пробягаха по рамката, гледайки празно навън. Дори не можех да опиша пейзажа, защото въобще не мислех за това. Бях доста нетърпелива, когато ставаше въпрос да чакам някого. Въпреки, че самата аз можеш да се бавя за някои неща с векове. (И в известен смисъл го правех. От колко века проточвам разговорът с "братовчедката"? Господи, дано да има още толкова.) За нещастие, в работата винаги се налагаше да чакаш някого. Демоните са толкова бавни, че понякога те изкарват извън нерви. Разбира се, винаги трябва да си подготвен за такива неща, но никога нямаше да се науча да чакам. Исках нещата да стават бързо. Но при този случай трябваше сама да си свърша работата, а това не ми изглеждаше приемливо. Все пак, ако някой друг може да ми го свърши, защо да го правя аз?
Изправих се бързо, тръгвайки към кухнята. Отворих един от горните шкафове, леко надигайки се на пръсти. Защо не си избрах по-високо тяло? Докопах два пакета, които щяха да свършат работа. Оставих ги на плота и отворих друг шкаф, малко по-встрани. Опитах се да хвана с една ръка двете бутилки, а с другата двата пакета. Да се надяваме, че щях да ги удържа до холът.
- Мяу.
- Яде преди по-малко от час Майлс. Не може да си гладна отново. Да не мислиш, че храната ти пада от небето? Ще трябва да се научиш да се задоволяваш с по-малко. Нямам намерение да те храня пак. Не ми прави физиономии. Искаш ли да отидеш в стаята ми чак до вечеря? Ако искаш да гледаш филм, спри да мрънкаш и се върни в хола. - започнах да мърморя. Понякога си мислех, че аз съм родител, а те - деца. Наистина, животните са способни да те подлудят. Върнах се в хола, а Сам тъкмо се бе върнал. Значи най-накрая купонът можеше да започне? Идеално.
- Дръж. - подадох му пакет и една от бутилките, сядайки на дивана. - Надявам се, че си избрал нещо добро. Заклевам се, че предният път филмът бе ужасен. В лошият смисъл на думата.
Отворих съвсем бавно своята бутилка, гледайки как течността вътре леко се поклаща.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Sun Dec 25, 2011 12:55 am

- Голямо си мръкнало, да знаеш - промърморих тихо, докато правех няколкото малки крачки, с които се озовах пред телевизора.
Клекнах пред DVD-то, което по някаква случайност бях успял да отмъкна от нашите, когато се изнесох от вкъщи. Все още нямах собствен компютър, но го преживявах сравнително леко. Ако обаче ми се наложеше да се простя и с машината, която ми пуска любими филми, тогава вече щях да откача.
- Не е вярно - защити се момичето, което в момента се намираше на дивана зад гърба ми и не успя да види гримасата, която направих аз в отговор.
И по-добре. Беше толкова избухлива, че понякога направо ме плашеше. Изглеждаше ми напълно способна да влезе в стаята ми, докато спя, и да ми пререже гърлото, защото съм забравил да изхвърля боклука, а бил мой ред. Бррр, зловещо.

Натиснах малкото копченце и DVD-то се отвори. Поставих диска с филма, който ми беше записал Дейвид - стар приятел от гимназията, който редовно ме снабдяваше с дискове с любимата ми музика и с.. приемливи филми. Приемливи, защото.. последният, за който Мелъди спомена преди малко, беше пълна боза, както е изразът, и бе записан именно от този мой приятел. Натиснах пак копчето и дискът се прибра.
Изтичах до дивана и се метнах тежко до съквартирантката си. Пресегнах се, но ръката ми замръзна над масата. Почудих се към кое да посегна първо - бутилката уиски или пакета с чипс. Пф, какво ми ставаше? Разбира се, че просто трябваше да взема първо пиенето. С едно леко и кратко движение премахнах капачката на бутилката и погледнах към момичето до себе си.
- Наздраве за... Гледай ме в очите, докато те чукам! - Говорех за наздравицата с бутилките, но прозвуча толкова мръснишки, че дори сам се засмях. Продължих: - Наздраве за Дейвид, който някак успява винаги да ни запише най-тъпите филми!
Момичето отвори уста да каже нещо, но я прекъснах, повишавайки шеговито тон:
- Наздраве и за бъдещата ми работа, от която ще изкарам милиони. И, да, за многото ти котки!
Последното го добавих, защото малка, черна, пухкава топка косми се уви около краката ми толкова настоятелно, та чак ми стана жал. Обичах животните. Бях започнал и да се привързвам към котките на Мелъди, макар че още ги разпознавах трудно. Впечатление ми правеше само едната заради островърхите си ушички. А пък имената им... Кхъм.
Относно "бъдещата ми работа". Такава всъщност нямаше. Откакто бях завършил гимназия и още преди да се изнеса от нашите си търсех работа, но всичко беше толкова безуспешно, че бях започнал да се отчайвам. И Мелъди знаеше това, тактично не отваряше темата преди мен, но какво друго можеше да направи освен да ме успокои?
Чукнах гърлото на своята бутилка в нейната и я надигнах, поемайки няколко огромни глътки от парливата течност, която сякаш изгори гърлото ми. Сбърчих леко вежди, но определено не недоволствал - бях свикнал с вкуса на почти всички видове алкохол, а именно уискито бе един от най-любимите ми.
- Давай клюпачката насам! Ще гледаме-е-е... - провлачих, докато чаках филмът да започне.
На екрана на телевизорът с големи букви се появи заглавието на тазвечершния филм.
- Ще гледаме "Поредният ергенски запой".
Наместих се удобно на дивана и вдигнах краката си на една от двете малки табуретки, с които разполагахме в дневната си. Една от черните котки на Мелъди скокна върху корема ми, повъртя се около минута и се сви на кълбо там. Коя ли беше?

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Sun Dec 25, 2011 1:16 pm

- Да живее проклетият Дейвид... - проговорих тихо, а в следващия момент очите ми попаднаха на черна козина. - Мистъри, дръж се на ниво и остави човека на мира.
Хвърлих й един почти неодобрителен поглед, но гледката изглеждаше чисто абсурдна. Не успях да сдържа смехът си и се обърнах напред, опитвайки се да насоча вниманието си към филма. Трудно. Най-накрая някак си успях да се принудя и да започна да следя действието.
Задържах малко отворената бутилка в ръцете си, без да я надигам. Очите ми бяха вперени в екрана, следейки движенията и цветовете вяло. Вярно, беше си цяло прегрешение, че още не съм отпила от уискито, но имаше предостатъчно време за това. Ако питате мен, цяла вечност. Имах предостатъчно време за каквото и да е било, въпреки че с тази философия за нищо нямаше да стигне. Най-вероятно щяха да ме убият преди да съм свършила претъпканият си лист с неща. Разбира се, шансът да бъдеш убит по всяко време бе най-малко 50 процента. И все пак никога не съм се притеснявала за това. Ако застреляха това тяло, винаги можех да си намеря ново. Само се надявах да не стане скоро. Тази червенокоска ми беше доста комфортна. Вече я носех толкова много време. Не я бях напускала за повече от два дни. Цяло чудо си беше, че някой не ме е намерил досега. Набивах се на очи. Само дано този път остана в сянка малко по-дълго.
Най-сетне устните ми докоснаха стъклото и отпих една предълга глътка. И след това още една. Леко присвих очи, повече по навик, отколкото от нещо друго. Сякаш не бях пила алкохол от векове, а всъщност беше от вчера. Алкохолът беше станал втората вода.
Този път бих похвалила Дейвид доста. Филмът му ми задържа вниманието по-дълго, отколкото предният път. А и сигурно щях да го догледам целият. Слава Богу, че вкусът му относно филми разочароваше рядко. Повечето пъти бе записвал наистина добри неща, които си заслужаваха гледането. Въпреки, че дори филмът да беше ужасен си изпивахме бутилката уиски задължително. И в крайна сметка беше весело независимо от това какво даваха на екрана.
Завъртях капачката на уискито хлабаво, колкото да се задържи там и го закрепих между коленете си. Отворих пакета си не чак толкова внимателно, така или иначе щях да вдигна дяволски много шум. За момент се замислих дали да изсипя малко уиски в пакета. Можеше и да стане нещо хубаво в крайна сметка. Но пък туко-виж станало нещо, което не става за ядене. Накрая си останах с двете поотделно. Пъхнах в устата си малко от чипса и го полях обилно с уиски.
- После задължително трябва да пуснем музика. - заявих категорично, поглеждайки към Сам.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Sun Dec 25, 2011 3:56 pm

- Задължително - отговорих й с пълна със сдъвкан чипс в уста.
Ако майка ми можеше да ме види сега, щеше да припадне - изглеждаше така, че не бе пропиляла 19 години от собствения си живот, за да възпита добре сина си, т.е. мен. А сега аз - с пълна уста, крака, качени на табуретка, с изцапана и стара тениска и с цяло бутилка уиски в ръка - развалях многогодишния й труд. Определено щеше да го преживее тежко.
Но аз си бях възпитан - отварях вратите на дамите, с които влизах някъде, давах им път, помагах им с покупките, правех им място да седнат в автобуса, ако няма къде. Не, че го раздавах сваляч - просто бях възпитан така и смятах, че е правилно. Само че в момента можех най-спокойно да се оригна толкова звучно, че да заглуша звука на филма. Чувствах Мелъди толкова близка, че нямах нищо против някои нейни малки недостатъци, както и тя приемаше някои от моите.
Познавахме се от доста време. Разбира се, не бяхме станалите толкова близки от първата ни среща. Всъщност... именно Дейвид ни запозна. Тогава Мелъди движеше с една компания, а аз - с друга. Две момчета от моите се 'сгаджосаха' с две момичета от нейната и така стана сливане на двете компании в една голяма. Изкарвахме си много забавно. Всъщност аз можех да изкарам забавно с всеки - имах толкова много приятели и познати, че често ми се случваше да получавам по няколко покани за една вечер. Накрая винаги имаше доволни, но и сърдити.

В интерес на истината "Поредният ергенски запой" се оказа интересен. Даже доста интересен. Трябваше да похваля Дейв за избора на филм този път, защото предишния го играех сърдит за това, че ме бе накарал да загуби 92 безценни минути от живота си, гледайки "Палавата класна" - Джейк Касдан ме разочарова за пореден път.
Сюжетът бе страшно забавен. Докато с Мелъди се заливахме от смях на поредната абсурдна сцена, се замислих, че отдавна не се бях смял така. Определено тази вечер щях да направя плочки на щангист от смях. На няколко пъти дори се задавих с чипс и Мел се наложи да ме тупа силно по гърба.

- Японецът ми хареса най-много - засмях се, след като свършиха финалните надписи с изрязаните от филма сцени.
- Това беше кореец - поправи ме Мелъди.
- Глупости! - Държах на своето.
Алкохолът ме бе замаял съзнанието ми толкова, че в момента не мога да си спомня какви ги бръщолевех. Сигурен съм само, че подкрепяше твърдението ми, че героят е бил японец, а не кореец. Използвах дълги, сложни изречения, бъкани с термини от генетиката и... физиката? Не помня.
През това време Мелъди успя да се изправи и да отиде до барплота между кухенския бокс и хола, от където се пресегна и взе пепелник. Бяхме решили да не пушим вътре в къщата, но това правило винаги бе нарушавано след бутилка уиски. Не можете да отречете, че алкохолът върви най-много с тежка цигара, нали?
Момичето остави пепелника на масата и ми отговори нещо. Обърна се към DVD-то, за да извади диска със записания на него филм и да пусне някаква музика. В този момент аз полагах какви ли не зверски усилия да не поглеждам дори за миг към красивите й крака, както бях направил преди секунди. Можех да се измъкна и да отида до стаята си под претекст, че си търся кутията с цигари, но - мамка му! - тя бе точно тук пред мен - на масата под един от пакетите с чипс.
Разсеяно и сковано извадих една от цигарите и нервно я запалих. Не позволявах панталоните ми да отеснеят. По дяволите, Сам, какво ти става? Тя ти е приятелка!

Беше от преполовената ми бутилка уиски. Да, от това трябваше да бъде.

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Sun Dec 25, 2011 7:35 pm

Седнах на дивана и кръстосах крака, приклещвайки цигарата между устните си хлабаво. Бе твърде вероятно всеки момент да се изплъзне и да предизвика масов пожар. Но пък живеехме за риска, нали? Ако не бяха малките опасности, за къде сме?
- Изглеждаш ужасно. - отвърнах леко заваляно, което беше напълно разбираемо заради цигарата, която се опитвах да задържа... Но пък нямаше да се учудя ако е заради проклетия алкохол. О, да. Всичко е заради него. - Трябва да внимаваш с това, момче. Пиячката е коварно нещо.
Напълно противоречиво на това, което бях казала, отдръпна цигарата от устните си с едната ръка и надигнах бутилката с другата. Шията ми се изпъна нагоре, докато отпивах от почти свършилото уиски. Колко бързо свършваха тези неща... Започвах да се двоумя дали да си взема друга бутилка, но пък винаги можех да ползвам тази на Сам, нали? Надявах се, че не би имал нищо против. А и да има, едва ли щях да го чуя. Облизах устните си, нямах намерение излишно да хабя от запасите си.
Рядко се напивах, да не кажа почти никога. Вършех някои неща с които не се гордея. Все пак, ако бях отказала последната си чаша с вино през 1666, вероятно нямаше да има мащабен пожар. Вероятно нямаше да направя чак такава огромна глупост, а просто щях да се върна в странноприемницата. Но не. Реших да изпия още една чаша, преди да решат, че съм поредната слаба девойка, която ще припадне след толкова алкохол. Е, в крайна сметка доказах че не съм, но вместо да не припадна успях да подпаля цял град. Както казах, не е нещо с което се гордея особено.
Очите ми отново паднаха върху изражението му и тихо се разсмях.
- Сигурен ли си, че си добре? - попитах леко недоверчиво и окончателно пресуших бутилката си. Взех празното шише. Изправих се и тръгнах към кухнята, където отворих един от долните шкафове и го изхвърлих. Върнах се с леко опиянена усмивка на дивана, заемайки мястото си малко по-близо до Сам.
Издухах цигареният дим нагоре, облягайки глава назад. Широко отворих очи и посочих бутилката му.
- Това май вече няма да ти трябва... Струва ми се, че алкохолът ти дойде малко в повече. Иначе нямаше да ме гледаш така. - рекох усмихнато и повдигнах едната си вежда. - Би ли ми я подал? Или трябва сама да си я взема?
Изтегнах босите си крака и ги подпрях на масичката. Цигарата ми вече догаряше и недоволно я изгасих в пепелника. Да не би някой случайно да увеличи парното с поне сто градуса или това беше само уискито? Да не би някой случайно да замъгли и музиката?
По дяволите, не исках да се повтаря 1666 отново. Или поне не исках нищо близо до нея. Бях привлякла достатъчно внимание тогава. Ако има още един пожар през 2011, кой знае какво може да стане. Но пък, проклета да съм, исках това уиски. Вероятно приличах на алкохолик, но можех да се закълна, че гърлото ми е пресъхнало.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Sun Dec 25, 2011 10:32 pm

"Иначе нямаше да ме гледаш така."

Само ако знаеше защо я гледам така... Алкохолът си нямаше нищо общо.
Не, всъщност, имаше си. И то много общо. Алкохолът има невероятната магическа способност да те кара да ръсиш простотии, да вършиш глупости, да мислиш за разни кофти неща. Или пък те кара просто да изразиш чувствата си, които криеш от другите, а понякога дори и от самия себе си.
Луда работа.

Късите панталонки, които бе обула, издължаваха краката й, а когато ги постави на ръба на холната масичка, те станаха още по-изящни и съблазнителни... ако това изобщо бе възможно. Беше облечена с най-обикновена тениска, с която се разхождаше вкъщи и която, също като моята, бе избеляла и твърде широка за дребното й тяло. Не бе правила нищо с косата си - дори не я бе вързала, и сега тя свободно падаше по раменете й.
Беше небрежна, смачкана и рошава. В момента в Мелъди нямаше нищо еротично като онова, което притежаваха моделките от Онези списания и актрисите от Онези канали.
Но аз я харесвах ТОЧНО такава. Без грим, без обувки с високи токове, без камшици, белезници, жартиери или кожени корсети. Харесвах Мелъди с измачканата й широка тениска, под която панталонките й почти не се виждаха, и непокорна, буйна коса.

Сигурно продължавах да я гледам по странен начин, защото момичето започна да се ядосва и сама посегна към бутилката ми. За щастие, точно тогава успях да се окопитя и само с едно ловко движение уискито се оказа в моите ръце.
- Пиеш твърде много - казах й, облягайки се до нея на дивана. Мелъди се намираше от дясната ми страна, но аз съвсем умишлено държах бутилката уиски в лявата си ръка - възможно най-далеч от нея.
- Не ми казвай какв-в-о правя! - Леко заваляше думите, което ми се стори толкова забавно, че не успях да сдържа смеха си.
От внезапно настаналата суматоха и вибрациите на стомаха ми от собствения ми смях котката на Мелъди (тази, която преди малко съвсем нагло се бе настанила върху стомаха ми) се изтегна, хвърли ми сърдит поглед и с плавно движение тупна с лапички на пода до масата. Мел забеляза разсеяността ми и съзря удобен момент да се сдобие с така желаната напитка. Опита се рязко да посегне към мен и да я отмъкне от ръцете ми, но... Нека да разясним неуспеха й главно поради две причини, които никак не могат да бъдат пренебрегнати: Първо, държах на алкохол много повече от нея (въпрос на организъм, на биология, на гени или.. дявол го взел какво!); и второ, бях изпил по-малко от нея.
Сега Мелъди лежеше върху корема ми, протегнала ръка към бутилката уиски. Да, де, супер, ама това лениво гонене на бутилката в легнало на дивана положение ми се стори скучно. Затова скочих на крака, внимателно избутвайки я от себе си и започнах да я дразня.
- О, Мел, уискито ли искаше? - Правех се на приятно разсеян.
Изпъчил гърди напред, отпих жадно от бутилката. Усещах очите й върху себе си и се надявах да не е само заради това, че у себе си държа алкохола, към който тя така упорито се стремеше. Намирах се от другата страна на малката масичка. Надвесих се над нея и поклатих бутилката пред лицето й. Медената течност се разклащаше здраво с всяко едно мое движение:
- Ами... ела си я вземи тогава!

Внезапно настана тишина, която сякаш замрази цялата обстановка. Но само за няколко секунди. Точно толкова трябваше, за да започне следващата песен от купонджийския ни плейлист. И това беше "Smells Like Teen Spirit" на Nirvana. Беше една от любимите ми песни и Мел го знаеше - не й го бях казвал, но определено й се бе наслушала, долитаща милиарди пъти от стаята ми.
- Хайде, Мелъди, ела! Бързо, че ще си изпия всичко сам! - Продължавах да я дразня.
Реших да пристъпя границата, като отпия още една стабилна глътка от шишето и явно го направих доста успешно, защото, както бях затворил очи и поглъщах жадно парливата течност, усетих как крехкото тяло на Мелъди се мята на гърба ми.

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Sun Dec 25, 2011 11:26 pm

Краката ми бяха направили смъртоносна хватка и просто нямаше начин да се пусна. Сякаш животът ми зависеше от това. Винаги бих могла да използвам умствения контрол или просто да си взема друга бутилка, но... Първо, бях прекалено замаяна, за да се сетя, и второ, какво му беше забавното на това? А и честно казано, неговото уиски изглеждаше доста примамващо. Почти се надявах да се спъне някъде и да се строполим на земята, нещото да се изтърколи от ръката му, за да мога да взема прословутия предмет. Наистина, за една бутилка, бях способна да си пожелая такова нещо. Дори не знаех защо я искам и защо ми трябва. Не знаех. Просто я исках и правех какво ли не да я получа. А какво щях да правя с нея след като я получа, след като всичко на всичко ще да има едва няколко капки в нея? Щях да я строша някъде.
Ръцете ми се опитваха да докопат така желаната бутилка, но все не успяваха. Опит след опит и нищо. Все се надявах да се откаже след толкова мятане, но ни най-малко не ми изглеждаше сякаш ще го направи. Не че аз давах някакви признаци за умора или пък приключване. О, не. Имах предостатъчно енергия, та дори и за двама и дяволски много исках тая бутилка. Нищо нямаше да ме спре. И дори и да трябваше да му счупя някой крайник, щях да си я взема. За момент поутихнах, все така мятайки се в отчаян опит да взема това което исках.
- Дай... Ми... Я... Моя... Си... Е. - Добре де, негова си беше. Но я исках, така че автоматично ставаше моя. А и не е като да ми дреме, че е негова. Казвах, че е моя и толкова. Думите ми звучаха разкъсано, понеже бях прекалено заета да го удрям където ми падне. Не че можех да направя кой знае колко в това малко тяло. Абсурд беше да го надвия, но пък от опит глава на боли. Бях задъхана и вероятно бузите ми бяха зачервени, а косата ми пълна бъркотия. Самата аз бях пълен безпорядък. Слава Богу, че не мислех за това в момента. Бях прекалено съсредоточена в безполезни занимания.
Въпреки че би трябвало да бъда доста ядосана, напротив, през смях нанасях леките си удари и каквото и да направех едва ли бих успяла да спра смехът си. Отново и отново. И пак. И си оставах все така без нищо, а това ме мотивираше дори повече.
Забава. Не си бях позволявала такава от доста време. Може би от десетилетия? С работа като тази нямаш време за такива неща. Вечно трябва да си сериозен и твърд, в противен случай всичко отива по дяволите. А наистина не исках това да става. И май точно това му харесвах на земният живот ( или поне донякъде). Можеше да се забавляваш вечно. Поне докато живееш. Но стига да поискаш, можеше да превърнеш живота си в забава.
В момента бях на Земята и щях да се опитам да поживея за малко. Преди отново да навия ръкави и да се гмурна в морето от задължения, които трябваше да изпълня. За радост, това време май нямаше да дойде скоро. Освен ако не се случи нещо. Или пък "слугите" не объркат нещо. А те почти винаги забъркваха каши.
Покрих очите на Сам с ръце и вече дори можех да предвкуся ударът в някоя стена или мебел. Сигурно бяхме обиколили къщата два пъти и бяхме разбунили съседите още толкова. С шумът който вдигах, а и предметите, които преобръщахме по пътя си, нищо чудно да сме събудили целият град дори. За жалост, нямаше никакъв начин да ме накара да си затворя устата дори за момент.
- Просто ми дай проклетата бутилка. - извиках в ухото му през смях. - Дай ми я. Дай ми я. Дай ми я, по дяволите. Ако не ми я дадеш ще ти отхапя главата!
Може би щях, а може би не. Никога не знаеш.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Sun Dec 25, 2011 11:58 pm

- А-а-а, не! Само не и главата - извиках престорено панически.
С нито една от ръцете си не придържах момичето, но то се бе вкопчило толкова силно в мен, че нямаше никакви изгледи да успея да я сваля от гърба си, ако то тя не го пожелае. А, доколкото познавах Мелъди, нямаше да ме остави за нищо на света. Всъщност щеше да ме остави само за едно нещо - за бутилката уиски, която в момента държах в ръцете си, силно изпънати напред така, че тя не можеше да я достигне.
Смелият ми опит да подигравка със заплахата, която ми бе отправила, само я предизвикаха да предприеме други мерки, за да изпълни бойната си задача, а именно - да се докопа на всяка цена до ценното питие. Не успях да видя, но усетих как здравите й, прави зъби се забиват силно в кожата на дясното ми рамо.
- Ау - беше нещо между вик и вяло възклицание, между израз на физическа болка и смях. И дойде от мен.
Чух, че и Мелъди се смее и това сякаш ме мотивира да си й го върна по някакъв начин.
Докато обикалях между хола и кухнята с момичето на гърба си, се замислих колко добре си прекарвахме в момента. Миналата седмица по това време, когато пак си бяхме организирали домашно "парти" с филми, алкохол и висококалорична храна заспахме на дивана и заслугата беше изцяло на Дейвид и на 'шедьовъра', който ни бе записал. Беше "Каубои и извънземни". ВНИМАНИЕ! Никога не го гледайте! НИКОГА!

И тогава като гръм от ясно небе ми дойде брилянтна идея за отмъщение. Причини си имах много - това миньонче искаше моята бутилка уиски, не ми даваше да отпия и глътка спокойно, а сега дори се бе метнало на врата ми като маймунче. Луда и пияна глава. Относно моята глава.. тя беше също толкова замъглена от алкохола. Но поне Мел още не я бе отхапала, макар че не бях толкова сигурен за рамото си - там сто процента ми липсваше парче месо.
Оставих шишето, в което бе останало уиски само почти на дъното, на барплота между кухнята и хола на малката ни къщурка. Хванах здраво с две ръце краката на Мелъди точно на свивките и с умерена сила се залепих за отсрещната стена. Чух я как едновременно изохква, но и се залива от смях. Това ме освободи от хватката й и тя стъпна на пода. Обърнах се с лица към нея, ухилен до уши, но не помръднах и на сантиметър от предишното си място. Беше в капан - заклещена между мен и стената.
И после... Наведох се (беше толкова по-ниска от мен, за бога!), внимателно премахнах няколко кичури коса, които от боричкането ни се бяха разпилели по цялото й лице, обвих нежно врата й с ръце, едва докосвайки се до кожата й и допрях устните си до нейните. Езикът ми дори не си направи труда да се бута в гърлото й. Сякаш всичко стана от себе си.

Добре, да, бях пил. Цялата вина мога да прехвърля върху изпитото количество уиски. Но няма да го направя. Макар че не влизаше в жалкия ми план за отмъщение.

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Mon Dec 26, 2011 12:34 am

Пръстите ми се вкопчиха в тениската му и леко го отблъснах от себе си.
- Мразя те. - отвърнах през смях. Очите ни се срещнаха само за секунда и за това време му смигнах. Нямах намерение да губя време и затова сама скъсих наново дистанцията. Надявах се, че съм го изненадала поне малко. Забутах Сам към барплота слепешки. Искрено се надявах да е в тази посока. В противен случай щях да си остана само с целувките. Ръцете ми стояха точно срещу гърдите му, прилагайки достатъчно натиск, че да го карат бавно да отстъпва назад. Стъпка, а след това още една и още няколко, преди да достигна крайната си цел. Разбира се, както винаги имах велики планове и само можех да се надявам да се изпълнят. Обикновено в ума си правех схеми сложни колкото за инженер, но в реалният живот бе друго. В реалният живот си пиян и тялото ти залита, а и не можеш да мислиш. В реалният живот е хиляди пъти по-трудно. Все ще се обърка нещо, все нещо ще гледа да те отблъсне от правия път.
Устните ми намираха неговите отново и отново. Надявах се, че ще са достатъчно разсейване за пъклените ми планове. За жалост, тези движения разсейваха и мен до някаква степен, толкова, че да отслабя малко натиска на дланите си. Дотолкова, че плановете ми да се забавят с около минута. Но пък може ли някой да вини, след като се намирах в такава ситуация? Той го започна, а и бях пияна. Разбира се, разбира се. Оправдавах се, но накрая сама щях да пропадна. Добре де, като се замислиш,сама си бях виновна, че малко по малко омеквах, но независимо от това накрая щях да взема уискито. Поне на теория.
Дори без да поглеждам натам знаех какво лежи точно в момента върху барплота. Бутилката заради която се случва всичко това. Едно почти празно стъклено шише, която най-нагло стои там неподвижно. Истинска срамота е, че не прави нищо по въпроса, докато аз правя каквото мога. Направо те кара да се замислиш дали да не прекратиш всякакви опити и да го изоставиш там. А вместо това да правиш нещо друго...
Но не. Бях решила нещо, което на всяка цена щях да извърша. Трябваше да удържа фронта и да спечеля проклетата война. И щях да го направя. Нито устните на са, нито тялото, нито цялото му присъствие щяха да ме отклонят от целта. Въпреки, че не бих отказала, ако го направеха. По дяволите, съсредоточи се. Но някога пробвали ли сте да задържите вниманието си върху нещо, когато всичко ви изневерява? Когато крайниците ви, главата ви и всичко останало работи наопаки? Не можете.
Усетих как кръста на Сам опира плота и се усмихнах полу-победоносно. Значи можело? Ръката ми съвсем бавно се плъзна настрани, срещайки студеното стъклено гърло на шишето. Пръстите ми се затегнаха около него, стискайки го. Ии.. Победа. Спечелих. Взех го. И е напълно, напълно мое. Мое и на никой друг.
- Печеля. - казах, отдръпвайки се бавно и преди да е успял да реагира допрях бутилката до тялото си, клатейки глава в негова посока. Вероятно приличах на ненормалница, едва ли не шизофреничка, но гледайте какво си имам! На един дъх изпих съдържанието на съда, преди някой друг да ме е изпреварил. Сякаш бях на състезание или пък ме гониха вълци.
А сега какво?

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Mon Dec 26, 2011 1:22 am

- Мда-а-а - провлачих. - Печелиш.
Добре, трябваше да й призная наистина блестящата победа. Успя да ме надвие по най-мръснишкия и подъл начин. Ама.. жени! Всъщност не бе нейна вината, че ми правеше нещо, което дори и аз не можех да си обясня. Сигурен бях, че не беше някакъв си животински инстинкт, желание за просто секс. Определено не мислех само с долната си глава.
Работата ставаше напечена и това принципно би ме накарало да се поспра и да се позамисля. В никакъв случай да анализирам усилено, денонощно, безспирно цялата ситуация между мен и съквартирантката ми, но определено щеше да ми направи впечатление онова гадно чувство, което те свива точно под лъжичката.
"Не съм пиян", повтарях си постоянно. И всъщносто именно това ме издаваше колко съм нафиркан.
Е, бях попадал и в много по-пиянски сюжети, в които именно аз бях главният герой. На следващия ден хората или не искаха да ме погледнат от обида, или не искаха да ми разказват нищо от срам, или не спираха да ръсят забавни неща, които съм бил казал. Винаги правех нещо, което после не помнех.
Но никога не съжалявах за нищо. Това беше философията на моя живот. Както и на любимия ми философ екзистенциалист Ницше, както и на рок легенди като Джими Хендрикс, Джим Морисън, Брайън Джоунс, Лу Рийд, Кийт Ричардс и кой ли още не. Живели и умрели подобаващо - така, както трябва, без съжаления за нещо неизвършено, за изживян живот, който всъщност не харесвали, без сълзливи сбогувания, без безсмислени глупости. Е, да, някои от тях все още са живи, но съм повече от сигурен, че не съжаляват за нищо, сторено през младините си. Пък и не само тогава - защо трябва да живееш истински само когато си под тридесетте?
Никога не съжалявах за нищо. Нещо ме караше да мисля, че няма да съжалявам и за това.
- Майната им на рок легендите и техните животи! - Извиках силно.
- Какво? - Попита неразбиращо Мелъди, без да спира да се хили.
Изглеждаше толкова пияна, че едва се държеше на краката си. Разбира се, веднага й се притекох на помощ - притиснах я към себе си, а после я повдигнах леко, завъртях се и я оставих леко на барплота. Всичко това направих с каменно изражение и сякаш оптически уголемени сини очи. Усмивката не падаше от лицето й, а самият аз бяг готов всеки момент да се засмея.
- Ще съжаляваш за това - проговорих й като Арнолд Шварценегер в "Терминатор".
- Но аз си спечелих уискито напълно честно! - Този път успя да каже всяка една дума без нито една грешка, което видимо я зарадва.
- Сладурана - беше сладка дума, но я изрекох зловещо... колкото зловещо може да говори човек, буквално борил се за бутилка уиски, която така и не бе успял да си допие сам.
Хванах коленете й и ги повдигнах леко, за да може, когато я придърпам към себе си, да се плъзга безпроблемно. Така и стана - само след миг гладките й крака бяха увити около кръста ми, а тя се намираше почти на ръба на плота, но нямаше как да падне - аз бях там и се стараех да успее да ми се изплъзне. Ръцете ми се плъзнаха по външната страна на бедрата й и след малко вече шареха по гладката кожа на гърба й под широката й тениска. Според мен беше напълно излишна, но Мелъди, разбира се, ме изпревари и този път: хвана здраво краищата на моята тениска и я издърпа нагоре. Покорно вдигнах ръце, за да успее да се изхлузи по-бързо. След миг връхната ми дреха излезе от полезрението ми.
Започнах да целувам врата й - първо леко и нежно, но после в главата ми изникна образът на загубеното уиски и засилих хапката си. Когато обаче усетих топлия й дъх върху голото си рамо, изтръпнах. Съвсем несъзнателно прехапах долната си устна и вдигнах глава. Издърпах грубо тениската й, но не се смутих от действията си - самата Мелъди ми помагаше с премахването на излишния плат.
- Това си беше моята бутилка уиски - напомних й.
Преди да успее да ми отговори с каквото и да е, пак я притиснах рязко до себе си. Впих жадно устните си в нейните, докато ръцете ми умело се справиха със закопчалката на сутиена й, който след малко последва участта на двете ни тениски - изхвърча.. някъде.

Не съм пиян, повтарях си непрекъснато. Но не отричах, че няма да успея да се контролирам още дълго.

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Mon Dec 26, 2011 2:25 pm

Губех контрол. Губех контрол над себе си и над цялата ситуация. Бях пияна и бях напълно трезва в едно и също време. Движенията ми бяха напълно премерени и точни, като за нормален човек, но умът ми бе пълна каша, ако ставаше въпрос за нещо друго, освен за ставащото в момента. Бях принудила собственият си ум да се ограничи и да изтрие някои участъци. Да изтрие разумното и съобразителното, да остави само интуитивното и да забрави останалите ненужни неща. Нямаше червени лампички, нямаше аларми, които да се разпищят в главата ми силно. Бях блокирала всякакви сигнали, които можеха да ми попречат да го получа и да спасят старото логично същество. Бях блокирала самото си съзнание и сега то бе неспособно да ми се развика и да се опита да ме разубеди. Нямаше кой да ме изтръгне и да разтърси раменете ми, крещейки, че това е грешно. А и да го направеше, бях прекалено заслепена.
Заслепена бях не само от алкохола, но и от себе си, защото дори и да бях пияна го исках. Исках го и когато бях трезва, макар да го тъпчех дълбоко. Дори несъществуващият Господ ми беше свидетел и можеше да докладва за хилядите мисли... Доказателства и доказателства за оневиняването на алкохола.
Мамка му, губех контрол и ми харесваше. Обожавах всяка една секунда от това, каквото и да беше. Нима наистина бе толкова хубаво да се изгубиш, колкото го описваха? Затъвах малко по малко, без дори да ме интересува от нещо друго. Колко може да те промени една бутилка и рус секси съквартирант.
Исках да махне тези дрехи. Да се отърве от тях веднага. Това беше всичко което исках. Исках да ги няма. Да изчезнат. Но нямах магическа пръчица и трябваше да го направя сама. Едва ли щеше да е толкова сложна работа с бързината с която се плъзгаха ръцете ми. Слава Богу, оставаха само чифт глупави къси панталони и бельо. Бях се справила с връхната дреха преди доста време. Или беше само преди секунди?
Нямаше абсолютно нищо мило и сладко в това. О, бяхме прехвърлили границата на невинното отдавна. Бяхме загубили тези неща някъде между разпилените дрехи и зъбите му върху кожата ми. Не можех да съм сигурна напълно. Нищо не беше нежно и се надявах да остане такова, каквото бе в момента. Забързано и оплетено, като в една голяма бъркотия. Бързах, без да знам накъде или за какво. Бързах да го съблека, бързах да впия устните си в него, бързах да преплета пръсти в косата му. За едно обаче не бързах. За края.
Ръцете ми се спуснаха по стегнатия му корем и спряха точно на линията на панталона му. Прехапах устни и пръстите ми се закачиха на копчето за момент и... Експериментът с търпението ми се провали на секундата. Така или иначе експериментирането нямаше да ме доведе до никъде, а само щеше да ме изнерви повече. Осъзнах се и набързо откопчах копчето без да се мая, нямаше време за губене. Нямаше никакво време да се отплесвам в излишни неща, още повече да си играя с малкото останало търпение в стаята. Бях стигнала прекалено далеч, за да се държа на положение, още по-малко да се въздържам от нещо. Отдалечих се на опасно разстояние и нямах намерение да се връщам. Поне не тази вечер. Щях да хвърля на пода всичките тези формалности, където се хвърляше всичко безполезно.
Може и да бях спечелила бутилката, но определено щях да загубя тук. Нямаше значение колко се опитвам, той щеше да бъде победител и го знаех прекалено добре. Колкото и да не ми се искаше да го признавам. Щях да загубя и ума си и любимата си игра по едно и също време. Чакай... Това лошо нещо ли би трябвало да е? Защото изглеждаше изкушаващо. Да забравиш всичко и да си го спомниш чак когато е прекалено късно. Но нали това правеха всички? Мислеха после, макар да не променяше нищо. Значи можеше и да опитам.
След по-малко от миг бях смъкнала и бельото му надолу, връщайки се на парещите му устни. И се очакваше да се въздържам, след като изглеждаше така? Господи, трябва да се шегуваш!


Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Tue Dec 27, 2011 2:05 pm

Мелъди смъкна светкавично бързо бельото ми. Е, добре, поне после нямаше да може да ме обвини в това, че аз съм я принудил да направим това, което щеше да направим. Каквото и да беше то.
Всъщност това му беше най-хубавото. Никой от двама ни не знаеше защо го правим и докъде ще стигнем. Но и никой не се запитваше нищо такова или поне не ни личеше, защото не спирахме. Ръцете ни докосваха най-скритите местенца на тялото на другия, устните ни не се отделяха и на пук на изпитото количество алкохол пазехме прилично равновесие и се движехме с главозамайваща скорост. Може би бързото ни изтрезняване бе резултат от желанието? Желание за първороден грях. Най-сладкият от всички грехове.
Звуча като религиозен фанатик. Глупости! Това изобщо не бе грях. С риск този път да прозвуча като врачка, ще кажа, че май беше писано да се случи. Това, което ставаше в момента, беше ефект от натрупаните многократно прехвърчащи искри между мен и Мелъди от около месец, ако не и повече. Само че заживяхме заедно и по неписаните правила на приятелите бяха забранени всякакви такива действия.
Но с Мелъди току-що нарушихме един закон, който според мен беше адски глупав. Кой, по дяволите, може да те спре, ако го искаш? Особено, ако го искаме и двамата. Както беше в момента с мен и Мел. Момичето определено не се дърпаше и никак не криеше собственото си желание. Аз пък моето още по-малко.
Избутах панталоните и боксерките, които бяха останалите увити около глезените ми. Наведох се и взех на ръце Мелъди. Повдигнах я и грубо я опрях в рамката на вратата между хола и коридора. Тя изпъшка леко и се засмя. Възбудата ми не ми даваше да кажа какво и да е, затова само се усмихнах леко. Бях я подпрял на вратата само за да я мога да я хвана по-добре. Мел уви краката си около голия ми кръст, без да спира да ме целува. Опипвайки я, успях да намеря най-удобния начин, по-който да я вдигна, за да я понеса към горния етаж.
Завъртях се, направих няколко крачки до стълбите, които водеха към спалните ни, но още на първата се спънах и двамата се строполихме, смеейки се като луди. Мел се опитваше да каже нещо, но не успяваше - заради алкохола или заради неспирния й смях, не знам. Ухилен до уши, запуших устата й със своята. Едната си ръка положих между горещата кожа на гърба й и ръба на третата стълба - щеше да й бъде адски неудобно, ако лежи върху ръбове. С другата си свободна ръка се опитах да смъкна едновременно и панталонките, и бельото й. Безуспешно, разбира се. Мелъди обаче не ме остави да се тормозя дълго и ми помогна с премахването и на последните останалите върху тялото й дрехи.
Спрях да я целувам, защото исках да я наблюдавам. Прокарах върховете на пръстите си по топлата и нежна кожа на вътрешната страна на бедрата й. Когато достигнах до заветната цел и навлязох в нея, усетих (а и видях) как цялото й тяло потрепва с всяко едно мое движение. Момичето изпъна глава назад и оголи красивия си врат. Стиснах зъби - бях на ръба да захапя нежната й и съблазнителна кожа, но исках да я гледам. Беше твърде красива, че да я изпускам от поглед. А удоволствието в очите й ме влудяваше. Може би дори ме правеше радостен, но в онзи момент размишлявах за това как да я подразня още, преди да стигна до същинската част.

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Tue Dec 27, 2011 3:30 pm

Челюстите ми се разтвориха, а дъхът ми заседна някъде, изгубен, също както гласът ми. Главата ми се завъртя, сякаш се бях качила на бърза въртележка и бе толкова реалистично, че ако напълно бях изгубила разсъдъка си, щях да го повярвам. Нямах си и на идея къде се намирам. Клепачите ми леко потрепериха и едва удържах да не извъртя очи назад. Опитвах се да не се поддам на цялата горещина в себе си, но бе толкова трудно. Бе трудно да се сдържам, когато пръстите му ме докосваха така и ме гледаше по този начин. С потъмнели от желание ириси. Дори се питах защо го прави по-трудно и за двамата. Но, добре... След като щеше да е по този начин. Нямах никакъв друг избор освен да се опитам да сдържам стоновете си. Поне това свърших успешно.
Сърцето ми захлопа. Можех да се закълна, че е прескочило поне стотина удара и че бие с невъобразима скорост. Надявах се да не се пръсне, защото щеше да ми стане мъчно за тялото. Момичето вече бе мъртво, но пък имаше толкова красива обвивка. Така и не успях да принудя ритъма да се забави. Той просто продължаваше да тупти и тупти до припадък. Остана ми само надеждата, че ще остане цяло до края.
Господи, овладей се... Почти кралица на ада и въпреки това омеква при допира на човек. Това беше просто жалко. Можех да си представя какво ще кажат работниците ми ако разберат. Можех да си представя цялата комична ситуация, ако разберат, че господарката е толкова слаба. Но те нямаше да разберат, а и освен това, на кого му пукаше? Защо те не опитат да успокоят цялото си съществуване, след като някой им причиняваше такива неща? Биха ли могли? Бих ли могла аз самата да се успокоя?
Не, невъзможно. Отдавна бях се отклонила от магистралата и трудно щях да поема толкова контрол, че да се върна. Затова нека да се оставя по течението, а? Проклета да съм ако го направя и проклета да съм ако не го направя. Беше нож с две остриета и нямах търпение да се порежа и на двете. Щеше да е страшно хубаво.
Отчаяно исках да спре, за да мога да си поема дъх, дори и за секунда. Исках да мога да настигна по някакъв начин себе си и да започна да дишам наново. И също толкова отчаяно исках да продължи. Исках онези устни обратно върху моите. По дяволите, нужно ли беше да ме мъчи така? Не можеше ли да спре цялото това шоу? Можеше да спре мъките и на двамата ни, но не...Бе също толкова коварен колкото мен, ако не и повече. И наистина се надявах да имам шанс да му го върна тъпкано.
Гръдният ми кош отново се издигна, докато дробовете ми се бореха за кислород.
Вече го мразех за това, че не ми даваше нищо повече, а само стоеше и ме наблюдаваше. Просто стоеше там, поддържайки огъня, карайки ме да минавам през Ада с всяка изминала секунда. Но пък... Защо да чакам, след като и аз мога да го поизмъча малко? Нека да му покажа някой друг номер.
Челюстите ми се затвориха с доста усилия и усмивка се появи на устните ми, докато го гледах в очите. Беше адски трудно, но го направих. Едната ми ръка се спусна мъчително по тялото ми, срещайки ръката му между бедрата ми. Пръстите ми се обвиха около нея, опитайки се да забързат ритъма. Със свободната ръка, която ми оставаше бавно започвах да опипвам тялото си, надявайки се за него да е дори по-голямо мъчение отколкото е за мен.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Tue Dec 27, 2011 4:55 pm

Добре. Това, което Мелъди направи току-що, беше направо нагло.
Бях пропаднал в собствения си капан - в опит да подразня нея и да я накарам да иска и да моли.. сега аз щях да бъда този, който се мъчи. Добра работа, Сам! Браво!
Тъкмо бях започнал да си мисля от колко много време чаках това да се случи. Е, не точно това. Не на стълбите, не сега.. но не и толкова хубаво. Нямаше защо да се залъгвам - падах си по Мелъди още от мига, в който я опознах. Беше най-земното момиче, с което се бях запознавал някога изобщо. И този сарказъм, с който сякаш бе израснала - неведнъж ме бе просълзявала от смях, докато упражняваше омайното си слово и тази си дарба върху някого. Всичките ми познати от женски пол не ставаха за нищо. Е, ставаха за нещо, но до там. Освен това не се ползвах със славата на сваляча на компанията. По-скоро бях онова-печеното-момче-което-винаги-влиза-в-положение или с-което-става-мега-як-купон, или с-което-можеш-да-направиш-най-лудите-простотии. Да свалям момичета не ми бе приоритет.
Не се бях отказал от секса, не бях приел аскезата като свой начин на живот. Изключено. В интерес на истината, само веднъж бях правил секс с непозната. Ей така, за да видя какво е, за да опитам. И не беше никак лошо. Но точно в такъв момент не исках това. Точно сега исках Мелъди.
Точно тази Мелъди, която сега се намираше под мен. Извиваше гъвкавото си тяло по толкова съблазнителен, но не насила, начин. Дори и да се опитваше да измъчи мен (което й се получаваше страшно добре), все пак действията й не изглеждаха като театър, с който ми излагаше представление. Личеше си, че наистина се наслаждава на играта си - със себе си, но и с мен - и точно това ме караше да губя контрол. И нямах нищо против да бъде така.
Когато сама пое контрола над себе си, а и над мен, хващайки ръката ми, усетих, че изведнъж ми стана по-трудно да дишам. Вените на шията и на ръцете ми бяха готови всеки момент да се пръснат от бурно шуртящата в тях кръв, а дори най-малките косъмчета по врата ми настръхнаха. Притиснах се към нея, без да дърпам ръката си, и поех горещите й устните в моите.
Нямаше да издържа още дълго така. И това ми харесваше.
Отделих плавно устни от нейните и започнах да я целувам едва-едва. Първо по брадичката, после по врата. Смъкнах се към изящната извивка на ключиците й и онова нежно местенце между гърдите й. Когато усетих как Мел ме сграбчва за косата и ме насочва към тях, пред очите ми причерня.
Предадох се. Макар че не губех, а даже напротив, нали?
Издърпах ръката си от нея, но тази, която беше между гърба й и ръба на стълбата, не поместих (нали си говорехме за джентълменско възпитание вече?). Наместих се между нежните й крака и усетих как ръцете ми затрепериха, когато се озовах в нея. Тялото й се огъна като струна, а от устата й излезе силен стон. Бях толкова близо до нея, че усетих дъха й върху кожата на рамото си. Започнах с бавни, но дълбоки движения. Но докога ще можех да се контролирам? Целунах я жадно сякаш това щеше да ми помогне.

Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Tue Dec 27, 2011 7:17 pm

И ето така преуспяват демонските игрички. Направи някой друг трик и получаваш това което искаш. Някой ден бих могла да давам дори и уроци.
Бих се усмихнала победоносно на успеха си, ако не бях заета да искам още безсрамно. Какво? Можех да бъда почти кралица на Ада и да притежавам колкото си искам души, но и аз имах право да прося за дребни неща... Добре де, не звучи толкова добре, но е така.
Получих каквото исках преди секунда, но сега ми трябваше нещо друго. Следващата ми задача бе да стигна до по-горно ниво. Точно като видео игра. Искаш толкова отчаяно да стигнеш до края на едно ниво и веднага след като го минеш, гониш края на друго. Знам, че предното ми желание бе задоволено, но вече имах чисто ново. Нямаше да се задоволя само с това и той много добре го знаеше. Сега не аз, ами той си играеше с търпението и на двама ни. А моето отдавна бе отишло по дяволите. Примесено с това, че и по принцип не бях от най-търпеливите, можете да предвидите резултата.
Ноктите ми се забиваха в гърба на Сам безмилостно и вероятно му причинявах болка. Но съвсем не ме интересуваше. Дори да имаше рани на другата сутрин, не ми пукаше ни най-малко. Бях си все толкова егоистична и дори в момента поставях себе си на първо място. Поставях своите чувства пред неговите и не съжалявах. А трябваше ли?
Уж хората, които продаваха душите си бяха жертвата, уж трябваше аз да съм хищникът. Но не. В този случай жертвата играех аз. Оставена на неговата милост, а не той на моята. Бяхме разменили роли и ги играехме прекалено добре. Обикновено преуспявах заради алчността на хората. А сега щях да се проваля заради своята. Бях толкова заслепена от обикновеното плътско желание, че то се бе просмукало във всяка една частичка на съществуването ми в момента. Всичко в ума ми бе свързано с моята алчност за още и още. Дори не бих сгрешила, ако опишех ума си като боядисан в черно. Потъмнял и искащ единствено това, която Сам можеше да ми даде. Бях напълно зависима от него в момента. Той беше дилъра, а аз бях просто последният наркоман по улицата, който търсеше наркотици. Май това бе точното сравнение за състоянието ми. Исках. Исках си своят дял.
Устните ми намериха онова място на шията му, точно там, където можеше да усетиш пулса. Засмуках кожата му леко... Или не чак толкова, в момента ориентацията ми за "слабо" и "силно" бяха крайно размити и объркани. Поне можеше да е сигурен, че утре ще му оставя нещо за спомен. Заедно със следите по гърба и леко подутите устни от ухапванията. Забравихме и захапката ми на рамото му. Уау, май бях оставила предостатъчно спомени за дни напред.
Клепачите ми стояха притворени и се опитах да попреча на очите си да станат изцяло бели. Дори сега не трябваше да разкривам прикритието. Особено сега. Единствено това ме различаваше в йерархията, а и ме издаваше пред хората. Затова бе важно да ги запазя с "човешкия" им облик... За да запазя маскировката, че съм обикновен човек.
Езикът ми направи пътечка по плътта му, чак до там, където челюстта се сливаше с шията. Топлият ми дъх опари ухото му, а бях почти сигурна, че последвалият ми стон бе минал като електричество през него. Надявах се старите номера да потръгнат и това да пречупи онази част от него, която все още имаше търпение.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sam Thompson Tue Jan 03, 2012 11:17 pm

За да успееш, трябва да правиш жертви.
Звуча като свръхамбициозен костюмар стигнал до шефското бюро на огромна компания за производство на химикалки, която се занимаваше всъщност с незаконни сделки. Жертви. Всеки със своите си.
Ето, например моята най-голяма жертва беше...
Какво бях жертвал, за да стигна до тук? А докъде бях стигнал? Да, не ми го казвайте, знам го - не можех да стъпя и на малкия пръст на гореспоменатото шефче на огромната корпорация. Но и не исках! Беше толкова просто! Нямах амбицията да стигна до високите етажи на някаква йерархия, не исках пари, не исках коли, не исках слава. Харесвах живота си такъв, какъвто бе сега. Само трябваше да си намеря по-доходоносна работа. Разбира се, че нямаше да зарежа правенето на татуировки - това бях АЗ. Но засега всичко бе идеално. Имах си приятели, имах си рисуването, имах си квартира. Квартира, която делях с Мелъди.

Мелъди, която в момента оставяше следи от нокти по голия ми гръб, от страстно смучене по врата ми и бясно ухапване по рамото ми. А, и по устата! Разбира се. Човек би изпаднал в буен смях, ако ме видеше отстрани с всичките ми поражения. Сякаш се връщах от война. Но войниците ги посрещаха така, нали?
Върховете на пръстите ми опираха пода и ми помагаха да действам. Движех се в нея бавно и дори дразнещо нежно. Исках, о, как го исках! Но нямаше да й дам това, което иска, толкова лесно. Говорехме си за жертви, нали? Жертва, защото по този начин щях да измъча и себе си. Но беше сладко мъчение. Даже от най-сладките.
- Мел - прошепнах в ухото й.
Тя издаде поредния стон. Не бях сигурен дали изобщо ме бе отразила и сега отговаря на името си, затова го повторих отново.
- Нека се качим горе...

***
Само след няколко страстни минути по стълбите вече се намирахме пред вратата на моята стая. Бутнах я силно и тя се удари шумно в стената. Хвърлих се на леглото, без да изпускам секси съквартирантката си от ръцете си - бях я носил така през цялото бурно преживяване по коридора.
О, да, тук бе по-добре! И на двама ни бе много по-удобно и ни даваше повече свобода да се развихрим.
Плъзнах се по врата й, по гърдите й, по коремчето й, глаейки я само с дъх. Не биваше да й давам нищо повече. Поне засега. Продължих проучването си по-надолу и по-надолу. Първо по вътрешната страна на едното й бедро... После и на другото.
УАУ!
Усетих как пръстите й грабват косата ми, тялото й се извива за пореден път като струна, а от устните й излиза силен, напълно неприкрит стон.

Горките ни съседи, помислих се.


Sam Thompson

Goat
Posts : 43

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Melody Langton Mon Jan 09, 2012 8:05 pm

Ако не се бях осъзнала, когато се блъснах в стената, сега едва ли щях да зная, че не съм на стълбите. Разликата между леглото и стълбите бе, че тук можех да се вкопча в чаршафите, докато кокалчетата на тялото побелеят или без да искам да подпаля плата. И без това си падах маааалко пироман (или много). Обичах да подпалвам малки неща. Естествено, понякога се увличах, но това ставаше веднъж на няколко века. Не може да очакваш от някой да се задоволява с това, което има. Трябва да си глупак, че да го вярваш.
Знаете ли какво е чувството огънят бавно да пълзи по кожата ти? Това бе абсолютно същото. Съвсем спокойно можех да сравня дъхът му, разхождащ се по кожата ми с огън. Сякаш изгаряше плътта, милиметър по милиметър, агонизиращо бавно. Самият Ад ми се струваше като нищо пред това тук. Луцифер явно си е нямал и на идея какво е мъчение... Да бъдеш измъчван по този начин бе сто пъти по-лошо. Та какво имаха там? Нищо по-специално. Просто хлапета, които си мислеха, че ги бива със солта и светената вода. Май трябваше да се засрамят малко.
Пръстите ми сграбчиха тъмно кафявата му коса и се надявах това да му напомни поне малко, че не харесвам да чакам. Не че бях в положение, в което мога поне да се преструвам, че владея малка част от нишката на действието, но пък нищо не ми пречеше да пробвам. 'Едно от най-забавните неща, които едно момиче да прави без дрехи е лъгането.' Оу, песните никога не лъжат. Почти всички условия бяха на лице и определено бе забавно.
Но дори и тотално да се предала (което почти бе станало), нямаше да се моля. Дори когато ме измъчваха едни от най-добрите не го бях правила. Нямах намерение да го правя и за в бъдеще. Въпреки, че мисълта бе повече от изкушаваща... Не! Дори не си позволявай да се отклониш в тази посока. Да не си посмяла. Опитах се още веднъж да си държа езикът зад зъбите, но очевидно тая просто нямаше да я бъде. Тялото ми само откликваше на дразнителя и явно водеше свой собствен живот. Всичките тези стонове и въздишки... Можех да прехвърля вината на човешкото е себе си, но нямаше. Поне засега.
Бавно започнах да придърпвам главата му нагоре. Болеше ли го? Да се надяваме. Докато устните ми бяха заети едни с други се погрижих защитата му малко да падне. Сложих ръце на рамената му, превъртайки се с лек триумф. В крайна сметка всичко опираше до войната, нали? Навлез в територията на другия, води малки незапомнящи се битки. Прави своите ходове и се прави сякаш е част от плана. Всъщност... Прави се, че имаш някакъв план. В повечето случаи дори нямаше такъв. Поне в 9 от 10 случая.
- Губиш.- рекох съвсем тихо и за момент дори ми се поиска да го повярвам. Устните му се придвижиха до брадичката му и почти се убедих, че е време да спра безсмислените глупости. Пръстите ми се плъзнаха леко надолу, къде бедрата му се събираха.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.* Empty Re: Къщата. *В която живеят Мелъди и Сам.*

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum