Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лятото на 2011, някъде из покрайнините на щата Небраска

2 posters

Go down

Лятото на 2011, някъде из покрайнините на щата Небраска Empty Лятото на 2011, някъде из покрайнините на щата Небраска

Post by Kyle Benningford Wed Dec 28, 2011 2:30 pm

Никой не беше предупредил горкият Кайл Бенингфорд, че семейството му ще умре. Както и никой не го беше предупредил, че животът му ще се срине. И всъщност най-малко го беше предвидил той самият.
Но пък дойде мигът, в който Кайл разбра една голяма и не до там удовлетворяваща истина. Всичко, всичко, което се случваше зависеше от него. И както той самият не бе предизвестен за адските мъки, които бе принуден да изтърпи, така сега демоничната кучка щеше да се спомине без предупреждение. Или поне на това се надяваше Кайл.


Пръстите ми не бяха боравили толкова бързо откакто разбрах, че наистина има много по-сръчни от мен същества и този факт сломи духа ми. Странно беше отново те да действат благодарение на отделен разум, нямащ връзка с главният мозъчен център.
Може би не е нужно да споменавам, че ситуацията като цяло не бе от най-често срещаните и това по свой собствен начин разкашкваше мислите ми още повече, ако беше възможно, разбира се.
Нека изясним с прости думи. Рядко правех подобен пробив.
Да се върнем на пръстите. Те усукваха канапи и други странни на допир въжета, приковавайки крайниците на зашеметения демон, при това със скорост непозната дори на спринтьорите от първенството.
Пентаграмата, избродирана на килима държеше способностите на изчадието ограничени до минимума, осигурявайки ми поле за отмъщение. Ако трябва да сме честни обаче, успехът ми се дължеше не на една, а на цели три. Пентаграмите красяха цимента току под килима, и тавана, увиснал над параноичната ми глава. Но пък не е тайна, че понякога точно параноята вършеше велики дела.
Отсъпих няколко крачки назад, щом установих че ако продължа да връзвам тялото към дървеният стол, скоро то ще заприлича на омотана в паяжина муха. Погледът ми пошари по цялостната картинка в търсене на пролуки в защитата, ала щом не намери такива се отказа от преследваческата си дейност.
- И така... – промърморих, крачеки към кофите със светена вода малко по-вляво. – Предлагам да възстановим диалога.
В интерес на истината трябваше от по-отрано да се досетя че да напълня устата й със сол и светена вода няма да ми помогне особено в начинанието да измъкна информацията, около която се въртеше всичко. Вярно, че този метод бе послужил в залавянето й, но не звучеше надежден за по-нататъшните етапи.
Замъкнах светената вода до стола, приготвен точно пред пентаграмата. За секунди се настаних в него, а успоредно на действието върху устните ми пропълзя сарказтична усмивка.
- И ъ.. докъде бях.. А! Къде е синът ми?! – думите излязоха през стиснатите ми зъби и напомняха повече на заплаха, отколкото на въпрос.
Очите ми се заковаха за пръв път върху фигурата. Досега така и не бях събрал нужната смелост за да се вгледам в катранените бездни. Поправка. Не бяха катранени, а снежнобели
Нито една част от нея не издаваше признаци на слабост. Напротив, имах чувството че ми се присмива. Сякаш факта, че я бях заловил въобще не я тревожеше.
Така де, при всички положения непукизмът който излъчваше бъркаше в здравето ми не по-малко от досадна пенсионерска сапунка. И ставаше все по-трудно да сдържам нервите си.
Станах от стола и за миг излях единият съд с вода отгоре й.
- Попитах нещо!
От кожата й се надигна пара, а скимтенето постепенно заглъхна, преминавайки в ехиден смях.
- Кой каза, че ще ти отговоря?
Усетих как дланите ми се свиха в гневни юмруци, а челюстта ми щракна в опит да спре крясъка ми. Да, не бях от най-уравновесените напоследък.
- Слушай сега... Единствената причина, поради която не си още в Ада е, че знаеш нещо. Но.. сигурно си наясно, че като се правиш на непросветена нищо няма да спечелиш. Така де, не вярвам да си чак толкова тъпа... – взех едно от остриетата, лежащо на масата встрани и го потопих в сместта от сол и светена вода. – Разбираш ли.. трябва да се чувстваш поласкана...
Ножът моментално срещна едно от бедрата й, а писъкът не закъсня. Беше толкова силен, че едва преборих желанието си да запуша ушите си. Алена течност обгради мястото, което бях прорязъл, ала не до толкова, че да се съсири.
Инатестото й изражение обаче, отказа да си замине. Напомняше за магаре на мост. И ме убеждаваше също тъй упорито, че ще си стоим така и аз пак няма да узная това, към което съм се стремял.
- Ще си мълчим... Ясно – стиснах устни, ала се оказа че действам по бързо, отколкото мисля.
Юмрукът ми се разби в бузата на демона, последван от още няколко последователни удара.
- Да ти призная ли нещо... – може би се държах като луд, който си говори сам, ала не се сещах как другояче да канализирам яда си, без да върша простотии. – В момента едва се сдържам да не ти изтръгна зъбите с железарски клещи, да ги натопя и напоя обилно със сол и да ги върна в устата ти, за да ги сдъвчеш.. Признай, че не е чак толкова зле.. поне ще ти е вкусно – още един шамар, който разцепи устната й. – И знаеш ли.. Мисля си, че съм наистина творчески тип... Идеите ми са много.. Като например – последва пореден разрез, този път върху кожата на врата й. – Да ти извадя очите, да ги препека върху хляб и да ги пренеса в жерва на вас, мили мои изроди – ръката ми улови косите й, запокитвайки главата й към масата с инструменти, клечаща само на сантиметри...
Преди да усетя ножа отново бе приел дозата си от солената смес.
- Та.. къде казваш е синът ми? – вече острието стърчеше от рамото й.

ПП: Бозата ми на твоите услуги

Kyle Benningford

Posts : 24

Back to top Go down

Лятото на 2011, някъде из покрайнините на щата Небраска Empty Re: Лятото на 2011, някъде из покрайнините на щата Небраска

Post by Melody Langton Wed Dec 28, 2011 5:14 pm

Слава богу, че не бях в себе си. Или поне в "дългосрочното" си тяло. Иначе бих била страшно ядосана. онази червенокоска ми беше една от гордостите, редом с постиженията на демонската борса.
Единственото нещо за което се ядосвах? Че не можех да кръстосам крака. Беше напълно дразнещо да стоя така. И че толкова много работа щях да загубя от тези глупави игрички. Добре де, бяха две.
Сега остава и да започнем да чупим чинии и да тряскаме врати. И ако не бях завързана за стола и някой ни гледаше отстрани без звук можехме да минем за насилствено семейство. Сериозно, взе да ми писва от това.
- Започвам да се замислям дали се опитваш да ме изкушиш да си легна с теб чрез тези идеи или би трябвало да за заплаха. Ако ме освободиш като нищо бих го направила, красавецо. - Езикът ми бавно обходи устните, вкусвайки кръв. Ако знаех, че това момиче е толкова вкусно...
Щял да ме завлече в Ада? Не думай. Та аз произлизах оттам. Вероятно повечето го мразеха, но той си беше родният ми дом. А и скоро щеше да е мой. Нима кралят би се боял да се върне в царството си?
Въпреки че аз бях измъчваната, това бе повече от забавно. Самата сцена бе смешна, а нека речем, че такъв вид мъчения си бяха истинска наслада. Падах си малко мазохист, колкото и грешно да звучи това. Забавлявах се, колкото се забавляваше самият Дявол на жалките опити на човешката раса. Бе си дори някак успокояващо, че има някои толкова жестоки хора. Ако Адът бе пълен с такива, щеше да е едно голямо парти. Въпреки, че мястото бе проектирано да се измъчват точно такива като този пред мен, но това бяха само подробности.
- Хайде де, сладурче, знам че си по-креативен и благодарение на онова лигаво хлапе можеш да измислиш дори по-добри начини да ми го върнеш. Не си ли ядосан, че малкият сополанко го няма. Пуф! Къде ли е? Може би някъде на тъмно, измъчван, облян в кръв и викащ "тате". Или пък заровен, окачен на кука, удавен? А може би някъде със стърчащи колове по тялото? О, кажи ми, че тези идеи те радват толкова, колкото и мен.- започнах да се смея силно се след това. Наистина се забавлявах и това бе една от най-приятните отпуски, които някога си бях вземала. А те не бяха много.
Можех да усетя гневът му. Всичко бе изпълнено с него, можеше да го усетя по кожата на тази никаквица, по дрехите й, по въжетата и по отворените раници. Той бе навсякъде. Чувствата на един разстроен баща, който най-накрая бе намерил отмъщението си. Който в момента бе зает безпощадно да разкъсва жертвата си и да я измъчва заради малко информация. Която нямаше да дам. Та той да не бе побъркан да си мислеше, че ще издам нещо Наистина, трябва да е луд, за да се заблуждава, че ще изкопчи нещо от мен. От един обикновен демон може да получиш всички отговори с правилните мъчения, но при мен номерата не вървяха. В играта бяха заложени прекалено много неща, а мисълта сама да се издам бе невъзможна. А и защо бих го направила, тъкмо ставаше интересно.
Така бях заета в смях, че дори не усетих кога се бе придвижил близо до мен. Но пък се върнах достатъчно бързо, че да усетя пиронът, покрит със светена вода, който се забива в кутрето на дясната ми ръка. След това онзи на безименният пръст. След него бе средният, показалецът и палецът. И накрая, тъкмо като за финал един по средата на дланта. Не спрях виковете си нито за миг, защото колкото и хубаво да беше, болеше адски много. Когато премина на лявата ръка извиках да спре.
Във въздуха се носеше онази неприятна миризма на кръв, изгорена плът, мухъл, сол и поне още дузина неща, които не бяха добре дошли. Очите ми се стрелкаха по него, изпълнени с удоволствие и същевременно гняв от породената болка. Надявах се да се осъзнае по-бързо и да си спести смъртта по-късно. Въпреки че дори и да не го направеше, сигурно щях да го пусна жив, бе ми прекалено симпатичен, а и не исках да развалям това хубаво личице, което имаше.

Melody Langton

Posts : 65

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum