Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isabella H. Parker

2 posters

Go down

Isabella H. Parker Empty Isabella H. Parker

Post by Isabella H. Parker Sun Feb 05, 2012 11:01 am

Името ми е Изабела Хейл Паркър. Родена съм на двадесет и трети декември преди двадесет години.. Вещица съм. А дарбата ми? Хмм... получавам видения, сънища.. наричайте ги както си поискате. Колкото и глупаво да звучи, чрез тях древни магьосници контактуват с мен и ми предсказват бъдещето или връщат към миналото..

Но нека продължим по въщество...

ХарактерСтрашно избухлива съм.. което може би е една от най-лошите ми черти. Лесно се паля и доста пъти съм стигала до бой. С което не се хваля... Инат съм. Държа на своето, но, разбира се, признавам грешките си. Не обичам да съдя за хората по външния вид. Е, разбира се, ако не искам от даден човек единствено физическото му просъствие... сещате се.. Лесно се приобщявам и намирам бързо приятели. Също така лесно и обиквам, заради което доста съм патила.

ИсторияОще щом минаха няколко години... Тоест, когато съм била на около 3-4 годинки, започнах да чувам разни гласове. Не разбирах чии са. Всички ми се смееха. Разбира се! Нали не знаеха какво се случва с мен. Е, тогава и аз не знаех, но всичко се промени и за няколко години бях уведомена за уменията си. Малка и спретната, радвах родители, прародители, радвах всички около себе си. Е, тогава бях малко, сладко момиченце, което дори не знаеше как да си обуе обувките. Всичко това свърши. Майка ми се разболя тежко през 1995-та. Така и не ми казаха от какво. Почина. Това бе едно от... не, това бе най-тежкото нещо в живота ми. Никога не бих забравила изражението й, студените й ръце, тяло, безжизнения труп, стоящ неподвижен на мекото легло. Все още буца засяда в гърлото ми като си го спомням. Но как бих могла да забравя този момент? Той единствен остана в главата ми за толкова дълго време. След месец разбрах за дарбите си. Тези гласове.... Магьосници и вещици. Магьосници и вещици се ровеха в главата ми и ми предсказваха различни картини от бъдещето. Понякога тези картини идваха като видения, понякога като кошмари. Тогава намразих тези същества. Та нали можеха да спасяват, да връщат от смъртта? Уж бях ценна за тях, а те какво направиха? Оставиха клетата ми майка да гние в отвъдното, преди още да е вкусила от живота. И така... Мина време. Всичко, с което егоистите пълниха главата ми, разказвах на баща си. Той разбира се не мивярваше и дори ме заведе на психиатър. Е, не помогна. Напротив. Избягах
от вкъщи. От тогава се оправям сама. Взех малко заделени пари, предназначени за образованието ми и избягах. Дойдох тук. Така и досега живея тук. Ей, споменах ли, че умея да пиша поезия? Е, така е. Помолих нови и добри приятели да ми помогнат и да разпечатат нещата ми в книги. Всичко мое много се хареса и след година-две буквално забогатях. Взех си къща, изкарах шофьорска книжка, започнах съвсем нов живот, изпълнен
единствено с веселия, забава, работа...


Допълнителна информация
~ Обичам купоните, съответно и
непрестанно слушам музика. Жанра? Според настроението: веднъж може да ме
чуете да слушам рок, рап, а в следващия момент някоя симфония на Хайдн;

~ Обичам алкохола и цигарите.. Имаше период, в който взимах и наркотици, но и той отмина бързо и безболезнено;
~ Имам белег на рамото: като малка синчето на съседката ме поряза с парче стъкло;
~ Имам неприятния навик да си чопля лака, когато съм нервна;
~
Често се затварям в гаража поради една проста причина - обожавам да
рисувам, а там е просторно и има място за всичките ми творби, четки, бои
и т.н.;


Isabella H. Parker Tumblr_lyx0a9kxiw1qb3i2uo1_500
Megan Fox

Isabella H. Parker

Posts : 1

Back to top Go down

Isabella H. Parker Empty Re: Isabella H. Parker

Post by Rainbow. Sun Feb 05, 2012 1:10 pm

Добре дошла при нас! (:
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum