Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angry, Rage, Furor

2 posters

Go down

Angry, Rage, Furor Empty Angry, Rage, Furor

Post by Dealer Mon Oct 14, 2013 5:21 pm

Име: Саша Рен /Александрия Ренесансия Бедровска/ |ако може да ми смените името на Sasha Ren.|
Раса: Смъртен Грях - Гняв 
Дарби: Всички присъщи на демоните. 
Angry, Rage, Furor Tumblr_muo1sg4h4G1siobdfo2_400

Не знам какво бих могла да ви кажа за Саша. Тя е неустоима и прекрасна дива, която всички искат, но никой няма. Висока с дълги и прекрасни крака. Руса коса и студено сини очи и с прекрасни меки устни всеки би могъл да я обърка с похот, но заради ужасно спокойната си външност всички често забравят, кой смъртен грях олицетворява красавицата. И въпреки студеното си държание и безизразна маска тя може да те измъчва или убие без да променя изражението си. Вътрешно тя гори, но с вековете и успяла да се научи да се контролира. Обича да се разхожда и да сее раздор, защото в това е нейната сила. Саша е даже обича от време на време да се спотайва на някое тихо и спокойно местенце и да където да размишлява.
Историята на русокоската не е много дълга, въпреки дългият й живот, но все пак тя не обича да я разказва, така че няма да ви я казвам, защото туко виж ще се разсърди.
Dealer
Dealer

Posts : 4

Back to top Go down

Angry, Rage, Furor Empty Re: Angry, Rage, Furor

Post by Sam Winchester Mon Oct 14, 2013 8:53 pm

Говорих с главната админка, греховете са демони, така че ще добавим при силите им тези на демоните, но те одобрявам без другата дарба.
Приятно прекарване във форума butterfly 
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum