Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brompton Grille and Bar

3 posters

Go down

Brompton Grille and Bar Empty Brompton Grille and Bar

Post by Rainbow. Sun Nov 06, 2011 12:20 pm

Brompton Grille and Bar Brompton-bar-grill
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 2:52 am

Не знаех какви места харесва, но смятах да не се правя на голяма работа, като я водя на ненормално скъпи места ... все пак само се опитвах да разбера, защо ме следи. Това дори не беше истинска среща и бях сигурен, че тя също имаше цел. Спрях пред един ресторант и слязох преди нея, за да й отворя врата. Подадох й ръка, а тя я пое и нежната й кожа отново ме накара да изтръпна. Влязохме вътре и вече ни чакаше бутилка бяло вино на запазената ни маса. Дръпнах стола й и когато тя се настани, го бутнах обратно и седнах срещу нея.
- Надявам се, да обичаш бяло вино и бъди спокойна, ще те разведа, както обещах, но реших че е по-добре да хапнем първо.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 3:02 am

-Да прав си но няма да пия много.
Да как да му кажа,че после мога пак да почна да ми се привиждат разни глупости пак,като се напия,това че не носех на алкохол,бе голям проблем. Сложих една кърпа на краката си,това че не бях яла от много дълго време пред маса не ме лиши от етикет дори и малък на масата. Но това убедително можеше да мине за среща,освен това,че бях на работа.
Облякох анурака си,защото ми бе много студено тук,колата му бе супер гореща:
-Имам чувството,че тук ще се разболея.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 3:07 am

Погледнах я силно притеснен и загрижен.
- Ако искаш, можем да отидем някъде другаде.
Точно в този момент келнера дойде и носеше храната, но аз вдигнах ръката си и той се спря на около метър от нас, а аз се още гледах в нея, очаквайки отговора й.
Беше малко странно, но исках да й направя добро впечатление и бях дошъл тук преди срещата, за да се разбера с управителя и всичко да е готово, когато дойдем. Точно заради това бях закъснял за срещата ни, но сега дори не ми пукаше за усилията ни, когато тя намекна, че не се чувства добре тук.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 3:12 am

-А,не не се тревожи,ще свикна!
Уверих го аз,като видях,че спира келнера:
-Не се тревожи,не е чак толкова студено,просто в колата ти бе много топло и сега трябва да свикна. Но съм много гладна,така че няма да откажа да хапнем.
Той пусна келнера да дойде. Сервира ни и бях малко изумена:
-Ти си го планирал?
Погледнах към него,като се опитвах да не гледам много в очите му,защото ме караха да горя,да ми пърхат пеперуди,а определено не трябваше да се чувствам така. Взех вилицата,имаше хубава украса и изглеждаше вкусно.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 3:36 am

Усмихнах се, защото определено успях да я впечатля, но не само това беше целта ми - исках да объркам нещата в главата й така, че самичка да си изпее всичко. След малко масата беше отрупана със всякакви плата, а чашите ни бяха пълно до горе с вино. Ако не друго, то алкохолът щеше да развърже езика й. Вдигнах чашата си и я подканих да пие, а тя не можа да ми откаже. Дълго време разговаряхме за книги и философи, от което разбрах, че тя е доста умна жена, но просто не попадна на когото трябва. Вече бяхме на втората бутилка, а тя говореше все по-бързо и по-въодушевено, което ме караше да се усмихвам. На мен алкохола просто не ми влияеше, но обужавах вкуса на хубавото вино.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 3:47 am

Опитвах се да не се напивам но това беше изключително безуспешно,защото той постоянно вдигаше тостове. Накрая просто алкохола си каза своето,трудно ми бе да се концентрирам. Да успея да не си изпея всичко но тогава видях една дама в средновековна дреха с нож в гърба да преминава. Тя в това състояние ми се стори доста смешана,започнах да се смея:
-Какъв нелеп костюм,хелоуйн мина преди месец...
Погледнах малко стреснато бях го казала на ум:
-Не биваше да пия толкова.
Оставих чашата на масата избърсах устните си,като отдавна нямаха червило. Още бях в кондиция не ми се виеше свят но си бях пияна.
В този момент просто си мразех работата,бях тук с него и ми беше хубаво,а трябваше да го проуча и ако беше някой убиец да го затворя зад решетките. Та как той можеше да върши нещо такова,той самия изглеждаше по невинен от ангел.
Бях се загледала в красивите му очи,красивата му копринено руса коса,прекрасното му мъжко лице с невероятна усмивка,ужасно силното му тяло.
Отклоних поглед,почнах прекалено много да се увличам но не можех да излъжа себе си,че си падах по него,за толкова кратко бях хлътнала,като хлапачка.
Но в един миг се стреснах,той не бе глупав,ами ако се опитваше да ме напие и да изкопчи от мен информация,може би знаеше коя съм. Параноята ме хвана,за това взех якето си:
-Аз,трябва да си тръгвам...
Но щом станах и облякох якето си ми се зави свят идваше третия етап на алкохола,замайването на глава. Подпрях се на стола,защото виждах пътя размазан.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 4:13 am

Още преди да успея да й възразя, тя беше станала и се обличаше, но алкохола каза тежката си дума и тя премига, като накрая се наклони към стола и намери упора в него. Усмихнах се лукаво, защото вече нямаше да ми е трудно с нея,

Brompton Grille and Bar L35cdf0a70000_1_8958

а след това се изправих бързо и ръката ми се уви около кръста й, като й помогнах да се изправи. Нежното й тяло се отпусна в ръцете ми. Извадих пари от вътрешната страна на сакото си и дори не ги преброих, а просто ги хвърлих на масата. Бяха доста, така че не се притеснявах, че няма да стигнат. Бях прегърнал Рене и я заведох до колата си, като й помогнах да влезе вътре и тръгнах към къщата си.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Brompton Grille and Bar Empty Re: Brompton Grille and Bar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum