Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tenny Town Motel

3 posters

Go down

Tenny Town Motel Empty Tenny Town Motel

Post by Rainbow. Sun Nov 06, 2011 12:34 pm

Tenny Town Motel 4832829399_ba88ebfa19

Tenny Town Motel 4408276525_c7037268b2
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 6:41 pm

Докара ме в мотела,като скоро бях пред стаята си и не изкарах ръцете си от джоба и държах ключа от стаята. Не бе кой знае,каква но за този етап си беше добре:
-Благодаря,че ме върна но трябва да се изкъпя и преоблека,за това ти казвам до виждане.
Извадих ключа,истината е че се правех на толкова не достъпна,защото ако му станех без интересна той просто,щеше да ме остави,а аз не исках да го прави. Не исках да свършва интереса му.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 7:12 pm

Тръгнах си, без да казвам нищо ... дори не взех номера й, но бях напълно сигурен, че тя нямаше просто да си тръгне. Качих се в колата и се прибрах, но по-късно вечерта ми се обади Кмета, който беше чул за пристигането ми тук и ми беше организирал парти. Явно бяха разбрали, че съм богат човек с възможности и искаха да се възползват от това, но на мен не ми пречеше особено. Реших да звънна на Ребека, но после се отказах. Вместо това се обадих тук там и поръчах да й бъде доставена една черна рокля в голяма подаръчна кутия, на която да има бележка само с 2 думи - Облечи ме! А лимузината, която наех за вечерта, да я чака пред мотела и да я доведе право в дома ми.

Tenny Town Motel Crysler300c_white
Tenny Town Motel -905265887
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 1:07 am

След,като пристигнах в мотела,веднага се хвърлих в леглото,започнах да плача,толкова бях наранена. Той също бе наранен но не биваше да правим всичко това. Станах и се преоблякох,като облякох една пижама нямаше да ходя никъде. Тогава докато преминавах през прозореца видях лимузината отпред. Явно му бе казал,да чака отпред. По дяволите,облякох халата си и отидох при шофьора,като му казах,че няма да ходя при Крис но той трябваше да стой тук цяла вечер. Примолих го да му платя един престой в мотела,поне да не стоеше в лимузината. Той се съгласи,защото нямаше да мръдна от мотела.
Върнах се в стаята си,като се завих,взех си мечето и започнах да гледам телевизия,трябваше с нещо да си отвлека мислите. След това не можах да заспя и си отворих пуканки,започна някакъв тъжен филм:
-По дяволите,само в сериалите се случва това.
Тъкмо когато се унесах чух,как ключалката се завърта. Скочих веднага от леглото си,а пред вратата стоеше кемата:
-Какво търсите тук?
Но той се приближаваше към мен с мазната си усмивка:
-Дойдох да те видя красавице?
Присвих очи и минах назад:
-Веднага напуснете стаята ми или,ще загазите ужасно много!
Но той ме приближи много бързо и ме притисна към стената,като усещах гадния му дъх по мен,а и ръцете му:
-Никоя не може да ми устой!
Опитах се да го изръчкам от мен но опря в мен нож,в врата ми.
-Не мърдай или,ще отрежа вратлето ти.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 1:40 am

Почти бях стигнал до къщата си, когато главата ме заболя и то не както обикновено. Беше толкова силно, че болката ме накара, да падна на колене и да се хвана за главата, докато стенех от болка. Скоро не се бях чувствал чак така и в началото не разбрах какво става, но в следващия момент изпаднах в безсъзнание, а душата ми излезе от тялото и отиде в мотела, в който беше Ребека. Вече не усещах физическата болка, защото не бях в тялото си, но сега болката беше много по-силна, защото беше душевна. Видях отворената врата на нейната стая и като сянка пълзяща по пода се вмъкнах вътре, като видях развиващата се сценка. Когато той опря ножа на врата й, отново усетих физическа болка и разбрах, че ако се съсредоточа, ще се събудя. Така и стана. Бях малко отслабнал, но веднага събрах сили и се превърнах в сянка. Трябваха ми само няколко секунди, за да се озова в стаята й. Те не гледаха към мен, за това дори не видяха, когато се материализирах. Веднага посегнах към колана си и извадих един пистолет, с който застрелях кмета в главата, а когато той падна, се открих пред погледа на Ребека.

Tenny Town Motel 001par24
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 1:46 am

-Ти...ти...
Избутах трупа на кмета от тялото си,като скочих от леглото,бях с окървавена пижама:
-Ти го уби!
Да оценявах,че съм спасена но сега участвах в престъпление,е престъпление самозащита но все пак убийство. Бях изплашена,какво трябваше да направя да го предам но нямаше,той ме спаси. Бях зяпнала,гледах трупа на кмета после към Крис:
-Ти уби кмета по дяволите!
Извиках аз отново.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 2:01 am

Преминах с ръка през челото и косата си, но това определено не ме успокои. Можех да направя много неща ... можех дори да изчезна, но не обмислях тази възможност. За първи път мислех като човек, за какъвто се представях пред Ребека. Тя обаче не млъкваше и това ме побъркваше.
- ЗНАМ! - изкрещях силно, а тя се стресна от това и млъкна веднага. Беше въпрос на време някой да дойде и да види какво става. Нямах заглушител на пистолета и бях сигурен, че от всички стаи, а дори и от рецепцията са ме чули. Метнах трупа на тялото си, който си беше доста тежичък и погледна умолително към Ребека.
- Излез отвън и виж дали има някой - казах заповеднически, но после се замислих и допълних - ако има, се развикай и кажи че в стаята ти има убиец и съм убил кмета.
Тя още мълчеше и ме гледаше втренчено, а аз се побърквах.
- СЛУШАШ ЛИ МЕ ВЪОБЩЕ? - изкрещях ядосано, а тя отново подскочи.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 2:14 am

-Няма да те натопя,ти искаше да ме спасиш!
Взех пистолета,като изкарах патроните му. И ги сложих в моя пистолет,имахме късмет,че имахме еднакви пистолетеи но моите патрони бяха с пласмаса:
-Сега се опитай да се изпариш,ще каза че е съмозащита! Полицай съм,ще ми се размине само с предупреждение.
Бутнах го навън:
-Разкарай шофьора и лимозината си от тук веднага.
Той ме послуша,защото моя план беше много по добър и си тръгнаха,малко след това и полицията дойде. Рапорта завърши в полицията с халата и документите ми. След дълъг и изтощителен разпит,разбрах че е съмозащита и няма за какво да ме задържат. А,след като разбраха,че съм от ФБР ме пуснаха,като дори ми се извиниха и ми благодариха,че ще има нов кмет.
Сега просто не исках да се връщам в хотела,за това тръгнах към неговата къща.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Tenny Town Motel Empty Re: Tenny Town Motel

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum