Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloomsburg Town Park

5 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Bloomsburg Town Park

Post by Rainbow. Mon Dec 12, 2011 7:18 pm

First topic message reminder :

Bloomsburg Town Park - Page 2 Ar123967691131885

Bloomsburg Town Park - Page 2 Lagoon

Bloomsburg Town Park - Page 2 6142417312_8c0475b797
Rainbow.
Rainbow.
You better run, better run, faster than my bullet ..
You better run, better run, faster than my bullet ..

Posts : 255

https://devils-trap.rpg-board.net

Back to top Go down


Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 6:37 pm

Гледах го сякаш току-що е паднал от друга планета пред мен. Исках да задам толкова много въпроси, че те направо се преплитаха и объркваха в главата ми.
Просто седях и го слушах с невиждан досега интерес.
- От коя планета идваш? Близо ли е до тази?
Оу, даваше ми позволение да го докосна... е, това му беше грешката. Аз бях като онези деца, който искат да пипнат всичко, за да се уверят, че е истинско.
- И имаш всички човешки чаркове? - попитах с вдигнати вежди, докато протягах ръка, за да докосна бузата му. Това място ми се стори най-прилично, все пак сме в парк. Наистина беше кожа, толкова приятна на допир и изглеждаше толкова истинско.

Мел

Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 6:50 pm

Засмях се и казах:
-Ами.. ако искаш провери сама! - след тези думи я загледах в очите и допълних:
-И идвам от планета, която няма да ти кажа, но ще ти кажа, че е много далече от тук и е от друга галактика.. така де. - след тези думи издишах и допълних:
-Сега ще ти кажа накратко. Има война на планетата ми, лошите се опитаха да превземат най-новата техника, а моя изобретател я скри в мен и реши да ме прати като най-слабото същество. Човек - след тези думи се усмихнах и допълних:
-Така де.. аз съм скрито оръжие.
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 7:08 pm

Добре умееше да предизвиква.
- Изкушаваш ме, но ще пропусна този път. - ухилих се дяволито.
Много ми беше интересно да го слушам, та той разказваше за друг свят на кой няма да му е интересно. Но пък имаше и харизма, с която разказа ти се вижда нещо велико.
Само от думите му можех да си представя какво ли е представлявало на неговата планета. От какво ли е направена? Едва ли е от шоколад.
- Това е толкова яко, сигурно се чувстваш... специален.
Освен това при него израза "Железен си" нямаше преносно значение.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 7:12 pm

Усмихнах се и казах:
-Да.. доста специален, като машината-същество, която видя как изтребват целия и род пред очите и я изпратиха да страдам, като се опитвам да стана човек - след тези думи се почесах и казах:
-Еми да.. доста е готино - след това се засмях и допълних:
-Но колкото и да ме кефи пак искам да се върна там и да се бия срещу армии от роботи, но имам задача да се запазя жив, докато не получа сигнал..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 7:31 pm

- Оу, съжалявам... аз, не знаех.
Ясно, че не знаех, но къде ми беше акъла, та не се досетя?! След като планетата му е във война, логично е, но кой да се сети?
- Но и аз опознах хората по трудния начин...
Това не променяше факта, че току-що бях по-нетактична от всеки човек на света. Освен това какво му беше "трудния начин", всеки се учи на принципа "проба-грешка".
- Нормално е да искаш да се върнеш, все пак там е родното ти място, ще искаш да го съхраниш от лошото.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 7:40 pm

Засмях се и казах:
-Спокойно. Аз съм робот. Не изпитвам чувства към това нещо. Имам вградена мисия в паметта ми, която ми казва че трябва да се върна там, но преди това трябва да стана нещо друго. Нещо по-добро - след тези думи я погледнах и попитах:
-Харесва ли ти отговора, който получи?
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Sun Feb 26, 2012 8:41 pm

Това да се бориш за добра кауза е много благородно и вероятно е най-добрата възможност да те унищожат. Но след като си толкова ценен все пак трябва да се пазиш, докато някой друг дърпа конците. Звучи ми познато.
- Въпреки това не значи, че трябва да говорим за болезнени теми, нали?
Размишлявах над това, което ми бе казал и разказал, имаше толкова много болка в живота му, беше по-добре, че не я чувства.
- Да, беше доста изчерпателен. - усмихнах се бегло. - Нали не се сърдиш, че те разпитвах?

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Sun Feb 26, 2012 8:46 pm

Усмихнах се и казах:
-Не. Казах ти, че не чувствам - след което я погледнах и допълних:
-Но дори и не изпълни мисията си. Ти имаше желание и да докоснеш всяка част от тялото ми - след тези думи я загледах и допълних:
-Има ли още нещо, което искаш да знаеш?
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Mon Feb 27, 2012 4:51 pm

Засмях се игриво като спомена за мислите ми да докосна всяка част от тялото му, не трябваше да ме предизвиква... имам слаба воля, която се пречупва толкова лесно.
- Все още искам, но да го оставим за после... - измърках тихо.
Погледнах го сякаш преди малко не бях споменала нищо.
- Всъщност да, има - коя е книгата, която четеш? - попитах с широка усмивка.
Знаех, че има предвид дали искам да знам повече за произхода му и щях да изслушам с интерес всичко, което щеше да ми разкаже.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Mon Feb 27, 2012 5:09 pm

Засмях се и казах:
-Ами за секунда стигнах до 130 страница и е много интересна. Казва се "Загадката на Майстор Чан" и бих казал, че изобразява човека като истинско същество, което има различни видове - след тези думи я загледах и допълних:
-Искаш ли да я видиш?
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Mon Feb 27, 2012 5:32 pm

Погледнах го с леко учудване.
- Не знаех, че предпочиташ такава литература, така да кажа.
Всъщност дори не предполагах, че ще спомене книга, която съм чувала изобщо. Мислех, че ще каже нещо като "Брулени хълмове" или нещо подобно, наистина здраво ме изненада.
- Да, искам. - Въпреки че знаех на изуст всеки детайл от корицата, поех книгата от ръцете му и я разлистих. - Онзи, който е умел в изкуството да побеждава, не се бори с врага си. Да, много вярно казано, но интересно ми какво те насочи към такива книги. - стрелнах го с любопитния си поглед.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Mon Feb 27, 2012 5:41 pm

Засмях се и казах:
-В нея е описана алчността на едни хора, който се превръщат в чудовища, а аз.. съм чудовище, което се превръща в човек. Показано е в книгата. Войника, който избива сума си и народ просто вижда едни бедни деца и.. как да го кажа.. той става човек. От тази книга разбрах, че има начин и аз ще го потърся..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Mon Feb 27, 2012 6:11 pm

Кимнах разбиращо.
- Знам, че си войник и се бориш, но срещу лошото, така че... ъм, как да го кажа. - замълчах за момент, докато намеря подходящите думи. - Борбеността ти е благородна като на рицарите в миналото.
Не знам дали ме разбираше, но аз така тълкувах ситуацията.
Хванах ръката му и го погледнах с бегла усмивка.
- Знаеш ли, да си човек не винаги е много хубаво, но се радвам, че се стремиш към добра цел.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Mon Feb 27, 2012 7:19 pm

Усмихнах се и казах:
-Искам да изглеждам като човек, но никога няма да съм човек. - след това се посочих и казах:
-Тази усмивка. Тя е символ на доброта и винаги е на лицето ми - след това преглътнах и допълних:
-Дори не мога да опиша чувствата..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Mon Feb 27, 2012 7:53 pm

Учудваше ме с почти всичко, което казваше.
- Вероятно си прав, но...
Можеше да намери услужлива вещица, която щеше да направи всичко възможно да вдъхне живот изпълнен с чувства на това тяло. Но като знам колко са сприхави вещиците и техните принципи да пазят баланса в природата.
- Да ги опишеш? Хм.. представи си, че чувствата са цветове... например щастието, което би предизвикало усмивката ти би било жълто.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Mon Feb 27, 2012 8:12 pm

Усмихнах се и казах:
-Нещо, като това ли - усмихнах се и тя видя как целия станах жълт, след това направих тъжна физиономия и станах зелен. Застанах с нормалната си физиономия и цвят и казах:
-Това са просто действия. Аз описвам всичко в информация и.. абе.. сложно е..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Mon Feb 27, 2012 8:18 pm

Не спирах да се смея, докато той сменяше цветовете си. Сякаш току-що е видял призрак например.
- Да, нещо такова. Или поне някои хора го възприемат така... - отново се изчервих като домат. - Аз го възприемам така.
Можеше да се каже, че горе-долу бяхме в една и съща ситуация, но той искаше да е човек, а аз... не харесвах хората с тяхната монотонност и постоянно мрънкане, оплакване.
- Сложно е и да си човек.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Mon Feb 27, 2012 8:30 pm

-На мен ли го казваш? - след това я погледнах и допълних:
-Докато правя фламбе оставам без дрехи, защото ги изгарям.. това без болката е ужастно.. - след това я погледнах и допълних:
-А когато се убода.. алармата в главата ми гръмва..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Mon Feb 27, 2012 8:45 pm

Определено знаеше как да разсмее някой.
- Тогава ми се иска да ми направиш фламбе. - засмях се, представяйки си как си седи в кухнята и изведнъж остава без никакви дрехи. Не можех да спра да се смея на тази картинка.
- Ау, това с алармата е гадно... чувала съм алармите, с които стават хората, но си представям твоята като... противопожарна кола. Сигурно не е приятно... - замълчах за секунда, а след това се сетих : - А с какво успяваш да се убодеш все пак?

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Tue Feb 28, 2012 5:06 am

Погледнах я и казах:
-Еми както си се разхождам и не обръщам внимание на трън или нещо подобно и... то ме одрасква - след това я загледах и допълних:
-И.. всичко започва да пищи, за да внимавам от едно малко трънче. Все едно да имам фобия от всичко. Абе сложно си е. - погледнах я и попитах:
-И как го искаш фламбе-то. Облечено или голо?
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Tue Feb 28, 2012 1:35 pm

- Следващият път аз ще те разходя и ще те пазя, спокойно. - засмях се игриво.
Сега не можех да си представя къде се е разхождал, а и нямаше как да видя картината в главата му. Беше по интересно да ти описват нещата, вместо да ги видиш в мислите на някой и да загубиш интерес.
- А за фламбето... ако си облечен ще се подпалиш.
Кой знае за каква ме беше помислил... вероятно, че все се чудя как да го съблека.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Tue Feb 28, 2012 7:25 pm

Засмях се и казах:
-Ще е много интересно да пека гол, но ще опитам.. - след това я погледнах и попитах:
-Ами.. искаш ли да се разходим някъде? - след което я загледах и чаках отговора й, но и допълних:
-Но пък ако искаш можем да отидем да ти направя фламбе..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Tue Feb 28, 2012 7:33 pm

Да, като се замисли човек наистина ще е странно.
- Не, по-добре не пробвай да не си изгориш някой... чарк.
Все пак не трябваше да ущетяваме женската част от човечеството. Погледнах го косо и установих, че вероятно това щеше да е най-вероятното, което да изгори.
- Това с фламбето звучи добре, но нека се поразходим още малко, времето е хубаво.
Като по чудо времето наистина не беше за изпускане, топличко и приятно. А да се заврем в горещата кухня щеше да е като сауна.

Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Tue Feb 28, 2012 8:31 pm

Повдигнах вежди и весело казах:
-Добре.. - след което се изправих и казах:
-Впрочем.. имам няколко идеи - след тези думи я загледах и попитах:
-Какво ти се иска? Да те изненадам или... да ти кажа какви идеи имам? - и я загледах любопитно.
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Мел Tue Feb 28, 2012 9:20 pm

Изправих се бавно от пейката и бях готова да тръгна след него, но той спомена някакви идеи и се спрях още на първата крачка.
- Какви идеи? - попитах учудено. - Да, искам да ги чуя.
Какво ли беше намислил, направо тръпнех в очакване да разбера. Както винаги любопитството ми надхвърляше всички възможни граници. Имах няколко предположения какво може да бъде, но едва ли съвпадаха с вярното.


Мел

Monkey
Posts : 114

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by John Mustang Tue Feb 28, 2012 9:36 pm

Погледнах я и казах:
-Ами... мога да ти предложа... да те повозя - след което се усмихнах и допълних:
-Така де.. но няма да е в парка.. някак си.. струва ми се де жа вю. Предлагам да отидем някъде на по-широко място и да те повозя, като автомобил или мотор... и да видим дали ще ти хареса, да ме яхнеш - и се засмях леко..
John Mustang
John Mustang

Posts : 135

Back to top Go down

Bloomsburg Town Park - Page 2 Empty Re: Bloomsburg Town Park

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum