Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дискотека B3

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Дискотека B3 Empty Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 5:58 pm

Това е другата най-добра дискотека в града, но тук всичко е много по-строго и естествено ... много по-скъпо. За съжаление, тук няма значение колко пари имаш, ако си непълнолетен или без покана. Единствения начин да влезеш на това място е да имаш много връзки. Всяка вечер има танцьорки, които танцуват по бельо, но това не се води за стриптийз. Разбира се, има и ВИП сепарета, където известните личности на града като, ката и други главностоящи общински работници преспиват с танцьорките. Това е един от най-скандалните клубове в града и всеки иска да го посети.

Дискотека B3 20233610r9qsffao
Дискотека B3 2023376xoyxnpnc
Дискотека B3 2023380vdyhviyy
Дискотека B3 20233993hqiffn0


Last edited by Christopher on Tue Dec 20, 2011 10:41 pm; edited 1 time in total
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 8:07 pm

Той изглеждаше зашеметяващо и то още повече след,като влязохме и всички погледи на момичетата се приковаха към него. Идеше ми да се скрия в дън земя и да не изляза от там. Съпроводиха ни към едно резервирано сепаре,където имаше и шампанско:
-С всички момичета ли така правиш?
Лицето му малко изразяваше питане:
-Да ги караш да се чувстват нелепо и не на място.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 8:16 pm

Когато влязохме в заведението, ръката ми се намираше на кръста на перфектното тяло на Ребека и за момент ме побиха приятни тръпки. Рядко се случваше, да се впечатля от излъчването на някой човек. Вътре беше пълно с много красиви жени, които ме изпиваха с поглед, но някак си не ми направиха особено впечатление. Просто се усмихвах добродушно на всички, докато слушах новите глупости на Ребека. Добре, че бях висок, а тя ниска, защото нямаше да издържа, непрекъснато да ми мрънка на ухото.
- Аз се чувствам страхотно ... това как се чувстваш ти, си е изцяло твой проблем - казах студено, но само за да я закача по този начин, защото забелязвах, че и тя се прави на недостъпна.
В този момент кмета се появи, заедно с няколко красиви компаньонки, които отпрати, след като видя Ребека. Обясни ми колко много се радва, че съм тук, а след това хвана ръката на дамата ми и я целуна нежно, докато говореше на мен.
- Мислех, че сте ерген, но сега разбирам, че има жени, на които мъж не може да устой. Името ми е Джон Смит и съм кмет на този град - каза той на нея, след като вече беше пуснал ръката й - но за вас съм просто Джон.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 8:33 pm

Дръпнах ръката си,прикривайки погнусата си още преди да е докоснал с гадните си устни ръката ми,като я свих към тялото си. Присвих ядосана вежди,като приличах на градоносен облак. Този кмет имаше доста голямо досие в ФБР,и му трябваше още едно провинение и щеше да влезе в бандиза.
Усмихнах му се превзето:
-Господин Смит аз съм Ребека Старкс но за вас съм госпожица Старкс!
Това точно,щеше да му покаже,да не се закача с мен.
-Сега ако ме извините,ще отида да се освежа!
Взех чантата си и тръгнах към тоалетната. Веднага,щом влязох се огледах за прозорец през който да избягам но за съжаление прозореца бе закован.
-По дяволите!
Трябваше да се върна.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 9:10 pm

Стана ми много смешно, защото бяха малко хората, които биха си позволили да говорят така на един кмет. Та тя дори не си позволяваше да говори така на мен ... очевидно никак не го харесваше. Поговорих още малко с кмета, но забелязах, че Ребека се забави прекалено.
- Извинете ме - казах с усмивка и тръгнах към дамската тоалетна.
Огледах се добре преди да вляза, а вътре имаше няколко момичета. Ребека подскочи като опарена, когато видя отражението ми в огледалото и се обърна към мен. Момичета започнаха да се кикотят и да си говорят нещо за мен, но аз само ги изгледах с неприкрита злоба, защото бях дочул неприличен коментар за Ребека, а това ме раздразни много в тях. Кимнах към вратата, докато ги гледах и те разбраха намека, като веднага излязоха от там. Облегнах се на вратата, така че да съм сигурен, че никой няма да влезе и погледнах сериозно Ребека.
- Знаеш, че той наистина може да те убие, нали?
Това запознанство щеше да й е много полезно, за да няма проблеми занапред в този град, а тя сякаш нарочно обръщаше нещата така, че сама си създаваше проблемите.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 9:19 pm

-Досието му е толкова пълно,че само с едно щракване и го пъхвам зад решетките.
Оставих чантата си на барплота до мивката:
-Още повече,че ако ме пуснеш да си ида няма да ми пука за шибания кмет на този град.
Скръстих ръце бях много ядосана,защото той остави някакъв да ме сваля,пред очите ми,като ми се мазнеше и,ако бях останала,щеше да бъде по нагъл:
-Това е защото съм с тези дрехи,карат ме да се чувствам,като парче месо,което всеки може да заглежда с гадния си перверзен поглед.
Приближих към него:
-Чух коментарите на момичетата,смятат че съм уличница...
Тогава видях нещо червено под краката си,идваше от тоалетната. Направих му знак да замълчи за малко,отидох към вратата и я отворих,видях труп но след като се отдръпнах вече го нямаше,нямаше я и локвата с кръв.
-По дяволите!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 9:38 pm

- До сега не си показала на никого, че си нещо повече от парче месо - казах напълно сериозно - ... дори на мен.
Аз обаче знаех, че е нещо повече. Виждах го в нея и точно заради това ми беше толкова интересна. Тези момичета не можеха да се сравняват с нея, но нямаше да й се мазня, за да повдигна самочувствието й, а тя да се държи толкова студено с мен. Обърнах се и отворих вратата, а от там се чу невероятно силна музика и няколко момичета, които седяха пред тоалетната ме изгледаха странно, но после ми се усмихнаха. Нима самата тя не виждаше, че говореха така, само защо й завиждаха ... защото знаеха, че не могат да бъдат на нейно място. Преди да пусна вратата, казах още нещо, но без да си обръщам.
- Можеш да си тръгнеш когато пожелаеш ... не съм те вързал за мен.
След тези думи пуснах вратата, а момичетата влязоха вътре. Аз се върнах на сепарето, като бях почти сигурен, че и тя ще се върне. Това беше единствения начин, за да постигне целта си.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 9:53 pm

Последвах го,и застанах до него поех чашата,като ми наля чаша шампанско но пийнах малко. Шока от трупа в тоалетната ми беше много за тази вечер. Кмета още ме гледаше втренчено но се опитах да не го гледам:
-Ако този някога ме докосне,ще бъде убит.
Казах аз тихо но сигурно Крис ме бе чул,защото ме погледна с усмивка. Тогава засвири любимата ми бавна песен,накара ме да се усмихна:
-Тази песен бе на абитуриентската ми.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 10:08 pm

Взех чашата й и я оставих на масата. Без да я питам дали иска да танцува, я дръпнах към дансинга и ръцете ми нежно я хванаха за кръста, като силно я притиснах към тялото си. Всички ни гледаха и говореха, но на мен не ми пукаше, като се надявах и тя да се абстрахира от това. Беше толкова красива и естествена, че чак не можех да повярвам, че е човек. Повечето момичета слагаха главата си на рамото ми, но тя беше толкова мъничка, че й се наложи да се задоволи с гърдите ми.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 10:20 pm

Това ме върна няколко години назад тогава си нямах кавалер за бала но сега сякаш го имах. Хванах едната му ръка,а другата мина на гърба ми,друго бе да достигне дупето ми. Предимството е да си малко ниска,че мъже няма как да ти стигнат дупето,а аз нямаше как да му легна пък на рамото. Може би не бях като момичетата с който бе свикнал да излиза. Другата ми ръка бе опряна на гърдите му,като е бях хванала за яката на сакото му.
Всички говореха но какво от това аз танцувах с него нали,не той с тях,така че сега беше само мой. Прехапах устни но не гледах към него,той беше много добър ,искаше да ме впечатли, и не можех да отрека,че бе супер секси и ме караше да треперя при всеки допир.
-Каза,че цяла вечер съм твоя,какво още си намислил?
Беше ми много любопитно погледнах на горе към него,истината бе,че ако исках да го целуна,трябваше да подскачам или да му се помоля да ме целуне.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 10:28 pm

Харесваше ми любопитството й, но щях да я разочаровам.
- Ами ... налага се да останем тук, колкото е възможно повече, защото това парти всъщност е за мен. Знам, че най-вероятно това те отегчава, за това когато решиш, лимузината ще те върне в мотела.
Песента свърши и силно се раздразних, защото не исках да я пускам, но почна някаква силна и ненормална песен, на която бих танцувал, но не тук, не сега и определено не в този костюм. Върнахме се на масата, а аз отново й подадох чашата, като надигнах своята и я пресуших на един дъх.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 10:35 pm

Седнах на високия стол като кръстосах краката си,роклята бе малка и откриваше бедрата ми,а обувките даваха илюзиата,че краката ми бяха дълги. Е за мен си бяха нормални но все пак. Отпих от чашата си,явно трябваше да остана,защото ако с тръгнех някой от пиклите който се смееха в ъгъла на заведението,щяха да го лапнат. Но аз нямаше да си призная,че го пазех и малко го ревнувах за това приближих чашата си към себе си и казах:
-Добре но трябва да направиш престоя ми тук малко по приятен,защото аз не съм свикнала да си говоря с кмета боржуазни приказки.
Усмихнах му се симпатично,като премигнах като смайличто от скайп.
-Кажи ми нещо,което не знам за теб. Нека си признаваме по нещо,ти казваш нещо и аз казвам нещо?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 10:42 pm

Накарах я да стане и викнах една от сервитьорките, а Ребека ме изгледа странно. След малко се оказахме на едно то ВИП сепаретата, който бяха покрити с полупрозрачни завеси и изрично предупредих сервитьорката, която ни донесе нещата, че не искам да ни безпокоят.Тя кимна и се оттегли, но преди това ни сложи още една бутилка шампанско, защото не исках и тя да се връща. Тук музиката беше малко по-тиха и бе по-подходящо за разговори.
- Защо не започнеш първо ти?
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 10:51 pm

Във ВИП залата имаше канапета и възглавнички,той седна,а аз се излегнах до него. Придърпвайки една възглавница при мен. Усмихвах му се,защото се опитваше да не отговори първи на въпростите ми:
-Понякога и доста,често сънувам кошмари на яве и особено,когато пия алкохол или не се доспивам. На никого не казвам,защото може да ме сметнат за шизофреничка.
Това беше прекалено откровено:
-Сега си ти на ред.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 11:00 pm

Изпънах се подобно на нея, и главата ми се отпусна на ниската облегалка на сепарето. Погледнах леко надолу и намерих красивите й очи. Толкова бях щастлив, че не ме излъга, че и аз не исках и аз да я лъжа.
- Роден съм в Англия ... - пропуснах да кажа кога, защото това щеше да я побърка ... тогава дори не беше Англия, доколкото си спомнях и не бях точно роден, а по скоро там стъпих за първи път сред хора - знам, че в акта ми за раждане пише друго. А ти защо си мислиш, че това което виждаш е сън или халюцинация. Може да е истинско и точно това, че го виждаш трябва да те убеди.
Нямах намерение да й казвам истината, защото нямаше да ми повярва и най-вероятно щеше да направи с мен това, което не искаха да правят с нея - щеше да ме помисли за душевно болен или просто някакъв откачалник.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 11:29 pm

Засмях се бурно,това беше налудничево,да виждам ходещи мъртъвци:
-Хей аз не съм главната героиня на Шепот от отвъдното,не виждам мъртви,просто стреса ми се отразява и ми се привиждат разни неща. Нищо повече!
Пресегнах се към чашата и отпих една малка глътка но задържах чашата до мен:
-Свръхестествени неща не съществуват не съществуват и свръх естествени,пара нормални неща също,всичко е плод на някой болен ум,може би просто и аз се побърквам.
Повдигнах рамена,погледнах към него,а тези очи ме омайваха,бяха толкова красиви:
-Никога не съм се влюбвала истински. Имала съм няколко връзки но повечето са се уповавали на бърза свалка няколко месеца и после кой от къдее. Не всеки мъж може да издържи да живее с жена като мен.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 11:35 pm

Ръката ми погали нежно лицето й и единственото което ми дойде на устата, го изръсих веднага:
- Радвам се за теб!
Тя вдигна погледа си и ме погледна учудено и възмутено, но тогава свалих ръката си от лицето й и разтърках очите си, които вече се бяха зачервили от напиращите сълзи в тях.
- Знам, че ме следиш отдавна и сигурно знаеш, че бях много близък с Женевив Кортес, а тя ... тя почина наскоро. Бяхме повече от близки приятели.
След тези думи не се сдържах да я гледам повече. Легнах на сепарето, като качих краката си на извитата облегалка и се загледах в тавана.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 11:42 pm

Оставих чашата си на масата,като се приближих към него. Той явно много я обичаше и не можеше да понесе загубата и. Приближих се ,като сложих ръце на гърдите му,а брадичката сложих на едната си ръка,а другата я протегнах и го погалих нежно по лицето:
-Не те следя от толкова дълго колкото си мислиш ти.
Не знаех,как да го успокоя,може би нямаше да я забрави и аз бях само някакъв заместител. Може би тайно исках да му се докажа но след това,просто нямаше никакъв шанс:
-Спа с мече!
Изръсих аз но исках да го откъсна от тъгата му,като кажа нещо глупаво.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 11:47 pm

Искрено се засмях и то силно, защото ми дойде една много добра идея, как да се пошегувам с нея.
- Сега ще се обиждаме ли? - казах закачливо, докато все още се смеех, като я подсетих, че снощи спа с мен.
Докато чаках остроумния й отговор, се заиграх с косата й, като я въртях на пръста си, а тя падаше на красива къдрица и бавно връщаше старата си форма. Имаше толкова неща в нея, които ми харесваха, но сякаш не бяха достатъчни, за да заличат мрачните мисли и чувства.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Sun Dec 18, 2011 11:55 pm

-Ами мече си,виж мен после виж себе си,ти си като една голяма мечка.
Засмях се,като разперих ръце и го гушнах през кръста но ми стана малко неуместно и се дръпнах от него,не биваше да се държа така. Но все пак още му се усмихвах мило и топло до някъде,лека полека започнах да се отпускам в неговата компания.
В този момент нещо разюла завесите и мина онази фигура,която се бе проснала в тоалетната,сега премина и се вряза в стената и изчезна. Премигнах отново,преминавайки през очите си. Понякога се чувствах толкова голям изрод,че просто не можех да го опиша.
Легнах назад,като сложих въъзглавницата пред гърдите си и я гушнах. Истината беше,че се чувствах и много самотна но не исках да го занимавам с това.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 12:03 am

Видях много добре, това което и тя видя, за това ми стана неприятно, че не можех да й кажа истината. Бях напълно сигурен, че ще откачи а и може би ще ме пребие ... все пак беше нещо като полицай. Поизправих се лекичко, но само за да се приближа към нея. Прегърнах я, като нежно я притиснах към тялото си и положих глава на рамото й, без да казвам нищо ... не можех да кажа нищо.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 12:14 am

Толкова ми бе хубаво в прегръдките му,той сложи глава на рамото му но още се чувствах като прегърната от топло мече. Имах нужда някой да ме защитава и за върви път се чувствах защитена.
-Крис?
Произнесох тихо,той надигна глава:
-В сърцето ти били имало място за още една жена.
Погалих бузата му с една ръка,а сърцето ми започна да препуска бурно все едно тичах:
-Мисля,че никоя не може да я замести но поне били дал шанс ако някоя иска да те дари с обич?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 12:21 am

- Не - казах тихо с дрезгав глас - никога повече!
Самата мисъл, че ще видя как още една жена, която обичам умира в ръцете ми ме побъркваше. А това не можеше да се избегне ... не и ако се влюбя в човек. Те идват на този свят и когато им дойде времето просто си отиват, а аз ... аз оставам тук, за да търся нов живот и нови хора, които да бъдат близки на сърцето ми, а след това всичкия този ужас да се повтаря отново и отново. Изправих се, за да налея отново във чашите, но това беше просто прикритие, защото разбирах на къде бие и не исках да си играя с нея ... поне не за това. Ако обикнеше някой, трябваше да е човек и да има истински живот с него. А аз ... аз щях да я разигравам, докато ми е интересна, а после просто щях да изчезна, точно както се бях появил.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 12:26 am

Изправих се това ме съкроши,първо никога не се бях влюбвала,а сега като бях на път,щях да бъда отхвърлена. Не можех да понеса това никога не бях плакала,пред хора,баща ми ме учеше,да не плача пред никого,само в стаята си и в леглото си. Пресегнах се към чантата и смело му казах:
-Аз,ще се прибирам в мотела,ти остани!
Опитах се да му се усмихна за да прикрия болката си,след това станах и тръгнах към изхода,където ме чакаше лимузината му,която щеше да ме откара в къщи. Исках по бързо да се махна,защото глупавите ми сълзи напираха,да излязат,като река.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 12:37 am

Не я догоних, защото щеше да чуе стъпките ми, а исках да отида при нея в точния
момент. Още бях не сепарето, когато чух как шофьора отвори вратата на
лимузината и тя влезе вътре. Секунди преди да я затвори аз бях зад него и
той се отдръпна, за да вляза вътре, но не го направих. Не исках да я
притискам, за това просто се подпрях на колата и я погледнах притеснено
... знаех, че не се чувства добре и че аз бях причината за това.


Дискотека B3 Criss-Angel-Is-a-Douche-Bag-sam-and-ruby-5064121-1280-720

- Не искам да оставам сам, а знам, че и ти не искаш ... прибери се с мен в дома ми - казах сериозно, но не заповеднически, като зачаках да ме покани да вляза вътре.

Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum