Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дискотека B3

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дискотека B3 - Page 2 Empty Дискотека B3

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 5:58 pm

First topic message reminder :

Това е другата най-добра дискотека в града, но тук всичко е много по-строго и естествено ... много по-скъпо. За съжаление, тук няма значение колко пари имаш, ако си непълнолетен или без покана. Единствения начин да влезеш на това място е да имаш много връзки. Всяка вечер има танцьорки, които танцуват по бельо, но това не се води за стриптийз. Разбира се, има и ВИП сепарета, където известните личности на града като, ката и други главностоящи общински работници преспиват с танцьорките. Това е един от най-скандалните клубове в града и всеки иска да го посети.

Дискотека B3 - Page 2 20233610r9qsffao
Дискотека B3 - Page 2 2023376xoyxnpnc
Дискотека B3 - Page 2 2023380vdyhviyy
Дискотека B3 - Page 2 20233993hqiffn0


Last edited by Christopher on Tue Dec 20, 2011 10:41 pm; edited 1 time in total
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


Дискотека B3 - Page 2 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 12:37 am

Не я догоних, защото щеше да чуе стъпките ми, а исках да отида при нея в точния
момент. Още бях не сепарето, когато чух как шофьора отвори вратата на
лимузината и тя влезе вътре. Секунди преди да я затвори аз бях зад него и
той се отдръпна, за да вляза вътре, но не го направих. Не исках да я
притискам, за това просто се подпрях на колата и я погледнах притеснено
... знаех, че не се чувства добре и че аз бях причината за това.


Дискотека B3 - Page 2 Criss-Angel-Is-a-Douche-Bag-sam-and-ruby-5064121-1280-720

- Не искам да оставам сам, а знам, че и ти не искаш ... прибери се с мен в дома ми - казах сериозно, но не заповеднически, като зачаках да ме покани да вляза вътре.


Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 - Page 2 Empty Re: Дискотека B3

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 12:45 am

Никак не ми помогна,стоеше на вратата и чакаше отговор да дойде при мен или да отида с него. Но истината е,че бях малко ранена,исках да си поплача:
-По добре не,наистина ми е много зле и е по добре да остана,сама а ти не можеш да си тръгнеш,партито е заради теб.
Погледнах в страни и преглътнах шумно,опитвайки се да не се разплача пред него. Той нямаше да бъде сам,вечно щеше да се намери някой до него,някой който да омайва така.
-Имам нужда сега да остана сама!
Но истината бе че се чувствах самотна и наранена но за нищо на света нямаше да заплача пред него.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

Дискотека B3 - Page 2 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 12:52 am

Изправих се, за да помисля, но преди да затворя вратата, й казах още нещо.
- Не мисля да оставам, така че ако си промениш мнението, винаги си добре дошла. Шофьора знае къде живея.
Затворих вратата, а после отидох при него и му казах, да седи цяла вечер пред мотела, в случай че тя размисли. Той кимна и потегли, а аз останах там, гледайки към лимузината. Когато тя най-накрая се скри от погледа ми, аз тръгнах бавно към вкъщи, за да се насладя на хладната и приятна вечер. Свалих сакото си и вървях на някъде ... не знам на къде точно, но просто имах нужда да повървя.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

Дискотека B3 - Page 2 Empty Re: Дискотека B3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum