Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

5 posters

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 1:29 am

First topic message reminder :

Всъщност къщата ми се състои от няколко малки и сега ще ви покажа :P

Къщата за отдих:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-11
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-2

Къщата с басейна:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-7

Спалнята ми:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-2

Нужната къща, където е кухнята, банята, романтичният изглед и втората спалня.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-2
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-3
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-4
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Modern-bathroom-tile-design-ideas-9
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 1815527ku7feusg

И разбира се ... къщата за гости:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 1821056n07yubvm

... за малко да забравя колата си:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 182214249iayng9
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Sat Jan 07, 2012 12:32 am

Отвърнах му със същатата усмивка,като наведох лицето си към ръката му. Затворих за миг очи и след това го погледнах.
-Имам нужда от вана.
Приближих се към него бавно и като малко коте се згушех в топлите му ръце. Простенах леко защото тялото ми реагираше на досега му с него.
-Ще вземеш ли вана с мен искам да ми помогнеш да се измуя с гъбата.
Макар без сила бях готова малко да си поиграя с него.
-Моля те...
Измърках му мило и се облегнах на гърдите му.

Rebeka

Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Feb 06, 2012 9:26 pm

Бяхме от почти 3 /4 месеца заедно,като си изкарвахме невероятно,а още по хубаво беше,че усещах,че ме обича. Бях в отпуска и не работех,за да мога да бъда дълго време с него.
Една сутрин него го нямаше,когато се събудих внезапно,гадеше ми се и ми бе много лошо. Изтичах до банята...
Останах малко на пода,защото имах нов порив. След като най-сетне ми поотмина,се погледнах в огледалото изглеждах наистина зле. Не знаех дали не съм болна. Трябваше да отида до градската аптека за да си купя лекарства. Облякох се и установих,че дрехите ми ми стягаха,май малко бях понаддала. Качих се в колата,като отворих тевтера си за да видя на коя улица. Но тогава погледнах календарчето,от няколко месеца нямаше отбелязване. Толкова съм била заета,че не съм усетила как е минало времето. Тогава,като лампа ми щракна... Запалих колата и тръгнах към аптеката. Прибрах се бързо,като се качих веднага горе. Разопаковах на бързо теста и зачетох,по дяволите... Ами ако наистина съм бремена.
Заключих вратата,като направих теста. По дяволите... Той четеше мислите ми,щеше да научи...

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Feb 06, 2012 9:36 pm

Беше рано сутринта и слънцето дразнеше на очите ми, за това си сложих слънчевите очила и потеглих към вкъщи. Бях се напил снощи с няколко ... нека кажем приятели. Прибрах колата в гаража и се качих направо в спалнята, която беше празна ... нещата на Ребека обаче бяха тук, за това и не се притесних. Съблякох дрехите си, защото бяха пропити с тежката миризма на пури и евтин дамски парфюм. Хвърлих ги на земята и тръгнах към банята, но тя беше заключена, за това реших да се направя на културен и да почукам, преди да я отворя. Все още се опитвах да свикна първо да чукам и тогава да се пробвам да вляза, но имах напредък, защото преди не просто не чуках, а и отварях заключените врати и си нахълтвах спокойно.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Feb 06, 2012 9:49 pm

Радвах се,че поне почука,прибрах теста си зад гърба,като ми отворих:
-Аз излизам!
Мислех си за един филм,разказвах в мислите си,целия филм. За да не се издам.
-Слизам долу в гаража...
Продължавах с филма,като се опитах да се измъкна,преди да е видял какво държа зад гърба си.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Feb 06, 2012 9:59 pm

Тя едва не мина през мен и направо изчезна. Дълго време гледах след нея, като се чудех какво точно става, но стаята вече беше празна, за това нямаше смисъл да седя и да се пуля. Влязох спокойно в банята и застанах под душа и поради някаква необяснима причина, погледнах точно към кошчето за боклук. Уоооу ... вътре имаше опаковка от тест за бременност, но теста не беше там. Бързо приключих с къпането, увих тялото си в една кърпа и излязох ядосан от банята, защото не обичах да крие неща от мен, но исках да видя, дали има намерение да ми сподели нещо. Легнах на леглото, като я зачаках, но бавно заспивах.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Feb 06, 2012 10:08 pm

-По дяволите!
Извиках когато на показ след 15 минути се показаха две черти. Бях бремена,бях много бременна. Ако се съдеше май бях в 4 месец. А,сега как щях да му кажа,как щях да му съобщя тази новина. Качих се бавно горе в стаята,мислех през цялото време,какво да му кажа. Той почти се унасяше,за това реших да не му казвам сега. Притеснена бях,можеше да не го иска,можеше много неща. Гледах го и не знаех,да го събудя или да стана да събера смелост и да му кажа.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Feb 06, 2012 10:16 pm

Усетих присъствието й, но не можах да отворя очи, защото бях много уморен, но усещах как се е втренчила в мен и това ме побъркваше. Отворих само едното си око, като бях стиснал другото и я погледнах, а тя май малко се притесни от това. Чувах сърцето й, което щеше да изскочи от гърдите й, а това ми показваше колко е нервна, за това реших да не предприемам нищо от сега ... не, дори щях да се правя, че не знам нищо.
- Какво има, красавице - попитах спокойно и се усмихнах сънено.


Last edited by Christopher on Mon Feb 06, 2012 10:22 pm; edited 1 time in total
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Feb 06, 2012 10:21 pm

-Крис,аз...
Той бе уморен но аз нямаше къде да мръдна,не можех да го лъжа,защото теста ми бе в ръката,така или иначе щеше да разбере. Бе късно за аборт,а щеше да почне да ми личи още повече:
-Трудно ми е да ти кажа това,знам че може би не си го искал,не сме го планирали но.
Погледнах в очите му:
-Но Крис не искам да те лъжа,бремена съм...
Сложих теста на леглото,за да му го покажа. Сърцето ми заби още по лудо.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Feb 06, 2012 10:35 pm

Напрежението стана още по-голямо и вече знаех какво ще ми каже ... така де, ако въобще ми кажеше и точно това направи. Взех теста и без да го отварям ... дори не го погледнах, го сложих на нощното шкафче и протегнах ръцете си към нея. Тя ми подаде своите, а аз нежно и внимателно я дръпнах към леглото, за да легне до мен.
- Досетих се - казах спокойно, като я бях обърнал с гръб към мен и я бях прегърнал така, че главата ми беше на рамото й.
Целунах я нежно по бузата и се надявах малко да се успокои, защото започнах да се притеснявам за нея.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Feb 06, 2012 10:41 pm

Той не реагира бурно,това малко ме успокой. Предполагах,че може да се е досетил,защото усещаше емоциите ми,а и да... Бях забравила опаковката....
-Крис толкова,те обичам че съм забравила колко време сме заедно,защото минава толкова бързо. Дори не съм усетила,че съм бремена,едва днес осъзнах. Сигурно съм в 4 месец,късно е да правя аборт,защото мога да умра. А,и наистина искам това дете,без да знам дори,какво ще се роди.
Обърнах се с лице към него:
-Ядосан ли си ми,какво мислиш?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Feb 06, 2012 10:46 pm

Уоооу, наистина беше притеснена, щом чак говореше така, а когато се обърна, видя замислената ми физиономия, но аз не се чудех дали съм ядосан, а какво точно ще бъде детето ни.
- Шегуваш ли се - казах с усмивка и я завъртях така, че тялото ми я притисна към леглото - щастлив съм.
Гледах я сериозно и спокойно в очите, а след това я целунах нежно, като започнах да галя тялото й. Това ми беше дошло някак си ... ами не точно възбуждащо ... исках да правя любов с нея, но бях прекалено изморен и се чудех дали въобще да започвам играта или първо да се наспя.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Feb 06, 2012 10:49 pm

Притиснах се към него и го целунах,радвах се че той се радва,а не избухна не ме обвини и всичко,което ми се въртеше в главата. Но истината беше,че се събудих много рано и бях много уморена. Игричката му ми харесваше но бях повече уморена от колкото възбудена:
-Може ли любими да поспим,много рано се събудих?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Feb 06, 2012 10:54 pm

- Четеш ми мислите - казах с широка усмивка и за момент отпуснах главата си на гърдите й.
Чувах как сърцето й бие и нямах търпение да започна да чувам и второто ... е за това тя можеше само да ми завижда. Легнах спокойно до нея, но отново положих глава на гърдите й, като прегърнах и я притиснах силно към тялото си. Спях много по-спокойно, когато бях на 100% сигурен, че тя е до мен. Отпуснах се и не след дълго се унесох в сладката страна на сънищата.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Feb 06, 2012 11:03 pm

Унесах се много преди него,защото бях много уморена,събудих се вечерта,той лежеше на гърдите ми и спеше,като къпан или като бебе това нямаше значение,бе сладък. Измъкнах се,за да отида да се изкъпя,а той бе по хавлия,която бе паднала от кръста му и оголваше сладкото му дупе. Влязох под душа но после реших да си взема една вана,не бе много топла,защото ми бе супер горещо. Не знаех но сякаш се намирах в пещ. Водата бе много хладка дори не знаех,как се намирам в толкова хладка вода.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 12:19 am

Събудих се и започнах да се оглеждам нервно. Леглото беше празно, стаята беше празна, усетих как ме завладява паника, докато не чух течащата вода от банята. Отпуснах се на леглото и се вгледах в тавана, а сърцето ми се опитваше да изскочи от гърдите ми ... кога се беше случило това, как изведнъж се превърнах в този човек, който се притесняваше за всичко. Опитах се да се успокоя напълно, но това беше невъзможно, без да я видя, че е в банята. Отворих бавно вратата и се усмихнах, но вместо да се върна в леглото, се приближих към нея, като започнах да разтривам тялото й. Нещо обаче не беше наред ... беше прекалено студена, а когато бръкнах във водата усетих колко е приятна за мен и веднага осъзнах, че не е никак добре за нея.
- Какво праших - казах нервно, като я хванах под мишниците и я издърпах навън - добре ли си - продължих да говоря нервно и да я увивам в хавлии, като вече бях сложил 3 върху нея и я прегърнах, за да я стопля - ами ако се разболееш ...
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 12:27 am

Истината бе,че ми бе супер горещо,чувствах се добре но ми бе много горещо.
-Не не мили,просто ми е горещо. Така е от почти един месец,за това спя без дрехи,е ти не ме оставяш да спа с дрехи но наистина ми е много горещо!
Казах аз и махнах одеялата:
-Но,ако искаш да ме стоплиш по друг начин съм много навита.
Палавото ми гласче и устните ми бяха до ухото му:
-Добре съм но съм бременна нормално е да ми е топло,а и ако прилича на теб сигурно то ме кара да ми е толкова топло.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 12:32 am

Наведох се към нея, като сложих нежно ръцете си на лицето й и я целунах. Наистина беше гореща ... дори прекалено гореща, но не трябваше да прави подобни неща.
- Само ми обещай, че няма да го правиш повече ... заради бебето. Не е никак добре за една бременна жена да седи в студена вода.
Тогава тя усети как я хванах за бедрата и я вдигнах, като краката й се увиха около кръста ми, ръцете й около врата ми, а устните й около езичето ми.
- ... нито пък да оставя мъжа си сам в леглото.
След тези думи продължих да я целувам страстно, като вървях към леглото.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 12:41 am

-Обещавам но...
Не ми даде да се оплаче,че ми е горещо,а се погрижи да ми стане още по горещо. Палаво се заигра с езичето ми,а аз увих ръце около врата му:
-Моя силен мъж...
Впих отново устни в него,а той ме повали на леглото:
-Не знам дали знаеш но на бремена жена не се отказва нищо...
Премигнах с миглички невинно:
-Искам да ме любиш,нямаш право да ми отказваш...

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 12:46 am

- Оооо миличка - казах лигаво - с това нямаш проблем.
Галех нежно цялото й тяло, като се отърквах в нея и тя усещаше колко съм възбуден. Докоснах всяко място от тялото й с устни, като наблегнах на краката й. Обичах да целувам вътрешната част на бедрото й, прасеца й, глезена й, че дори и пръстчетата на краката й. След което отново се върнах при устните й, като нежно го докоснах с моите и също така нежно проникнах в нея. Отвътре беше още по-топла и много по-нежна.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 12:52 am

Винаги беше нежен но и някак див. Сравнение с него,аз бях много малка но той знаеше,как да ме защитава и пази. Човек,ако ни погледне от страни,ще каже че ми причинява болка. Че може би може да ме нарани. Но той,беше като лавица с своите малки,толкова нежен. Извиках от удоволствие,когато ме завладя,обожавах да го правим,завъртях леко дупето си,като се усмихнах доволно. Не го изпусках от очи,той беше моя мъж...
Ръцете ми докосваха гърдите му,беше железен като скала,мускулите му се движеха,само за да доставят удоволствие.
-Обичам те!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 12:56 am

Целунах я още веднъж нежно, но това беше за последно.
- И аз теб ...
И тогава започнах да я целувам диво и страстно, като навлизах в нея бързо и рязко, но запазих нежността на движенията си. Нежно галех бедрото й, като го придърпвах и притисках към кръста си, а така ми беше много по-лесно да навлизам в нея, като на нея й беше много по-приятни. Бяхме достатъчно дълго време заедно, за да науча всичко за нея и ласките, които обича. Бях се научил как да я докосвам, как да я целувам ... дори как да печеля спорове с нея.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 1:04 am

Познаваше ме,за това набързо намираше слабите ми места,как да ме накара да се възбудя най-много,как да го желая,и какво най много ми харесва.
След последното,което той направи,дивите му движения изхода бе напълно не избежен. Впих ръцете си в него,той ме усети,забърза още,защото целта ни бе да свършим заедно. Това вече го умеехме до съвършенство.
Притиснах се до него и свърших бурно,колкото повече бяхме заедно,толкова по ми харесваше,толкова повече му се отдавах.
-Мили...

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 1:08 am

Усетих как тя ставаше все по-гореща и как тялото й ме приканваше все повече. Забързах движенията си и точно когато тя претрепна в ръцете ми, аз се излях в нея. Чувствах се толкова ... правилно, сякаш това е мястото ми и тя е жената и точно заради това не се бях притеснил, когато тя ми сподели, че е бременна. Единственото, което ме притесняваше, беше сигурността й и тази на детето ни. Вече щях да имам една грижа повече и ако съдя о себе си, защото си бях голяма беля, нямаше да ми е никак лесно. Излегнах се спокойно до нея, като я придърпах в прегръдките си и продължих да я целувам. Не я оставих да си поеме въздух, но това всичко беше, просто защото я обичах невероятно много.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 1:12 am

Продължаваше да ме гали и докосва,но бях израсходвала прекалено много енергия и бях ужасяващо гладна:
-Мили гладна съм...
Хванах ръката ми,като облизах пръста му,това го влудяваше и понякога съскаше сладко:
-Ако не хапна нещо,ще изям теб.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Feb 07, 2012 1:18 am

Отново се качих върху нея и я притиснах силно надолу, като се отърках между краката й, а след това я целунах страстно, но знаех, че само си играе с мен, затова се изправих до леглото и се усмихнах.
- Отивам да ти приготвя нещо.
Целунах я нежно по челото и сложих дънките си, като слязох надолу. Чудех се какво точно да й направя и тогава реших, че и на мен ми се яде ... ммм, да ... гофрети с течен шоколад и ванилов сладолед. Това щеше да дойде добре и на двама ни. Вече 20 минути бърках сместа, когато най-накрая бях готов да започна и естествено бях омазал всичко ... горката ми прислужница. Ако я бях помолил да ги направи тя, щеше да свърши много по-малко работа, отколкото й отваря сега с чистенето, а и щяха да станат по-бързо.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Feb 07, 2012 1:25 am

Слязах при него той се бе забавил много но гледката на оцапания ми мъж ми хареса още повече. Прехапах устни и бях застанала на прага:
-Ужасно си секси,нали го знаеш.
Пристъпих към него,бях с завързан чаршав за себе си,а под него нямаше нищо. Качих се на плота където имаше чисто място. Бодадох си пръстчето напред,като си взех малко от шоколада на гуфретите и го облизах:
-Супер много са сладки!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 9 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum