Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

5 posters

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 1:29 am

First topic message reminder :

Всъщност къщата ми се състои от няколко малки и сега ще ви покажа :P

Къщата за отдих:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-11
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-2

Къщата с басейна:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-7

Спалнята ми:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-2

Нужната къща, където е кухнята, банята, романтичният изглед и втората спалня.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-2
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-3
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-4
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Modern-bathroom-tile-design-ideas-9
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 1815527ku7feusg

И разбира се ... къщата за гости:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 1821056n07yubvm

... за малко да забравя колата си:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 182214249iayng9
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 8:24 pm

Скочих от леглото, защото бях много развълнуван, като малко дете и се усмихнах широко, а след това сложих ръцете си на кръста й, придърпах я към себе си и я целунах по устните така, както целуваш някой по бузката. Тя стоеше като препарирана и тогава видях шапката, която държеше и й я нахлупих на главата, след което се засмях, защото изглеждаше много ... странно.
- Така те искам - казах, като имах предвид за решението й.

Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 10:39 pm

Взехме и лампички и тръгнахме към къщата,щом пристигнахме,елхата бе пред вратата. Помогнаха ни да внесем всички играчки в хола и продуктите в кухнята:
-Кейка се прави,когато поискаш,а аз обичам да го правя преди Коледа защото не мога да му устоя.
Свалих якето си,като останах по меко пуловерче:
Застанах до купчината играчки и казах:
-Първи се слагат лампичките,после гирляндите,играчките и накрая коледната звезда.
Сложихме лампичките и гирляндите,като започнахме на различни места да слагаме от шарените играчки. Аз се закачах по коледно с него,като се опитвах да сложа играчката по на горе но никога не се получаваше,той без никакви усилия достигаше високата елха.
Подадох му коледната звезда и казах:
-Сложия ти,аз отивам да правя коледен кейк!
Щипнах го по бузата и тръгнах към кухнята,като сложих една престилка взех една купа и започнах да правя сместа за кейка,като първо трябваше да разбия яйцата. Бях се развихрила в кухнята,като докато месех тестото за корабийките,се омацах и с брашно. Правих формички,като ги нареждах в тавата.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 10:51 pm

"Леле, че е откачена" казах си на ум, но осъзнах, че така я харесвам още повече. В нея се криеше едно детенце, което имаше нужда от внимание и обич, а днес й бях дал достатъчно и от двете, за да пощурее така. Елхата изглеждаше повече от невероятно, а отдолу имаше и няколко подаръка вече.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 1652M

Това обаче ме подсети за нещо и повиках прислужницата. Обясних й как стоят нещата и трябваше да ме прикрие, докато ме няма. Не исках Ребека да идва с мен, нито да знае къде съм.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 11:01 pm

Направих курабийките и кейка. Отидох да се измия,а него го нямаше никъде,не знаех къде е отишъл:
-Къде е Крис?
Но не ми отговори,седнах на дивана,елхата беше много красива,взех си и чаша горещ шоколад. Взех една книга и започнах да чета,явно имаше някаква работа и после,щеше да дойде. Струхувах се да не съм го изплашила и да е забегнал на някъде.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 11:10 pm

Прибрах се, но когато отворих вратата тя беше пред мен. Четеше някаква книга и се надявах да не ме е видяла, за това буквално се изпарих и се появих в спалнята, като прибрах малката червена кутийка която носих в шкафа с бельото ми. Надявах се да не бърка там ... освен ако не искаше да носи и боксерките ми. Те определено щяха да са й големи ... Съблякох се и си сложих тениска, а когато се върнах долу се направих, че съм се прибрал преди малко и тя просто не ме е видяла как влиза. Седнах на дивана до нея и се вгледах в четивото й, докато чаках да ми обърне внимание.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 11:30 pm

Не бях усетила кога се е прибрал,той седна до мен. Затворих книгата и му се усмихнах:
-Къде беше,не можа да видиш,как се развихрям в кухнята!
Оставих книгата и легнах в неговите обятия,като се загледах в елхата,а тя беше просто невероятна:
-Вече си имаме и елха,има и курабийки има и коледен кейк,ако искаш можеш да го опиташ,а аз имах,аромат на ванилия от сладкишите.
Но ми бе много приятно в неговите обятия.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 11:36 pm

- По късно ще го пробвам.
Бих го пробвал веднага и определено не целях да я обидя, но ми беше толкова приятно да я прегръщам, че просто не исках да я пусна. Целунах я по главата и почувствах, че нещо липсва. Да ... бях,е толкова хубава двойка, но ние дори не знам дали бяхме двойка ... да не споменавам и караницата снощи, заради която предполагах, че още сутринта ще си е тръгнала пеш. Опитах се да изтрия спомена за снощи, но имаше едно нещо, което ме побъркваше. Всеки път щом затворих очи, виждах как разкъсвам пижамата й и започвам да я целувам страстно по врата. За момент се замислих, дали не трябваше да продължа тогава.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Dec 19, 2011 11:45 pm

Приближих се към него,сложих ръка на гърдите му,като го целунах,загледах се в лицето му но устните му бяха много сладки и започвах да се пристрастявам към невероятното усещане. Тялото му ме побъркваше,беше като някое божество и караше тялото ми да трепери по него.
Станах внезапно,като щях да загубя контрол,а той ми бе показал,че не го иска,че не ме желае,за това казах веднага:
-Отивам да хапна коледен кейк!
Отидох в кухнята и седнах на барплота,като си отрязах парче от кейка и започнах да си хапвам.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Dec 19, 2011 11:58 pm

- Слизам до мазето.
Провикнах се силно, за да ме чуе и отидох долу, за да взема една бутилка вино. Долу беше влажно и приятно и за момен седна на един стар диван, за да успокоя страстите си, защото наистина много я исках, а не биваше да прибързваме.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 12:07 am

Забави се много,за колко време се взимаше бутилка с вино. Реших да взема малко лед в който да сложи виното за да се охлади малко. Слязох при него,слязох по стълбите,а той седеше на дивана.
-Хей какво става?
Приближих се бавно към него,заставайки пред него,държах купата с лед. Реших да бъда плава:
-Нося лед за виното!
Дадох му купата,като се присегнах и взех едно купче. Преминах с него по устните си,то се топеше по мен. После леко надолу по врата ми.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 12:19 am

Седях и премигах глупаво, защото не можех да повярвам на очите си. Гледката беше изумителна и аз едва се сдържах, но вече дори и не исках да се сдържам повече. Галех тялото й, но все пак още се сдържах, докато тя не започна да ми говори и всъщност беше много права. Сдържах се, защото мислех, че е грешно и лошо, но повече не можех ... исках я и щях да я имам ... ВЕДНАГА!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=p9VQ2MXMDnM#t=115s

Тя беше коленичила пред мен и продължаваше да ми говори, докато най-накрая не хванах лицето й и не я целунах. Целувката няма нищо общо с онази на базара. Тази беше толкова страстна, толкова дива, че ме накара да изстена от удоволствие. Хванах нежното й тяло и веднага я качих в скута си, като започнах да я събличам бързо и настървено.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 12:36 am

Целувките му ме палеха още повече,исках да се отърва от всичките си дрехи,защото исках да докосва тялото ми със силните си ръце. Съблече пуловера,а с още по голяма лекота,се отърва от сутиена ми. Простенах,защото гърдите ми се докоснаха до тялото му,дори малките неща ме караха да полудея. Свалих нервно тениската му,като исках направо да я разкъсам.
Трепереща но от страст прокарах ръце по невероятното му тяло. Мускулите му бяха твърди,тялото му това беше просто невероято.
Хапеше врата ми и тръпнех от удоволстви.
-Толкова те желая!
Казах аз,като просъсках.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 12:46 am

- Аз също! - едва успях да кажа през зъби.
Не след дълго бяхме останали чисто голи и не чаках нито секунда. Надигнах я леко, като я наместих върху себе си и макар че бях див и разярен, проникнах нежно с нея. Ръцете й се увиха около врата ми, като се притисна още повече към мен, а аз плъзнах едната си ръка по гърба й, за да не разреша на тялото й да се отлепя от моето, а другата се намираше на стегнатото й дупе и й помагаше да се движи. Бях заровил лицето си във врата й и я целувах страстно. Цялото ми тяло гореше и излъчваше неописуема топлина, а нейното беше още по-горещо. Пресегнах се за пълната ледарка, но тя се обърна и леда се плъзна по целия диван, като изстуди бедрата ми и нейните крака. Двамата настръхнахме от леденото докосване, но на мен това ми повлия още по-възбуждащо.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 1:03 am

Възбуждаше го усещането за студ направо го побъркваше. Движех се в скута му,като грабнах колкото можех купчета и ги пуснах по тялото му,те бързо се стопиха по тялото му,а той стана още по див. А,аз не обичах нежния секс,обичах дивата страст и той можеше да ми я даде но и бе нежен.
Размазах ледчета по тялото му,кожата му започна да лъщи.
Прихвана ме за дупето,за да ме дари с два силни тласъка,като взех едно кубче и преминах през гърдите си,това ужасно ми хареса,накара ме да изтръпна цялата:
-Докосни ги с устни!
Примолих му се аз,като прехапах устни.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 1:16 am

Не можех да си намеря мястото, защо тя просто ме побъркваше. Ту я целувах лудо, ту изтягах врата си и облягах главата си назад. Всичко беше повече от невероятно и дори не си го представях по-хубаво, докато тя не взе леда и не започна да минаха през тялото ми с него. Това ме амбицира още повече и движенията ми ставаха все по-бързи, все по-диви, все по-жадни ... а върха на всичко беше, когато видях как преминава с кубче лед през гърдите си и блещукащи капчици вода се стичаха от зърната й. Не мислих нито секунда, а веднага изпълних това, което ми беше казала, но не просто ги докоснах с устни. Едната ми ръка се премести на гърдите й, а другата отново се качи на гърба й, за да я притиска към мен, докато си играех със език с тях и попивах всяка капка с устните си. Усетих, как ще свърша, но просто не исках този момент да свършва, за това я вдигнах от себе си и я сложих да седне на облегалката на дивана, като я разкрачих. Веднага взех кубче лед, но преди да премина с него по най-нежната част от тялото й, до сложих в устата си. Ръцете ми се намираха в на горната част на дупето й и я придърпваха все повече към мен, докато се вкарвах ледчето в нея и го гонех с език.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 1:27 am

В първия момент потрепнах но тогава свикнах със студа на ледчето и дори ми стана невероятно възбуждащо. Накараме да треперя от небивало удоволстиве. Наредих по тялото си ледчета който се топяха. Играта продължаваше,бях толкова възбудена,че по дивана нямаше само вода,а и моята възбуда,дръпнах го към мен,тялото му се облегна на мен,усещах пулсиращата му мъжественост:
-Влудяваш ме!
Наместих с ръка достойнството му,защото бях не търпелива да го усетя отново в мен. Имах още лед под тялото си,взех едно и го пуснах да слезе по гърба му. Стенех нежно,цялото мазе се огласи със стенания от удоволствие. Усещах пулсиращата му мъжественост в мен,не бях усещала толкова пламенно никой мъж до сега. С такава дива страст,че колкото повече имах,толкова повече исках.
Ръцете ми го одраха но без да му остават следи,като се спряха на перфектно оформеното му дупе.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 1:38 am

Тя вече беше легнала, а аз се вихрех над нея. Леда почти се беше разтопил и тя лежеше във леденостудена вода, а под тялото й туктаме се намираха бучици лед. Наместих се отново между краката й и тя изгаряща от нетърпение ми помогна да проникна пак във нея. Сега тя беше хладна, той горещ и това я накара да застене от удоволствие. Ръцете ми я притискаха плътно към дивана, докато бях заровил лицето си във врата й и я дарявах с невероятното усещане на целувките си. Отново усетих онази приятна тръпка и знаех, че този път няма да се сдържа. Бързо я обърнах, за да застане на колене с гръб към мен и докато продължавах да навлизам лудо в нея, ръката ми се спусна бавно отпред и я масажираше нежно. Забързах темпото и в края движенията ми станаха още по-агресивни и по резки.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 3:22 pm

У първия момент не можех да повярвам,колко див е с мен,обърна ме,като проникна в мен и ме изпълни отново но този път това ме побърка. Хванах се за облегалката,като и аз се задвижвах,за да направя удоволствието още по яко.
Хванах ръката му,която притискаше гърдите ми. Обожавах ръцете му да са върху мен,да ме докосва толкова властно,толкова страстно.
Диво ме задвижи,знаех че скоро нямаше да издържа и да падна в плен на лудия оргазъм. Извиках от удоволствие,като завъртях глава към него:
-Да!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 3:37 pm

Тя изви сладкото си вратле, което до преди малко целувах и се обърна към мен, а устните ми веднага се покатериха по врата й нагоре и стигнаха до нейните, като я целувах отново и отново, без да й позволявам да си вземе въздух. Накрая вече не се сдържах и ръката ми се премести на гърба й и я наведох надолу, като я надигнах в областта на кръста, за да мога да проникна още по-дълбоко в нея. Претръпнах няколко пъти, след което се наведох и обходих нежното й гръбче с устни. Все още стоях в нея, защото не исках да я пусна и нежно целувах тялото й, но знаех, че след като страстта в нея отмине, щеше да замръзне от ледената вода, която се стичаше по тялото й. Бавно излязох от нея, като й дадох да държи всичките дрехи и 1 бутилка вино, а аз я взех на ръце и двамата съвсем голи си качихме обратно в хола, но аз се бях запътил към спалнята, за да си вземем горещ душ. Точно в този момент мина чистачката и в първия момент изпищя, защото може би я стреснахме, но мен ме изби на смях, а тя се обърна и започна да се извинява, но на мен не ми направи особено впечатление. Все още носех Ребека и я качих по стълбите, като я поставих да легне на леглото, докато напълня ваната.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 3:57 pm

Красивото му тяло се движеше толкова невероятно,а тялото му блестеше от водата. Беше секси,беше мъжа мечта и ме побъркваше дори,като правеше необикновени неща,накара тялото ми да изгори. Завъртях се към него,той отиде да напълни ваната,а аз си го огледах,имаше секси дупе...
Усмихнах се като някоя хлапчака,защото ме караше да се развълнувам,като някоя тинейджърка. Приближих се на пръсти,като прокарах ръцете си по кръста му и ги сключих на корема му. Не можех да го целуна по врата,за това го целунах по гърба и му измърках и то толкова еротично. Усещането за силното му тяло,ме накара отново да се възбудя.
Палавата ми ръка се спусна към мъжествеността му и нежно го погалих:
-Нямаш си никаква идея,колко невероятно ми действа твоето тяло.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 4:04 pm

- А аз си мислих, че аз ти действам така ... - казах закачливо, като се пошегувах, че този път тя ме третира като парче месо ... като едно голямо парче месо.
Напълних огромната вана, а след това клекнах долу и натиснах едно копче, а от ваната започнаха да излизат невероятно много мехурчета. Сложих малко пяна за вана и отпускащи масла, а те веднага се разпениха, заради мехурчетата и побързах да затворя вратата, защото пяната скоро щеше да плъзне и по пода на банята. Излязох, само за да взема 2 чаши и тирбушон за виното, а когато се върнах потопих Ребека във ваната и с голямо нежелание влязох при нея, защото водата беше ужасно топла, но щеше да е кофти да я оставя сама да се изкъпе след това долу. Напълних чашите и й подадох едната.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 4:13 pm

Дори във ваната му сравнение с него изглеждах като мъниче. Опрях се на рамото му и поех чашата вино,чукнах я в неговата и отпих. Той не бе отвърнал на малката ми закачка за това реших да не се пробвам пак но увих краката си около неговия крак,като бедрата ми се докосваха до него:
-Не успя да си кусаш от кейка?
Закачих го отново но досега не го бях виждала да се храни:
-Трябва да се храниш,ще ти прилошее?
Вече мислех че го кара на хранителни добавки:
-Няма да загубиш форма,ако хапнеш нормална храна.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 5:56 pm

Разсмях се силно, а тя май наистина се беше притеснила за мен, за това реших да й угодя. И без това не ми се искаше да научава за мен толкова рано. Не исках да я изплаша.
- Добре - казах примирено - разрешавам ти довечера да ме натъпчеш като прасенце, което угояват за коледната вечер, но аз съм повече по сладките неща и не ми трябва нищо повече от теб.
Тя се усмихна сладко, но аз нямаше да я оставя след толкова малко игра - Застанах над нея, като се наместих между краката й и ръката ми погали горната част на бедрото й, като се плъзна по извивката на стегнатото й дупе. През цялото време я целувах страстно, защото я исках отново. Бавно спуснах устните си надолу и не след дълго се отказах под водата, като лекичко я хапех за коремчето, а тя се смееше но не ме спря. За жалост удоволствието не бе пълно, защото не можех да се отпусна, понеже реших, че ще е по-добре да броя ... така де, щеше да е странно, ако се задържа повече от 2 минути под водата, най вече като се има предвид, че за да я ухапя ми се налагаше да си отварям устата.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 6:48 pm

Той се опитваше да ми достави удоволствие се потапяше под водата,удоволствието от засмукването бе повече от върховно но не бе същото,каквото да е над водата или в леглото. Избягах от ваната,бе топло и хубаво но бях полудяла по него и ваната не бе никак удобна за палуване.
Излегнах се на леглото разтваряйки крака,прекарах ръка по нежните си бедра предизвиквах го,извих се за да дойде да ме вземе но той искаше да ми се наслади.
-Знам,че ме искаш. Ела красавецо!
Палаво проникнах с едно пръстче,като го направих свидетел на нежното действие и стенание. Бях могра но бях и мокра,защото бях възбудена невероятно много:
-Хайде ела!
Простенах и се извих.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 7:20 pm

Аз обаче не помръдвах ... за нищо на света нямаше да си позволя да проваля тази страхотно гледка. Облизах устните си, защото пресъхваха от напиращата възбуда в мен. Бях увил една кърпа около себе си и при всеки друг случай щях да я хвърля на една страна, но исках да видя колко мога да я провокирам и само заради това не я махнах. Седях там мокър и полугол и се наслаждавах на гледката, като се чудех кой първи ще поддаде.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 2020854byladyqw
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 7:43 pm

Продължих играта си,пръстите ми се движеха,а другата ми ръка се спря на гърдите ми. Извивах се и го гледах:
-Искаш да ме мъчиш ли,виждаш ме колко съм готова за теб,как искам да ме докоснеш,да ме изпълниш...
Говорих през стенания но не издържах той не се приближаваше до мен но аз бавно се приближих към тялото му,още стенех от удоволствие. Отвързах кърпата му,като я съборих на земята. Мъжествеността му показваше желанията му,прокарах ръце по цялото продължение,като задвижих бавно.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 3 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum