Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

5 posters

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 1:29 am

First topic message reminder :

Всъщност къщата ми се състои от няколко малки и сега ще ви покажа :P

Къщата за отдих:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-11
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-2

Къщата с басейна:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-7

Спалнята ми:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-2

Нужната къща, където е кухнята, банята, романтичният изглед и втората спалня.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-2
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-3
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-4
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Modern-bathroom-tile-design-ideas-9
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 1815527ku7feusg

И разбира се ... къщата за гости:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 1821056n07yubvm

... за малко да забравя колата си:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 182214249iayng9
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 7:43 pm

Продължих играта си,пръстите ми се движеха,а другата ми ръка се спря на гърдите ми. Извивах се и го гледах:
-Искаш да ме мъчиш ли,виждаш ме колко съм готова за теб,как искам да ме докоснеш,да ме изпълниш...
Говорих през стенания но не издържах той не се приближаваше до мен но аз бавно се приближих към тялото му,още стенех от удоволствие. Отвързах кърпата му,като я съборих на земята. Мъжествеността му показваше желанията му,прокарах ръце по цялото продължение,като задвижих бавно.

Rebeka

Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 7:51 pm

Извих глава на страни, но не можах да подтисна желанието си - хванах я за кръста, завъртях се и я сложих на шкафа зад мен, като я разкрачих веднага и бясно проникнах в нея. Тя се облегна на стената, а аз се наведох малко, за да мога да стигам гърдите й с устни. Нежно въртях езика си около зърната й, като ги засмуквах леко. Имаше невероятно красиво тяло и просто не можех да му се наситя. Не след дълго я хванах и се върнахме в леглото, като легнах отдолу. Накарах я да отпусне тялото си върху мен, надигнах се леко и се задвижих диво под нея. Тя стенеше нежно точно до ухото ми и това ме побъркваше. Имаше най-нежните стенания, но провокираха най-перверзните мисли в мен.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 8:02 pm

Отпуснах се на него,едната ми ръка бе хваната за рамото му,а другата на врата му. Стенех му в ухото,като засмуквах меката му възглавничка,усещаше тежкия ми дъх във врата ми. Толкова много го желаех,толкова много го исках. Сега нямаше начин да му се наситя,усещах тялото му,гърдите ми се търкаха в неговите,а той се движеше диво,много диво,накараме да изпитвам такава дива страст,която никога не съм изпитвала до сега. Задвижих дупето си но той ме стисна,простенах и се засмях,като мо измърках. Изправих се бавно,за да му се насладя,за да се наслади и на мен. Отметнах коси назад,ноктите ми но не силно минаха по невероятното му тяло. Задвижих се бързо,взех едната му ръка и я сложих на гърдите ми.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 8:25 pm

Оставих я малко тя да движи нещата, защото всъщност така ми харесваше повече. Перфектното й тяло се извиваше над мен, а ръката ми нежно мачкаше гърдите й и си играеше със зърната й. Бях прехапал долната си устна и не смеех да кажа или направя нищо, за да не спре. Отпуснах главата си на меката възглавница и затворих очи, но не се отпуснах напълно, защото ръцете ми все още обхождаха нежното й телце. Отново реших да я дръпна към себе си, за да усетя тялото й притиснато в моето, но в последния момент размислих. Изправих се и увих ръцете си около нежното й тяло, като я притиснах толкова силно към мен, че тя изстена тихичко, но не знаех дали е от удоволствие или защото не й позволявах да диша.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 20213829w9zsxylk
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 8:53 pm

Обхванах го през мишниците,като се допрях до горещото му тяло. Треперех,караше ме да треперя от удоволствие,от сладки конвулси,гледах в прекрасните му очи,като го целувах страстно. Останахме около минута така прилепени,като се притискахме един друг. Преместих ръцете си на лицето му,като подалих бузите му с палец. Толкова много ми се искаше да остане този дълъг момент и да се превърне в постоянен.
-Крис...
Целунах отново устните му но се страхувах не исках да свършва. Сгуших се в него,той ме събори на леглото и се оказа над мен. Простенах,защото бе излязъл за миг от мен и пак проникна.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 9:53 pm

Настървено мачках цялото й тяло, като се притеснявах, че се пристрастявам към нея. Толкова я исках, че сякаш продължавах да я желая в представите си, дори когато бяхме слети. Някак си ми беше трудно дори и аз да си го обясня на себе си. Накрая обаче се притесних, дали не бях прекалено груб за нея, а и честно казано, от време на време ми се искаше да съм много мил и нежен с нея. Намалих малко темпото, с намерение да удължа удоволствието, а тя да види другата ми страна. Отпуснах тялото си върху нейното, но не прекалено, защото беше прекалено нежна и крехка. Целувките ми вече не бяха изпълнение със страст, а с нежност и обожание.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 10:50 pm

Страстта му беше изместена от неговата невероятна нежност. Усмихнах се ръцете ми го докосваха с връхчетата на пръстите. Кожата му бе от коприна не мислех,че мъж може да притежава толкова нежна кожа.
-Перфектен си,като някое божество!
Признах си аз и го целунах,като допрях буза до неговата и нежно простенах,защото той се движеше бавно в мен.
Прехапах устни,защото щях да му призная,че го харесвам дори обичам но не можех,не можех защото той не изпитваше това към мен.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 11:01 pm

Засмях се, защото тя дори не осъзнаваше колко е близо до истината ... все пак бях полубожество, но какво беше тя - просто човек ... защо тогава беше ролкова необикновена за мен. Зарових пръстите си в косите й, а другата ми ръка вдигна крака й и го притисна към кръста ми, докато се спускаше по бедрото й. През цялото време не спирах да я целувам, не само по устните, а по цялото й невероятно тяло. Бяхме започнали толкова диво и игриво, а сега завършвахме нежно, като отдавахме не само телата си един на друг ... или поне аз. Все още бях нежен, но накрая забързах движенията си и притиснах бузата си в нейната, като след няколко секунди свърших. Цялото ми тяло пулсираше и всяка вена беше изпъкнала, да не говорим за мускулите ми. Така се бях напрегнал, че всеки един се беше стегнал и изглеждах още по релефен, както след тренировка. Целунах я още няколко пъти нежно, а след това се отпуснах до нея.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Dec 20, 2011 11:12 pm

Обърнах се към него,като сложих крачето си върху дупето му,притиснах се към него. Галех го по ръката от рамото към китката. Мускулите му бяха изпъкнали още повече и изглеждаше,като реклама на някой фитнес продукт. Една целувка по устните,брадичката,врата и гърдите му,а после го погледнах отново:
-Не вярвам,че това се случи,имам чувството,че спа и сънувам някой от сънищата си,който сънувам тези дни.
Гушнах се в него,той бе толкова силен,а дори и аз да бях силна,не можех да се меря с него,изглеждах като плюшено мече в прегръдките на голямо дете,толкова ми бе хубаво тук.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Dec 20, 2011 11:23 pm

Придърпах я още повече към мен и си я гушнах хубаво, но ни завих с чаршафа, защото все се притеснявах, че може да се разболее. Зарових главата си в косите й, които почти бяха изсъхнали и я целунах по главата, а след това се отпуснах и заспах. И все пак не ядохме, но след подобно нещо само хората се сещаха за храната, защото имах нужда от нея.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Sam-sam-winchester-11345523-600-228
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 21, 2011 3:09 pm

Събудих се усещайки нежния му дъх по врата си,беше заспал сгушен в косите ми. Обърнах се и го погледнах как сладко си. Погалих го по бузата,толкова бе сладък докато спи. Сгуших се в него,като се завих с одеялото. Толкова топло,толкова нежно и все едно се сбъдваше мечтата ми. Бях се скрила отново под одеялото не ми се ставаше исках да остана с него цял ден и да се гушкам в него.
А,бях забравила за работата,за това,че исках да избягам и пр.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 21, 2011 7:11 pm

Започнах да примигам сънено, когато видях две топли очи да се взират в мен. Отново затворих моите и се усмихнах широко, като притиснах Ребека към тялото си. Толкова малка и нежна, тя не можеше да направи друго, освен да ми се подчини, но сякаш това не й пречеше. Ръката ми се спусна по гърба и надолу по кръста й, като я погали съвсем нежно, а устните ми жадно се впиха в нейните.
- Добро утро.
Целунах я по главата, а после отново затворих очи и се отпуснах, но телефона ми иззвъня и наруши спокойствието ми. Опитах се да не му обърна внимание, но който и да беше , си беше доста нахален. Взех телефона, като видях непознат номер. Затворих и сложих телефона на нощното шкафче, но настроението ми вече се беше развалило.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 21, 2011 7:50 pm

Телефона звъна и развали настроението и на двама ни. Но аз се скрих под одеялото не ми се стваше и нямаше да го направя. Исках да мириша на него. Приближих се и легнах в него,като го обхванах с ръце:
-Не не ставай още!
Измърморих и сложих глава на гърдите му:
-Остани с мен.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 21, 2011 8:10 pm

- Имам работа - излъгах хладнокръвно и станах от леглото.
Сложих си едни боксерки, но реших, че няма да е зле, ако прибавя и дънки. Не исках прислужницата ми да ме гледа всеки ден гол. На мен не ми беше неудобно, но най-вероятно това смущаваше нея.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 6a00e5528100618833013488150563970c-500wi

Слязох долу, като оставих Ребека съвсем сама в голямото празно легло, но си имах причина. Прислужницата беше в кухнята и точно приготвяше закуската, а това ме зарадва и реших да й дам някаква коледна премия. Беше само от 3 дена тук, но вече свикваше с навиците ми и правеше всичко точно така, както го обичах. Поздравих я, а тя ми отвърна със същото, след което извадих един поднос от шкафа и върху него сложих кафе, портокалов сок, кифличка, малко плодове, каничка с мляко и една малка вазичка, в която имаше маргаритки. Беше прекалено лигаво и това определено не бях аз, но ми се прииска да го направя за нея.


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Breakfastinbedrecipes
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 21, 2011 9:04 pm

Той ме избута брутално но се скрих под одеялото нямаше да изляза от тук,така ми се спеше,а той ме разбуди,като мина със сексапилното си,горещо,мускулесто и мъжественото тяло. След като се облече обаче кефа ми замина по дяволите.
След няколко минути обаче се върна с табла носейки ми нещо за ядене. Бутнах леко одеялото и се приближих към таблата:
-Знаеш ли може да си ужасно груб но и ужасно мил.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 21, 2011 9:48 pm

- Това ми е специалността.
След тези думи хванах нежното й лице с големите си ръце, като я дръпнах към мен и я целунах страстно. После обаче я оставих да закуси, съблякох се отново и влязох в банята, като реших да не се бавя много, защото ако решеше да дойде, щеше да реши, че съм луд. Отново бях напълнил ваната с леденостудена вода, но сега липсваше само ледът. Отпуснах се и затворих очи, като дишах тежко и от устата ми излизаше гореща пара.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 21, 2011 10:24 pm

Хапнах на бързо,като реших да се присъединя към ваната му,пристъпих леко на пръсти,като се приближих и реших да вляза във ваната при него. Съблякох дрехите си и навлязах с едно краче но тогава усетих ледената вода,залитнах на долу и паднах на земята,като си ударих главата и загубих съзнание. Романтично еротичния привкус на това си беше отишъл по дяволите. По лошо не можеше и да бъде.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 21, 2011 10:30 pm

Чух доста силен шум до мен, който дори ме стресна, но когато отворих очи направо си се изплаших. Скочих от ваната и отидох при Ребека, която лежеше на пода и беше в безсъзнание. Вдигнах я и я занесох на леглото, като се чудех какво точно да направя. От главата й течеше кръв, а това хич не беше на добре, а най-близката болница беше на 15 минути път от тук и то с моето бясно каране. Огледах се добре и когато се уверих, че никой не гледа сложих ръката си на челото й, затворих очи и леко набръчках вежди. Когато отново ги отворих, от устните ми се изтръгна една тежка въздишка на успокоение. Кръвта вече не течеше, а от удара нямаше и следа. Сложих я отново да легне, като взех кървавата възглавница и я хвърлих в коша за пране. Веднага я смених с нова и дори не се замислих, че можеше да я види там. Сложих си едни боксерки и седнах на ръба на леглото, като хванат ръката й и се втренчих в нея, чакайки я да се събуди.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 21, 2011 10:56 pm

Отворих очи и го видях над мен,не знаех какво точно се е случило,той държеше ръката ми и ме гледаше тревожно:
-Какво стана Крис?
Попитах аз,като се опитах да се изправя но малко ми се зави свят и легнах пак на възглавницата:
-Исках да вляза при теб във ваната но водата ти бе ледена стреснах се и се подхлъзнах.
Разтърках очите си с ръка,тогава пред мен до Крис стоеше един който имаше дупка в черепа и се приближи към мен. Премигнах но този път не изчезна ами остана и започна да се приближава към мен:
-Помогни ми да спася съпругата си!
Дръпнах се назад към леглото изплашена,защото видението не се дръпна.
-Крис!
Извиках,като закрих лицето си.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 21, 2011 11:05 pm

Сега беше най-лошото време за духове, но поне можех лесно да замажа положението. Обърнах се към духа и прошепнах няколко неща, които не бяха на съвременен английски, като се надявах, да съм го казал достатъчно тихо, за да не ме е разбрала. Духат изчезна пищейки, но нямах време да се занимавам с тези глупости. Още утре щях да обезопася къщата, като сложа разни талисмани и други неща, които щяха да държат духовете на далеч, но не можех вечно да съм с нея.
Приближих се до нея и я прегърнах, като се опитвах да я утеша.
- Спокойно. Просто си удари много лошо главата.
Това щеше да й даде отговор за духа, като го помисли за халюцинация, но какво щях да правя следващия път. Притиснах главата й към гърдите ми и я целунах по челото.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 21, 2011 11:13 pm

Сгуших се в него и започнах да плача никога не бяха толкова силни халюцинациите ми до толкова,че дори да се приближават към мен и да ги виждам толкова продължително,дори ги и усещах,усещах мъката,усещах болката. Треперех в ръцете му,не знаех какво ми се случва,бях побъркана,напълно побъркана.
-Може би се побърквам....
Обгърнах го с ръце това наистина ме изплаши,а не се плашех лесно много пъти бях вижала и по страшни неща но говорещи зомбита с дупки в главата.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 21, 2011 11:22 pm

Сърцето ми се свиваше, като я гледах така и каквото и да направя, нямаше да погне, така както щеше да помогне истината. Леко се отдръпнах от нея и хванах лицето й с ръце, като я накарах да ме погледне. Болката в очите й беше неописуема, но не можех просто така да й заявя нещата ... трябваше да подходя деликатно, за да не я изплаша още повече. Не ми отне много време, за да се досетя какво да й кажа точно:
- Не ... напълно нормална си! Аз също го видях - тя ме погледна учудено и сигурно щеше да ми се развика, за това продължих - и го чух ... искаше да помогнеш на жена му - очевидно идеята ми беше лоша, защото тя ме гледаше още по-втрещено, но аз вече се изчерпах и казах последното, което ми дойде на ум - дори и двамата да сме луди, не мислиш ли, че е невъзможно да имаме едни и същи халюцинации.
Все още държах лицето й, като се надявах да ми повярва, но тя просто премигаше изненадано, а аз напълно я разбирах.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 21, 2011 11:55 pm

-Какво искаш да кажеш,че и ти като мен виждаш зомбита!
май не бе точно това определение но все пак бе много страно,отдръпна се от него но само за да го виждам:
-Какво виждам тогава духове и защо и ти ги виждаш?
Беше много странно но до някъде това което казах беше логично виждах ги цял живот и сега вече разбирах до някъде какво е:
-Защото се засили?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 12:14 am

Приближих се до нея и седнах на леглото, като се облегнах на стената. Виждах колко е уплашена, за това я придърпах към себе си и я накарах да легне в прегръдките ми. Започнах да си мисля как да й обясня каква е ситуацията, но не беше никак лесно. Всъщност ако беше дете щях да се справя по-добре, но се налагаше да говорим за това.
- Представи си теч - супер ... сравнявах духове с вода, ама не ми дойде друго на ума - представи си, че от тавана капе вода и ти слагаш кофа отдолу ... която да събира водата. Твоята кофа е мястото, където изолираш духовете - през цялото време размахвах с ръце и доста се бях въодушевил - ти не празниш твоята кофа и накрая е нормално да се препълни. Просто трябва да се освободиш от присъствието им.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 12:32 am

Премигвах все още не разбирах какво става става но този път защото не вярвах. Обърнах се към него,докоснах гърдите му с ръка:
-И какво да им помогна да преминат отвъд ли?
Премигнах отново на парцали и се засмях,като се отдръпнах:
-Значи съм,като онази от серияла Шепот от отвъдното,говоря с призраци и ги изпращам към дома.
Но той бе сериозен:
-И ти ли си,като мен?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 12:40 am

Погледнах я учудено и надигнах едната си вежда, а след това се разсмях силно.
- Сериозно ... приличам ли ти на Дженифър Лав Хюит?
Двамата се засмяхме в един глас, а после пак я притиснах към себе си, защото това подейства успокояващо и на мен, а и се радвах, че избегнах въпроса й дали съм като нея, защото аз въобще не бях като нея. Различавахме се по толкова много неща, но тя още не беше готова да разбере, а аз не бях готова да й кажа.
- И все пак говорех сериозно. Трябва по някакъв начин да се освобождаваш от тях, защото ще стане много по-тежко, но не искам да го правиш сама, защото ... те наистина могат да ти навредят.
Сега наистина трябваше да се правя на човек ... дори щях да разговарям с духове ... ужас. Та аз с хора не разговарях, какво оставаше за още по-нищожните от тях духове. Тях просто ги отпращах, защото можех, но какво щях да кажа за това на Ребека. Отпуснах се пак в леглото и се опитах да мисля трезво. Това му беше лошото на връзките с хората ... но изобщо не съжалявах!
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 4 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum