Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

5 posters

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 1:29 am

First topic message reminder :

Всъщност къщата ми се състои от няколко малки и сега ще ви покажа :P

Къщата за отдих:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-11
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-2

Къщата с басейна:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-7

Спалнята ми:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-2

Нужната къща, където е кухнята, банята, романтичният изглед и втората спалня.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-2
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-3
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-4
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Modern-bathroom-tile-design-ideas-9
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 1815527ku7feusg

И разбира се ... къщата за гости:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 1821056n07yubvm

... за малко да забравя колата си:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 182214249iayng9
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 12:40 am

Погледнах я учудено и надигнах едната си вежда, а след това се разсмях силно.
- Сериозно ... приличам ли ти на Дженифър Лав Хюит?
Двамата се засмяхме в един глас, а после пак я притиснах към себе си, защото това подейства успокояващо и на мен, а и се радвах, че избегнах въпроса й дали съм като нея, защото аз въобще не бях като нея. Различавахме се по толкова много неща, но тя още не беше готова да разбере, а аз не бях готова да й кажа.
- И все пак говорех сериозно. Трябва по някакъв начин да се освобождаваш от тях, защото ще стане много по-тежко, но не искам да го правиш сама, защото ... те наистина могат да ти навредят.
Сега наистина трябваше да се правя на човек ... дори щях да разговарям с духове ... ужас. Та аз с хора не разговарях, какво оставаше за още по-нищожните от тях духове. Тях просто ги отпращах, защото можех, но какво щях да кажа за това на Ребека. Отпуснах се пак в леглото и се опитах да мисля трезво. Това му беше лошото на връзките с хората ... но изобщо не съжалявах!

Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 12:46 am

-Но как си тръгна?
Отново се надигнах и го погледнах:
-Ти го отпрати нали,щом ги виждаш може и да ги отпращаш,как го правиш?
Попитах аз,трябваше да има начин.
-Този,щеше да ме нападне до сега никой не си го е позволявал но трябва да намеря начин да ги отпращам,така лесно като теб.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 1:10 am

Аааа наквасих се ... Трябваше да измисля нещо правдоподобно и то веднага, иначе въпросите щяха да продължат и да стане още по-зле, отколкото си го представях.
- Ами ... аз имам повече практика - не знам дали това проработи, но трябваше много да внимавам какво казвам - просто съм свикнал и не им се давам лесно, но ти обещавам, че още утре ще направя така, че повече нищо подобно да не стъпи в тази къща. Така че тук ще си в безопасност ... просто трябва да внимаваш, когато излизаш.
Не исках да я държа като затворник тук, но имах ли друг избор. Все пак беше за нейно добро, а и в крайна сметка тя си решаваше. Нямаше да я задържа на сила, но щях да направя всичко възможно за да я защитя.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 1:15 am

Кимнах доверих му се макар,все още да бях много изплашена от този факт:
-А,защо пак си в ледената вода?
Премигнах:
-Как обикновен човек може да е в толкова ледена вода? Ти не ядеш,виждаш като мен духове,гониш ги? Само още не знам на пълнолуние,ще се превърнеш ли във върколак,да знам да се пазя!
Премигнах и го погледнах:
-Пак те питам ти кой си в същност.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 1:36 am

Бавно обмислих всеки неин въпрос, а после просто изстрелях наведнъж отговорите, за да няма възможност да ми възрази, като се надявах да я объркам достатъчно, за да не говорим и след това, за казаното от мен.
- За водата - израснал съм в Гренландия, а там е едно от най-студените места в света и е нормално, да реагирам по-добре от теб на ниските температури. За другото ... ми аз не съм обикновен човек, точно както теб - но тогава се замислих и я погледна изплашено, все едно бях дал идеята на дете да се самозапали - но ти недей да пробваш ... така де, за всеки случай. За яденето ... - дойде ми една много тъпа идея, но пък беше единственото - просто ям като прасе и не искам да ме гледаш, за това ям, когато не си с мен или когато спиш. А и ако помниш добре на първата ни среща обядвахме в онзи ресторант. За духовете вече ти казах, че имам практика и не ги оставям да ме плашат. Колкото по-слаба си, толкова повече ще идват при теб, но бъди спокойна ... ще съм с теб през цялото време - целунах я по челото и продължих нататък - а можеш да си 100% сигурна, че нямам нищо общо с върколаци - нарочно не отрекох съществуването им, но се надявах тя да не е забелязала това, защото едва ли щеше да й помогне, ако знае всичко - и накрая ... за последен път ти казвам, че знаеш името ми и повярвай ми, но ти си единствения ЧОВЕК, който знае толкова много за мен - все пак вече беше единствения човек, на който бях споделил толкова много, но изведнъж ме прониза една болка. Дали не я обричах на смърт, като й казвах толкова много. По-добре беше да не рискувам и да спра с това. Може би трябваше да я оставя да си тръгне и да живее спокойния си живот.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 9:10 pm

Поклатих глава,бях полицайка дълго време и изучавах на дълго и на широко начините по който може да ме излъже някой човек. А,дори и да не можех да разпозная,просто го чувствах,знаех че не точно ме лъжеше ами криеше нещо. Погалих го по бузата но нищо не казах,защото не исках да го напрягам повече. Легнах на гърдите му,като го обгърнах с малките си ръце:
-Трябваше днес да изляза,за да ти купя подарък но явно,ще съм малко тук,не съм готова още да изляза на вън.
Станах от леглото,като го прекрачих и се запътих към банята:
-Ще си взема един душ имам нужда да се посвестя малко.
Залитнах малко щом стъпих,бях малко като пияна но не знаех защо но после се оправих.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 9:59 pm

Бързо отидох при нея и я спрях. Целунах я по челото, а след това по устните.
- Легни си! Аз ще напълня ваната.
Не чаках да ми възрази, а направо тръгнах към банята. Още не бях изпразнил ваната, а не исках тя да се занимава с това, защото водата наистина беше ледена. Напълних ваната с топла, дори леко гореща вода и разни миризливи глупости. Върнах се в стаята, като я взех и я пренесох до там, а след това я потопих във водата.
- След малко идвам - казах като я целунах по главата и дори не бях обърнал внимание на коша за пране, от които стърчеше леко кървавата възглавница, която преди малко бях сложил за пране, напоена с кръвта от главата на Ребека.
Излязох от стаята и отидох до долу.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 10:08 pm

Остави ме във ваната но много бързо излезе и не успях да видя какво изнася. Но щом усетих топлата вана се отпуснах,беше толкова приятно и ароматно. Потопих се във водата за секунда но след като се опитах да изляза не успях,все едно нещо ме буташе към дъното,хванах се за ръба на ваната,като се опитвах да се избутам нагоре за да си поема дъх. За част от секундата успях да се изправя и видях нещо,като жена но с призрачно лице:
-Ти не искаш да помагаш!
Извика тя и ме потопи отново във водата,тогава размахах с ръце,за да я условя но щом я докоснах по ръцете,тя ме пусна,изпищя и опита да се дръпне от ръцете ми. Показах се над водата с едната ръка я държах,а с другата преминах през лицето и,като излезе малко светлина. Тя въздъхна все едно товар падна от плещите и,загледа се на някъде. Усетих че трябва да я пусна,тя тръгна на някъде но знаех,някак тайно че няма да се пови.
Потопих ръцете си във водата,това бе още по странно от нещата преди малко.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 10:35 pm

Върнах се в стаята и се облякох, защото щях да ходя пак до центъра, понеже исках да купя няколко неща, за да обезопася къщата, както бях обещал на Ребека. Сложих си дънки и риза и влязох в банята, за да я питам дали иска да дойде с мен или предпочита да остане тук, но погледът й ме смрази. Тя изглеждаше невероятно уплашена и беше пребледняла, а най-странното беше, че гледаше като хипнотизирана към стената, а там нямаше нищо. Ако имаше призрак бях сигурен, че щях да го видя. Веднага клекнах до ваната и хванах лицето й, като чак тогава чух пулса й, който беше прекалено бърз.
- Добре ли си?
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 10:45 pm

Бях малко като в транс не можех да асимилирам нещата,тогава усетих топлите ръце на Крис. Погледнах го,погледа ми малко блуждаеше:
-Като изключим,че едно момиче се опита да ме удави,че след ката я докоснах тръгна на накъде щастлива,мисля че съм дом.
Облегнах се на ръката му,скрих очите си в него не можех да повярвам какво ми се случва,като надигнах главата си видях обаче някаква кръв:
-Крис какво е това!
Протегнах ръката си,като се опитах да стана:
-Каква е тази кръв?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 11:00 pm

Погледнах втрещен кум калъфката, станах и я натиках хубаво в коша с прането, а след това погледнах Ребека спокойно ... добре, че бях добър актьор. Можех да излъжа, без да ми мигне окото, но си мисля, че тя все пак ме хващаше. Но нямах друг избор ... трябваше да я излъжа.
- Имам слаби капиляри и често ми тече кръв от носа.
Бях чувал за този проблем при много хора. Просто започва да ти тече кръв от носа, когато най-малко очакваш, но се надявах да не я е видяла добре, защото кръвта наистина беше прекалено много, за да е от носа ми, а нямаше шанс да й кажа истината, защото тя нямаше никаква рана на главата ... вече.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 11:06 pm

-Бая кръв от носа ти е текло,чак не знам,как не ти е прилошало.
Знаех,че пак е скалъпил нещо но не исках да се заяждам с него,защото бях малко уморена от това. Все някога ако сметнеше за добре,щеше да каже истината. Подпрях се с две ръце на ваната,а брадичката ми на тях. Водата бе толкова топла,че не ми се излизаше:
-Ти си като лед,а аз съм като слънце,ти обичаш студено,а аз топло бих те поканила да дойдеш но знам,че на теб няма да ти хареса във моята гореща вода.
Все пак игриво го замерих с пияна от ваната,като успях да до уцеля, водата се стичаше по невероятно секси тялото му,беше толкова сладък и красив.
Прехапах устни и се засмях палаво:
-Упс улучихте!

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Dec 22, 2011 11:12 pm

Ризата ми се намокри и започна да прозира, а под нея се очертаха перфектно оформените ми гърди. Отидох при нея и влязох във ваната, но не съблякох дрехите си, защото тогава нямаше да искам да изляза. Седях си така спокойно, сякаш беше нещо нормално и дори бях щастлив, че не задаваше повече въпроси за кръвта.
- Ще отида до центъра, за да взема някои неща ... искаш ли да дойдеш с мен?
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 22, 2011 11:18 pm

Измърках,като послушно коте и се присламчих към него,лягайки на любимото си място,на гърдите му и в неговите прегръдки. Беше влязал с дрехите си но не ми пукаше,нали е тук,друго нямаше никакво значение. Пъхнах ръка под тениската му и го галех:
-Искам да дойда,ако нямаш нищо против,дори трябва да си взема нещата от мотела или да си накупя,малко дрехи,защото тук нямам нищо. А,няма как да нося твоите дрехи.
Надигнах се и го целунах но изцяло бях легнала върху него но знаех,че може да ме измести по всяко време.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Dec 23, 2011 10:15 am

Полежахме още малко, но после дойде време за важните неща. Станах от ваната и се съблякох чисто гол, като видях влудяващия поглед на Ребека, но се опитах да не се поддам. Сложих мокрите си дрехи при кървавата калъфка, взех една хавлия и отидох в спалнята. Подсуших се добре, а след това се облякох наново и легнах на леглото с химикал и лист в ръка, за да направя списък, какво трябва да купим. Записвах всичко бавно, защото голото тяло на Ребека ме разсейваше, но се справих блестящо, когато тя си сложи дрехи. Когато бяхме готови се качихме в колата и тръгнахме към центъра, но заради леко натрупалия сняг се реших, че е време да си купя още една кола. Имах доста коли, но повечето бяха в различните и къщи, а определено не ми се занимаваше, да ходя да си ги взимам, за това днес щяхме да огледаме и за още нещо.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 10:54 pm

Върнахме се бързо горе,до вечерта не си говорихме,заспахме въпреки това един до друг. На сутринта беше 24 беше Коледа бях много радостна.
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Tumblr_lwmx3sdUoC1qcfd4wo1_500
Облякох се на бързо и слязох долу за да помагам с коледната вечеря. Бях толкова радостна.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 11:03 pm

Беше ми сънено, мързеливо и отпуснато, но слънцето ме дразнеше, а леглото беше празно. Огледах се за Ребека, но нея я нямаше. Инстинктивно погледнах към шкафчето й, а когато видях, че нещата й са все още там, се върнах в леглото и се протегнах. Когато се будех и тя не беше до мен, си мислех само за едно - че си е заминала. Чух гласа й и се усмихнах. Беше долу и говореше нещо с прислужницата, а аз ги подслушвах без те да знаят. След време реших да се присъединя към тях. Сложих си само дънки и слязох полугол долу, като само една от тях ми се зарадва да ме види така ... Целунах Ребека по челото и я прегърнах, а след това се усмихнах на прислужницата, която ми отвърна със същото. Готвеха нещо и както всяка сутрин ми предложиха закуска, а аз мило отвърнах, че все още не съм гладен. Върнах се в хола, като седнах срещу камината, която очевидно не беше ползвана от много време, но в момента, в който я погледнах, тя пламна.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 11:08 pm

Влязох тъкмо в момента,който погледна към камината и тя се запали. Но реших да се правя на недовидяла. Щях да разбера какво е ако трябва да го изнудя да ми каже. Приближих се към него,като се завъртях около жялото му тяло. Бях боса за това трябваше да се надигна ,за да го целуна,бях толкова малка в сравнение с неговото силно тяло:
-Няма да те питам повече дали ядеш,явно нямаш нужда от храна!
Надигнах се и го целунах,всичко бе толкова обвито в мъгла при него,че просто бе плашещо на моменти:
-Днес е Коледа разпусни малко не бъди толкова стегнах.
Увиснах на рамената му,нарочно за да преместя тялото му.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 11:14 pm

Вдигнах я, като я накарах да увие краката си около кръста ми, а аз я притиснах към тялото си и я целунах. Все още ми беше много странна и въобще не очаквах да реагира по този начин, но май и тя хитруваше. Дори и да го приемаше леко бях 100% сигурен, че няма да се задоволи, докато не разбере всичко. Пуснах я обратно на земята, усмихнах и се и се заиграх с косата й.
- Ти си един доста странен човек - отбелязах вече очевидното и се приближих до нея така, че докато тя ме гледаше брадичката й опиташе в гърдите ми - и това започва все повече да ми харесва.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 11:19 pm

-Опитвам се да провокирам интереса ти,защото не искам бързо да ти омръзна!
Завъртях се и се дръпнах от него. Но се качих на канапето,той се приближи до мен и за първи път бяхме на една височина,сложих ръце на раменете му и го целунах:
-Знаеш ли,като съм с теб се чувствам,като Малечка Палечка!
Засмях му се,защото беше много сладичко определение:
-Шефа ми се обади но казах,че няма нищо съмнително но още опипвам почвата.
Минах с ръце под блузата му и го погъделичках с пръсти:
-Дава ми още 4 седмици но никак не ми се тръгва.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 11:25 pm

- Значи не намираш нищо съмнително в мен - казах закачливо и я съборих на дивана, но малко след това се озовах на земята, а тя върху мен. Боричкахме се като малки деца, но когато аз се озовах отгоре нещата се промениха. Целунах я страстно и ръцете ми се плъзнаха по тялото й, но вместо да я гъделичкат, те нежно погалиха всяка извивка. Най-накрая отделих устните си от нейните, но само защото трябваше да поговорим - знаех, че няма да те пусна, нали - това звучеше малко като шега, но аз бях напълно сериозен. Тя вече беше моя! Принадлежеше ми и никой друг не можеше да бъде с нея, камо ли да допусна да е далеч от мен. Може би щях да я последвам, но тук ми харесваше. В първия момент се замислих, че ако избия целия град, ще има случай тук, но пък тя едва ли щеше да ми го прости някога.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 11:33 pm

Играта започваше да става по интересна от тази,която аз бях започнала,той се озова между бедрата ми,като усещах набъбващата му мъжественост. Преглътнах като жадна но истината бе,че електрически ток на възбуда премина през цялото ми тяло,и го накара да изтръпне. Това се засили,когато започна да ме целува,прехапах устни,врата ми бе толкова чувствителен и той го знаеше. Нашепваше ми неща който исках да чуя:
-Искам да остана,не искам да ме пускаш!
Простенах но го казах тихо,защото възбуденото ми тяло искаше само да се отърва от глупавите си дрехи и да се слея с неговото.
-Харесвам когато си властен,докосваш ме,държиш се все едно ме притежаваш.
Погледнах го в очите и го целунах страстно но не бе една целувка,а много и то толкова продълцителни,че оставах без дъх. Отърках се в него,играех си и аз по неговите правила,опитвах се да го възбудя,както той възбуди мен.
-Ужасно харесвам това!
Не бях от жените който обичаха да бъдат командвани но той,той беше друго нещо. На него му позволявах да бъде истински мъж с мен,без да отнемам правата му и да се правя на силна. Сега и знаех,че е много по силен от мен.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 11:42 pm

Отвърнах на всяка ласка и целувка, но не можех да се задълбоча, защото имах малко работа в града. Не ми се искаше дори и за секунда да я оставям сама, но ми се налагаше, а определено не желаех да я взимам със себе си. Щях да ходя по "работа". Изправих се леко, а след това я преместих на дивана.
- Имам малко работа, но ти обещавам, че довечера ще продължим да си играем!
Целунах я отново, но пак се опияних от устните й и не жалех да спирам.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Dec 28, 2011 11:47 pm

Придърпах го към мен:
-Накарай времето пак да спре!
Мислех че не съм забелязала но следях чесовника и знаех след,като излязохме,че е спрял времето.
-Люби ме отново!
Казах му аз и го дръпнах към мен.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Dec 28, 2011 11:55 pm

Направих точно това, което ми каза, сякаш тя самата ме контролираше повече, отколкото аз нея, но сега дори не го осъзнавах. Всичко замръзна и спря освен огъня в камината, които грееше вече голите ни тела. Бях се отървал много бързо от дрехите й, а аз не бях толкова сложен за събличане. Останахме върху дивана, а аз се настаних над нея, между краката й и бавно проникнах в нея, като се опитвах да доставя максимално удоволствие и на двамата. Целувах я нажно, а навън дори и снега беше спрял да вали и изглеждаше така, сякаш някой беше напръскал стъклата с бяла боя.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Dec 29, 2011 12:03 am

Това ме изуми не знаех,че ще ме послуша,не знаех дали ще е съгласен или направо,ще ме отсвири. Но го направи,спря времето и ме съблече,толкова бързо,че дори не го очаквах. А когато мъжествеността му проникна в мен,главата ми експлодира. Беше вълна от невероятен екстаз. Бях толкова малка в сравнение с него,първия път дори си помислих,как може това да се случи,как можех да го поема в себе си но сега просто не съществуваше този въпрос. Знаех,че макар и голям,той ми доставяше лудо удоволствие. Всеки път завършващ с луд оргазъм.
-Да Крис!
Докоснах гърдите си,а след това и неговото тяло. Извих тялото си назад,за да го усетя в мен. Но снед ми бе палава. Измъкнах се от него и се обърнах с гръб към него,като свих колената си. не би трябвало да чака покана,приближи се до мен и проникна,като ме накара да простена от удоволствие. Хвана ме за дупето и задвижи. По дяволите по хубав секс никога не бях правила,този мъж знаеше,как да накара тялото ми да го жела е на максимум. А още повече и че изпитвах много силни чувства към него.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 5 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum