Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

5 posters

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 1:29 am

First topic message reminder :

Всъщност къщата ми се състои от няколко малки и сега ще ви покажа :P

Къщата за отдих:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-11
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-2

Къщата с басейна:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-7

Спалнята ми:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-2

Нужната къща, където е кухнята, банята, романтичният изглед и втората спалня.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-2
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-3
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-4
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Modern-bathroom-tile-design-ideas-9
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 1815527ku7feusg

И разбира се ... къщата за гости:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 1821056n07yubvm

... за малко да забравя колата си:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 182214249iayng9
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Jan 04, 2012 5:18 pm

-Къде ще ходим?
Изприпках до горе,като облякох всичкоко,което бе нужно за това да изляза но бях с рокля,за да съм красива в очите му.
-Готова съм но и ти се облечи.
Казах палаво но го целунах страстни и се обърнах на другата страна.

Rebeka

Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Jan 04, 2012 5:29 pm

Сложих си само боксерките, защото нямах нужда от нищо повече. Взех едно малко дистанционно, хванах Ребека за ръката и я изкарах от къщата. Около десетина метра по-надолу имаше гараж, а дистанционното беше за него. Натиснах едно копче и вратата се вдигна, а пред очите й се показа новата й кола.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 4182549uqhspzsg

- Надявам се да ти харесва - казах усмихнато, но после станах малко по-сериозен - и все пак не свиквай ... не съм много по правенето на подаръци.
Беше абсолютно вярно, но просто исках да я радвам по всякакъв начин, а тази усмивка беше просто уникална. Прегърнах я, като зачаках да разбера какво мислеше за колата. Така де, не беше точно дамска кола, но за тези пътища и за тази къща си беше направо идеална.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Jan 04, 2012 6:07 pm

Кола не го очаквах,беше подвижна доста и можех винаги да стигна до къщата, щом пожелая. Прегърнах го и я пигледнах. Отворих колата и казах.
-Сега е време да видип аз.как карам кила.
предложих му да се качи,защото аз.щях да карам. А и ми се искаше да пробвам нещо с него секс на открито. Не знаех дали це се съгласи.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Jan 04, 2012 6:38 pm

- Сега ли точно - попитах учудено, като погледнах към себе си, за да й напомня, че съм само по боксерки, но очевидно на нея това не й пречеше - ох добре - казах престорено нацупен, само за да я закача малко и се качих в колата. Естествено не пропуснах да си сложа колана ... не че имаше как да умра от катастрофа, но така беше по-забавно. Естествено ми се наложи цели пет минути да си нагласям седалката, защото макар и голяма колата, ми се виждаше малко тясно в нея, но накрая стана страхотно. Отпуснах се спокойно и й подадох дистанционното за гаража, за да го закачи на ключовете си, които бяха на таблото.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Jan 05, 2012 10:37 pm

Последвах я, без да се двоумя, а когато я видях не се сдържах. Прокарах езика си по цялото й тяло - тръгнах от нежното място между краката й, преминах през плоското й коремче, плъзнах се между гърдите й, поиграх си с вратлето й, а накрая натиках езичето си в устата й, като се заиграх с нейното. Тя притвори очи от удоволствие, а когато отново ги отвори бяхме в спалнята ми, а камината гореше и излъчваше мека и приятна светлина, която огряваше доста добре голите ни тела.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Jan 05, 2012 10:47 pm

-Отново ли правиш фокуси любов моя?
Засмях му се палаво кигато видях, че сме в къщата на мекото килимче. Пикатефих крачети си върху него и го целуна. Гледах го толкова възбудено че ми идеше да го раскъсам.
-Ще ме превърнеш в ненадитна сукуба,която се храни само от любовта.
Поназнайвах малко за съществата но се надявах,че са просто измишльотини.
-Но не мога дири за.миг да се откъсна от теб.
Надигнах се и казах,пронукни бавно зад мен...
Подразбираше се другото място.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Jan 05, 2012 11:05 pm

Рязко се отдръпнах от нея, като отскочих цял метър назад и я гледах втрещено. Кога въобще беше проучила нещата и защо предпочиташе демони. Не ги харесвах ... бяха гадно същества, които правеха само мизерии и единствено в секса ги биваше, но това не беше нещо, с което един човек да се гордее. Бях доста чисто същество и самата мисъл тя да се превърне в нещо такова ме плашеше. Чак сега осъзнах, че тя самата се променяше и това някак ме притесняваше.
- Какво става с теб - попитах направо, като тона ми беше леко хаплив.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Jan 05, 2012 11:20 pm

Той се отдръпна от мен,седнах във леглото,като го погледнах очудено. Не разбирах,защо се държеше така с мен. Скръстих крака и сложих едната си ръка на гърдите, като ги прикрих и ги збижих.
-Какво има Крис,просто се пошегувах,люби ми не бих станала деон,аки въобще съществуват.
Бях все още много възбудена и готова за него,
-Крис рабери ме аз съм чивек който се бе отдал на работа не бях усещала мъжка лака,сега срещам божество и искам да ти се наситя преди да ме заместиш с по хубава,защото след десет години ще съм грозна няма дори да искам да ме докоснеш,няма да се чувствам красива,както се чувствам така.
Погледнах в страни и свих краката си като ги прегърнах.
-Ти няма да ме искаш тогава сигурна съм.
Треперех от страх,щях да заплача но станах и тръгнах към банята. За да не се разцивря пред него.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Thu Jan 05, 2012 11:36 pm

Легнах на леглото и се отпуснах, защото не ми се спореше с нея. Пак започвахме тази тема, а щях само да се раздразня още повече. Легнах си в леглото, като я чувах как плаче в банята, но се правех, че спя. Просто ми се искаше този разговор да не се състои и щях да направя всичко възможно, за да го избегна. Не се плаших от много неща, но определено разговорите не бяха силната ми страна. Чух как врата се отваря и веднага се направих, че спя.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Thu Jan 05, 2012 11:44 pm

Бях решила да си тръгна не можех да понеса да го обичам години наред и да ме изостави. Не можей да го понеса,за това намерих дрехите си тихо. То спеше така,щеше да е по лесно. Нямаше дори да усети,как си тръгвам. Оставих ключовете на колата и тези на къщата. Така или иначе някога,щяха да ми бъдат отнети. След като слязах в хола си поръчах такси,щях да се прибера,не исках но живота ми май искаше да продължи пи старумо. Той не искаше да говори за това. А аз не исках да.умра сле десет години с разбито сърце и провален от любов живот. Така щях да го обичам вечно.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Jan 06, 2012 8:01 pm

Лежах в леглото и си повтарях, че няма да тръгна след нея, че няма да я върна, че ще бъда по-силен, но не бях ... но в никакъв случай нямаше да й го покажа. Плъзнах се по земята като сянка и стигнах до антрето, където седеше тя. Беше толкова тихо и спокойно, а тя дори не осъзна, че съм там. Просто седеше и зяпаше навън през стъклените стени, а аз се надигнах, като черна сянка оформи тялото ми, а след това се изпари като дим и на негово място седях аз.
- Мислех, че се бяхме разбрали ... НЯМА ДА СИ ХОДИШ! - казах заповеднически и се приближих към нея, като се частно от секундата бях пред нея.
Не дочаках отговора й. Хванах я и я повалих на земята по корем, като я съблякох чисто гола, а след това обсипах гърба й с целувки и го нахапах до зачервяване. Вече нямах желание да бъда мил и добър, за това грубо навлязох в нея, като изпъшках от удоволствие, а после я захапах за рамото, като от там избиха няколко капчици кръв, които облизах с голямо удоволствие.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Fri Jan 06, 2012 8:24 pm

Не очаквах да се появи но не знаех,какво е в същност, той ме бе усетил,как си тръгвам. Тъкмо когато си помислих,че мога да си тръгна се появи изневиделица. Зграпчи ме и ме повали. Извиках да ме пусне но мецелуваше до болка виках но не бе до там от болка,апо скоро и от удоволствие. Проникна в мен грубо,като се задвижи,с очудване установих,че и това ми харесва. Тогава не очаквано ме ухапа. Прехапах устна,може би на него така му харесваше. Да толкова че облиза със невероятно удоволствие.
-Крис...
Простенах но ток се движеше бясно в мен,нямаше помен от милия Крес.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Jan 06, 2012 8:34 pm

Надигнах се леко, за да може устните ми да стигнат до ухото й, а от тях излезе едно тихо и продължително "шшшт", което й подсказа, че каквото и да правеше ... нямаше да се измъкне от това. Пиех бавно от кравта й, като просто засмуквах раната, без да я разтварям повече и се наслаждавах на всяка разпръскваща се в устата ми капка удоволствие. Долната част на тялото ми се движеше бързо и агресивно, като я дарявах с резки, но не много болезнени движения. Все пак болката беше приятна, но до една определена степен, която се бях научил да спазвам.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Fri Jan 06, 2012 8:47 pm

Еротичния му глас и дихание се насочи към ухото ми като ме накара да замълча. Оставих го да прави с мен каквото иска,а и да се съпротивлявах нямаше шанс да успея.
-Пусни ме...
Все пак опитах но бе по скоро да го рязяра малко. Обърна ме по лице,като рязки разтвори краката ми. И проникна в мен,бе хванал ръцете ми над главата. Беше ме приклещил,диво се движеше.
Стенех не исках да призная но ми харесваше да бъде толкова див. Отново се опитах да се измъкна но след това му се усмихнах дяволито. Захапах долната му устна,щях да му позволя да ме пука диво

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Jan 06, 2012 8:56 pm

Отвърнах на дяволитата й усмивка, но за разлика от нея, аз имах онзи блясък в очите, които се появяваше, когато праве4х нещо наистина лошо и ми харесваше. Ухапах я отново, но този път на извивката между врата и брадичката й, а след като се насладих максимално на сладката й кръв, като внимавах да не изпадне в безсъзнание, се задвижих още по-дива и бурно в нея, като очаквах с нетърпение стенанията й, които ме провокираха най-много.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Fri Jan 06, 2012 9:10 pm

Мислех си че ще ме убие но точно така исках да умра от неговите ръце от неговите устни и пи този начин. Стенех но гласа ми намаля въпреки неземното удовлствие изпитвах и умора от загубата на кръв. Започнах да халюцинирам като почти след неговия оргазъм на път за моя загубих съзнание но през устните ми се отрони едно тихо.
-Обичам те...
След това се отпуснах в ръцете му. Затворих очи не умирах но бях изтощетена.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Jan 06, 2012 9:19 pm

Усмихнах се самодоволно и я вдигнах, като я занесох в спалнята. Вече бях много по-добре и то се видя, че точно така ще разрешаваме вече проблемите си. Поставих я нежно в леглото, завих я и тръгнах към кухнята. Направих си нещо за ядене, защото ... мамка му, отново бях гладен. Когато се качих в стаята с пълна табла с всевъзможни боклуци, си легнах и започнах да ям, докато гледах телевизия ... както типичен съвременен мъж. Чак тогава видях, че тя още кървеше и това ме разсейваше от храната. Докоснах я нежно, а след като ръката ми мина през раните й те изчезнаха. Сега не ми се занимаваше, за това по-късно щях да сменя калъфката.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Fri Jan 06, 2012 9:35 pm

Спах не повече от час два,събидих се но още нямах много сила. Той бе до мен и се хранеше. Гледах го през притворените си очи.
-Крис ти беше много лош...
Опрях главата си в корема му защото ми тежеше.
-Страхувам се че ще ме оставиш.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Jan 06, 2012 9:41 pm

- Вече ти го казах - няма да си тръгнеш от тук!
Продължих да се храня, като набутах парченце шоколад между устните й. Нямаше да е зле ако се храни малко, защото след такава кръвозагуба трябваше да се натъпче с подобни неща. Все пак не гледах към нея и се правех, че не ми пука ... което абсолютно не беше така, но все още не исках да й го показвам, за това й говорех студено и неприветливо.
- Надявам се, че вече си по-добре.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Fri Jan 06, 2012 10:02 pm

Здъвках гадното парче шоколад не усещах нищо,а дори това ми бе твърдо.
-Добре...
Изправих се но краката ми бяха от кашкавал и се строполих на зелята, Улових се за леглот,като подпрях брадичка на мекото легло.
-Няма да си взема вана.
Останах така не мижех дасе мръдна и оставих косата ми да покрие луцето ми.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Jan 06, 2012 10:37 pm

В първия момент се стреснах, но след като продължавах да се правя, че не ми пука, не си направих труда да стана. Накрая просто я вдигнах и я оставих небрежно върху леглото, като й заповядах да яде, а аз се отправих към банята. Имах нужда от душ и нямаше да се лишавам от него, само защото тя не можеше да си вземе такъв. Оставих леденостудената вода да ме успокои, а после с върнах в стаята с хавлия около кръста и първата ми работа беше да проверя дали се е хранила.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Fri Jan 06, 2012 11:09 pm

Не мижах да хапна много защото ми бе много лошо. Отпаднало и едва вдигах вилицата. Той бе в банята,имах малко сила знаех си,че докато е там няма нищо да усети,ще се е отпуснал. Но преди дори да успея да се добера до шкафа с дрехите. Той ме хвана през кръста и ме повдигна от земята. Бях толкова малка в ръцете му.
-отивах завода...
Бързо го измислих но хванах ръцете му.
-Моля те пусни ме...

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Fri Jan 06, 2012 11:35 pm

- Мислиш ли, че не мога да прочета мислите ти?
Тя май наистина ме имаше за някакъв фокусник, а това много ме дразнеше. Върнах я обратно на леглото и седнах на ръба му, като я погледнах напълно сериозно. Трябваше да й стане ясно веднъж за винаги, че аз наистина нямаше да я оставя да си тръгне.
- Бях напълно сериозен, когато ти казах, че няма да те пусна ... ти оставаш тук и това е крайното ми решение и ако не си забелязала, аз взимам решенията.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Fri Jan 06, 2012 11:50 pm

Да това определено не го предвидих,свих се леко назад,като го гледах премигвайки. Наистина нямаше да ме пусне,а аз не исках да го прави,защото го обичай но ми харесваше дяволски да го провокирам,харесваше ми по този начин да усещам,че ме иска. Погледнах към кървясалите чаршафи.
-Кажи ми какво си ти толкова ли ти хареса кръвта ми това ли ти дава сила.
Беше ми любопитно исках да зная да ли можех да направя нещо за него.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sat Jan 07, 2012 12:23 am

- Просто ми харесва - казах напълно откровено, защото кръвта й влияеше само на ерекцията ми - какво да ти кажа ... колкото си сладка отвън, толкова си и отвътре.
Целунах я нежно, като се надявах да спре да се чуди как да се отърве от мен, защото вече бях зависим от нея ... щях да я имам независимо дали искаше или не. Все пак вече спрях да се преструвам, че не ми пука за нея. Погледнах я по-мило, като я погалих по лицето и се усмихнах леко.
- Имаш ли нужда от нещо?
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Sat Jan 07, 2012 12:32 am

Отвърнах му със същатата усмивка,като наведох лицето си към ръката му. Затворих за миг очи и след това го погледнах.
-Имам нужда от вана.
Приближих се към него бавно и като малко коте се згушех в топлите му ръце. Простенах леко защото тялото ми реагираше на досега му с него.
-Ще вземеш ли вана с мен искам да ми помогнеш да се измуя с гъбата.
Макар без сила бях готова малко да си поиграя с него.
-Моля те...
Измърках му мило и се облегнах на гърдите му.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 8 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum