Supernatural
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

5 posters

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Dec 18, 2011 1:29 am

First topic message reminder :

Всъщност къщата ми се състои от няколко малки и сега ще ви покажа :P

Къщата за отдих:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-11
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modern-glass-house-with-beautiful-landscape-Landscaping-design-2

Къщата с басейна:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Outstanding-Swimming-Pool-House-Design-Ideas-7

Спалнята ми:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modrn-eco-friendly-tree-house-design-ideas-2

Нужната къща, където е кухнята, банята, романтичният изглед и втората спалня.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-1
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-2
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-3
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modern-Contemporary-Beach-House-with-Transparent-Glass-Wall-4
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Modern-bathroom-tile-design-ideas-9
ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 1815527ku7feusg

И разбира се ... къщата за гости:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 1821056n07yubvm

... за малко да забравя колата си:

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 182214249iayng9
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down


ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Jan 01, 2012 6:31 pm

Погледнах я леко намръщен и продължих този разговор с много строг тон.
- Знаеш, че ако продължим този спор ще променя мнението си, нали? Но да те предупредя, че няма да е в твоя полза. Ако толкова държиш, ще се сбръчкам заради теб, но няма начин да ме разубедиш.
Станах от леглото и се облякох, защото бях прекалено ядосан, за да продължа просто да се гушкам с нея. Истината беше, че единствено времето можеше да промени мнението ми, но тя просто не спираше с тази нейна упоритост и твърдоглавие. Нали искаше да прекара вечността с мен, защо за Бога трябваше да има и претенции.
Слязох долу в кухнята и както никога си направих сандвич с топено сирене, домати и някакво пушено филе. Отхапах нервно половината филия наведнъж и се отправих към хола. Истината беше, че приличах на момиченце - тя се успокояваха с храна, а аз правех абсолютно същото, само че не само със сладолед и шоколад.

Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Sun Jan 01, 2012 6:42 pm

Той тотално отказа да разбере за какво му говорех,облвкох само една секси рокля и слязох при него. За първи път,го виждах.да яде човешка храна явно бе много ядосан. Седнах срещу него,и като в филма парвичен инстинкт,отдолу се виждаше,че нямам бельо. Това или ,щеше да го успокой или да го ядоса още повече.
-Не ми се сърдиш нали? Но не искам да бъда грозна в очите ти винаги искам,да бъда касива,не искам погледа с който ме гледаю,онзи страстния на невероятно желание да си отиде.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Jan 01, 2012 7:12 pm

- А аз искам да ми имаш малко повече доверие - казах сопнато, като нарочно пропуснах да отговоря на въпроса й.
Естествено, не й бях сърдит, но бях доста ядосан. Никога не позволявах на хората да ми казват какво да правя и само с един поглед можех да ги разубедя или просто да ги убия, но трябваше ли да бъда такъв и с нея. Всъщност трябваше! Тя трябва да знае кой съм всъщност и щях да започна вече да се държа по този начин.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Sun Jan 01, 2012 7:35 pm

Явно ми се сърдеше и то множо. Приближих се към него,като погалих рамото му,целунах го по бузат.като се обллгнах на рамото му:
-Не ми се сърди моля те,просто се страхувам,имам ти доверие найстина но нямам довери е в др7угите. Искам да бъда хубава,да ме желаеш,искам...
Гушнах се в него и оплетох ръце в ръката му:
-Моля те днес е Коледа нека не се караме точно днес.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Jan 01, 2012 8:01 pm

Обърнах се към нея, все още леко намръщен и я целунах нежно, а после си доядох сандвича, но определено имах нужда от още много храна, защото предпочитах да се тъпа, отколкото да ми се налага да говорим за това. Огледах се, но на масата още нямаше нищо, ни от кухнята се носеше приятно ухание.
- Е ... какво си сготвила - попитах видимо развълнуван и надигнах веждите си.
Тази вечер щях да се наям като за цяла година.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Sun Jan 01, 2012 8:39 pm

-Коледна пуйка със царевична плънка,коледен кейк и пудинг,както и много други вкусотии.
Изправих се като го хванах за ръка и го заведох кън масата,която бе отрупана с вкусотии. Седнах на масата и се усмихнах :
-Да ти е сладко!
Пожелах му приятен апетит.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Jan 01, 2012 9:07 pm

- Мерси - казах, като взех вилица и нож.
Нападнах храната като прегладняло момченце и не след дълго беше останала само половината, като аз бях погълнал толкова храна, колкото не можеше да изяде един нормален човек, без да се озове в болница или да му стане лошо. Все още загребвах с вилицата и се наслаждавах на всяка хапка, като дори не можеше да ми стане тежко на корема. Накрая се изправих, за да си взема бутилка уиски и да си почина малко от всичката тази храна.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Sun Jan 01, 2012 11:34 pm

Продължаваше да ми се сърди станах и се препечих като гърдите ми се опираха в неговите и можеше да усети че не ноя нищо. Направих мили очи:
-Моля те не ми е сърди любими.
Надигнахсе ивъзбуждащо го целунах. Измърках му и се отърках като коте в него.
-Имаш ли подарък за мен?

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Sun Jan 01, 2012 11:39 pm

Хванах ръцете й, които бяха около врата ми и ги свалих, като леко се отдръпнах от нея.
- Не ти се сърдя! И имай предвид, че ако наистина ти се сърдя, никога няма да ме умилостивиш по този начин, а що се отнася до подаръците ... те са след 12.
Оставаше още около час до 12, така че щеше да издържи, но за да й покажа, че не й се сърдя, я придърпах към семе си и я целунах нежно, без никаква страст, защото сега бях на друга вълна.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Jan 02, 2012 12:06 am

Той бе хладен ужасно хладен. Чувствах се виновна маѝ бях прекала но всичко ми беше ново обичах го и исках да му покажа, че ще бъда с него. Галех го по луцето и нямаше да се опитам да го прекъстявам,той не искаше.
-Защо се държиш така,какво искаш да ми докажеш?
Погледнах към него но не го обеинявах :
-Знам че прекалих но искам да съм с теб и не искам да те изгубя.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Jan 02, 2012 12:13 am

Погледнах я притеснено и я прегърнах. Не исках да се чувства виновна ... определено не целя това, за това отново я целунах, седнах и я сложих в скота си, като си играех с косата й, докато й говорех.
- Както казах, не ти се сърдя! Просто искам да прекараме една обичайна и спокойна вечер, а после ще мислим за онези неща - казах похотливо, но имах предвид онези неща, които правехме в леглото.
Все пак не се сдържах - отметнах косата й назад, като оголих врата й и устните ми се плъзнаха нежно по него. Обожавах да я целувам там и можех да го правя непрекъснато, както и много други неща с нея. Едната ми ръка я държеше за главата, като я придърпваше към мен, а другата се спусна между краката й и установи това, което не бях забелязал до сега - тя нямаше бельо.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Jan 02, 2012 12:33 am

-И аз искам да прекараме хубаво но ми харесват закачките ти и да ме докосваш.
Но загубих думите си,когато ме целуна по врата моментално ме накара да претръпна в сладко удоволствие.
-А заб...
Не успях да довтрша, това че бях готова за любов. Но той го намери докосна ме и ахнах от сладко удояомствие. Погледнах го с възбуден див поглед,който казваше, желая те :
-Обижавам как,само с един допир ме караш да полудея.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Jan 02, 2012 12:43 am

Усмихнах й се лукаво, като я вдигнах и я сложих на масата точно пред мен, а всички онези неща, с които беше отрупана, бяха изчезнали за секунди и тя самата дори не разбра кога стана това.
Изправих се от стола си и я накарах да легне на масата, като аз се настаних между краката й и зарових лицето си в огромното й деколте, от което леко излизаха пулсиращите й гърди и сякаш те привикваха да си играеш с тях. Целувах ги нежно, докато все още я галех отдолу и нежно навлизах в нея с пръсти, за да й доставя по-голямо удоволствие. Накрая бързо разкопчах панталона си, който за разлика от другите пъти не падна, но не ми и пречеше. Плавно навлязох в нея, но не завърших така нежно. Толкова ми харесваше и така ме подлудяваше, че просто не можех да седя така. Изправих се, като глезените й се озоваха от двете страни на врата ми. Нежно целувах краката й, докато яростно и бързо се движех в нея.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Jan 02, 2012 1:05 am

Това се казваше невероятна секси вечер в която имаше луди страсти. Беше див махна всичко на масата,проникна в мен и започна диво да ме лбщюби но го битнах назад,което бе трудно. Но ми се отдаде,за да се движа над него изкусително. Обижавах да докосвам тялото му пръсти те ми се движехавпиваха се в него. Всичко около него отново замръзна. Усмихнах като го погледнах дяволито.
-Ти пал се развихри отново.
Наведох се и засмуках устните му.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Jan 02, 2012 1:12 am

- Възможно ли е да съм спокоен, докато съм с теб - попитах закачливо, но после млъкнах веднага, защото устните ми намериха нейните. Ръцете ми бяха на перфектно оформеното й дупе и й помагаха да се движи върху мен. Беше невероятно хубаво, но аз бях малко разсеян, защото не спирах да мисля за подаръците, които й бях купил и нямах търпение на стане 12, за да мога да й ги дам и да разбера, дали въобще й харесват.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Jan 02, 2012 1:23 am

Бе малко разсеян но въпреки това ме задвижи. Задвижих се по бързо за да.стигнем до края. Целунах го,като засмуках ухото му. Погледбах към чесовника :
-Виж любими 12 мисля,че Дядо Коюеда,ако ни види,ще се изчарви и ще избяга.
Целунах го нежно,а след това прошепнах на ухото му :
-Ти ли ще си моя мистър Коледа.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Jan 02, 2012 3:14 pm

Погледнах я видимо уплашен и поклатих нервно глава в знак на отрицание, защото си се бях представил в онези огромни коледни костюми, които най-вероятно щяха да са ми къси на крачолите и ръкавите, защото бях доста висок и всичко това ме ужаси. Вдигнах ръка притеснено и започнах механично да повтарям думичката "не".
- Нали не очакваш от мен да вляза в някой от онези червени костюми - попитах напълно сериозно, като бях видимо втрещен от самата мисъл и още клатех нервно глава.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Mon Jan 02, 2012 6:11 pm

Засмях се защото той си мислеше,че го искам в кистюм. Облегнах се на силните му гърди. Целунах го страстно.
-Оу не аз искам моя мистър Коледа само с една червена панделка на вратлето и да ме люби цяла вечер.
Казах палаво умилквайки му се. Знаеше,че го харесвам повече без дрехи,а и той не обичаше да носи дрешки.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Mon Jan 02, 2012 8:26 pm

- Тази вечер ще съм малко по различен - казах усмихнато и станах от стола, като тръгнах към стълбите - изчакай ме тук, след малко идвам - и се качих в спалнята.
Намерих онова малко подаръче, което бях сложил в шкафа си с бельо и се върнах долу. Първо сложих подаръка в ръцете й, но после бързо размислих и го грабнах преди да го е отворила, а тя ме погледна учудено. Не знаех какво да направя, за това просто я помолих да си затвори очите, а когато застанах зад нея, отворих подаръка и й го сложих.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 2212421lturmu3a
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Jan 03, 2012 12:17 pm

Без да отварям очи само докоснах врата си и малкото кулие,това беше не очакван подарък,защото никой до сега не ми бе подарявал толкова скъп подарък. Не знаех как изглежда,отворих очи,бях гола но не се притеснявах. Погледнах се в огледалото и дъхът ми секна в гърдите.
-Толкова е красивосиво!
Погледнах към него надигнах се на пръсти и го целунах.
-Благодаря ти любими мой,никога не съм получавала такъв хубав подарък.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Jan 03, 2012 2:20 pm

Бях толкова щастлив, че хареса подаръка си, че просто не можех да сдържа усмивката си. Прегърнах я, като отвърнах на целувката й, но това не беше всичко. Бях й купил още 2 неща, като според мен колието беше най-малкото и най-незначителното, но реших първо да я позакача малко.
- Това значи ли, че не си искаш другите подаръци?
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Tue Jan 03, 2012 2:52 pm

Имаше и още подараци, погледнах го изумено не знаех,че е предвидил още подаръци за мен. Никой до сега не бе правил такова нещо за ме.
-Сериозно ли има още?
Попитах все едно дете питаше дали има още десерт,не бях очаквала от него,бе толкова романтичен.
-Искам още найстина.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Tue Jan 03, 2012 3:38 pm

Засмях се и в същото време се зарадвах на ентусиазмът й. Както си бях чисто гол, с празни ръце, прегърнал я просто вдигнах едната си ръка на нивото на очите й, за да вижда добре и се сетих за онези фокусници, които изкарваха цветя и карти от ръкавите си. Реших обаче да спра да се хиля, за да не разваля момента. Между пръстите ми се появи плътен сив дим, а щом се разпръсна тя видя как на пръста ми висеше връзка с ключове. Нямаше нужда да споменава, че са от къщата ми ... беше ясно, а и сега тази идея с фокусите ми се виждаше ужасна, за това просто ги оставих на масата и изчаках реакцията й.

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 3151242mcicitgx
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Jan 04, 2012 4:57 pm

Погледнах към кюповете,те бяха от къщата бях сигурна,той искаше да остана при него прегърнах го,като му се метнах на връта.
-Обичам те обичам те!
Казах бързо и го целунах няколко пъти.
-Сега съм сигурна,че не искаш да си тръгна и няма да ме пуснеш.
Толкова бях щастлива,а никица през живота си не съм се чувствала така. Висях още на връта му а той с такав лекота ме държеше.все едно бях едно перце.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sam Winchester Wed Jan 04, 2012 5:06 pm

Целунах я няколко пъти, колкото да се успокои, а после се замислих, дали не беше по-добре да спра с подаръците до тук, но все пак й бях купил още нещо и щеше да е глупаво просто да си седи така неизползваемо. Все пак имах прекалено много пари и честно казано освен ключовете всичко друго ми се виждаше нещо съвсем обикновено и нормално, което бих купил на всеки без да се замисля, но тя беше специална и трябваше да я накарам да се почувства такава. Целунах я още веднъж, за последно и се отдръпнах от нея леко, за да мога да я гледам в очите.
- Има още нещо ... спокойно последно е, но трябва да се облечеш, защото не е в къщата.
Sam Winchester
Sam Winchester

Posts : 704

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Rebeka Wed Jan 04, 2012 5:18 pm

-Къде ще ходим?
Изприпках до горе,като облякох всичкоко,което бе нужно за това да изляза но бях с рокля,за да съм красива в очите му.
-Готова съм но и ти се облечи.
Казах палаво но го целунах страстни и се обърнах на другата страна.

Rebeka

Snake
Posts : 172

Back to top Go down

ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс - Page 7 Empty Re: ул. "Wall street" 45 - Кристофър Колинс

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum